Geniusee

Geniusee

VN:F [1.9.22_1171]
3.7 из 5 (голосов: 3)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Geniusee is a software development service company based in Kyiv, Ukraine. We are working with clients worldwide, including the USA, Europe, and Asia. All of our projects are startups that always bring new exciting challenges to our team.

Отзывы о работе в Geniusee, зарплаты

 1. 3 октября 2023

  Стремная контора с низким уровнем рекрутеров. Работу не искал, но написала их рекрутер Anastasiia, уговорила рассмотреть вакансию, потратила мое время, скинула вопросы, довольно много — я на них ответил и на этом все, тишина. Ни ответа ни привета.
  Никому не рекомендую

 2. 4 сентября 2023

  Працюю в компанії і мій відгук не однозначний. Із плюсів, можна звернутися до старшого колеги, вчасна виплата зп, є непогані для розвитку задачі,але повністю погоджуюся з думкою про «особливості» сімейного менеджменту. На жаль, дізнався про те, що це сімейне кубло вже під час роботи. Враження, що компанія відправила своїх співробітників голосувати проти відгуків нижче. Це не дивно, так як активно просять голосувати «за», ставити компанії плюсики а інших ресурсах. Не здивуюся, якщо така реакція викликана черговою істерикою сумнозвісної Оксани 😁

 3. 30 августа 2023

  Не погоджуюсь з авторами знизу. Працюю в компанії 3 роки, хороше ставлення, чіткі процеси, копанія вкладається в розвиток працівників. Зажди можна поспілкуватись з менеджментом та вирішити питання.

 4. 16 августа 2023

  Був на інтерв’ю, нормально поспілкувалися, питання адекватні. Але дуже не подобається те, що це сімейна компанія. Родичі — це менеджмент на любителя. В результаті обрав інший офер.

 5. 18 июля 2023

  Спілкування з Оксаною — це окремий тип задоволення, особливо якщо ви мозахіст. Нервовість, роздратування — це її постійні супутники. Мені здається, що у неї проблеми із самооцінкою. Важко переварити, коли хтось знає більше/запропонував кращу ідею

 6. 19 мая 2023

  Із плюсів: гарний офіс, корпоративи, є цікаві задачі,вчасно платять зарплату.
  Із мінусів: це сімейна компанія, де керує чоловік, а його дружина та брат дружини на провідних позиціях. Ще один "провідний" — їх друг. Але ж про це вам на вході ніхто не позповідає. Тарас ще +/- адекватний, але його дружина… Враження, що жінці або чогось весь час не вистачає або вона отримує задоволення від того, що проводиться зверхньо і підвищує себе за рахунок інших людей. Її брат — це окрема тема. Він не нападає на інших, але кожен раз не втрачає нагоди похизуватися собою та фінансами свого батька. Менеджерських здібностей у хлопця трохи більше 0. Раніше також працював у компанії, де вже на момент його приходу була його сестра. Хоче здаватися доствідченим, але, якщо копнути трошки глибше, то ясно, що досвіду там також не так багато, як намагається показати

Middle QA 1
25 000 грн
Middle Software Engineer 1
30 000 грн

Добавьте зарплату в компании Geniusee

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе GeniuseeПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Geniusee?