Geniusee

Geniusee

Geniusee is a software development service company based in Kyiv, Ukraine. We are working with clients worldwide, including the USA, Europe, and Asia. All of our projects are startups that always bring new exciting challenges to our team.

Отзывы о работе в Geniusee, зарплаты

1. 19 апреля 2024

Якби ж ми знали, чим ми керували:)
    Приблизно такими словами можна описати компетенцію Оксани і Павла.
    Оксана рветься командувати всім, чим бачить і жінку зовсім не хвилює, що у неї частіше за все немає жодних аргументів, окрім емоцій.
    Павло — там ще не все втрачено. Хлобпчині явно не вистачає досвіду і знань, які він так активно намагається демонструвати. Іноді він вигладє кумедним через це)))
    Тарас… Що скажеш… Він професійний, якщо розглядати окремо від контексту людей, яких він призначає на керівні посади.
    Не вірте відгукам на dou. Компанія дуже активно стимулює людей їх залишати.

2. 29 марта 2024

Тікайте звідси!
    Кожен «чесний» відгук на DOU написаний співробітником на вимогу керівництва.
    Сімейний клан(
    Керівник Тарас — ще розумний чоловік, але його дружина Оксана — head of купа департаментів одночасно! — абсолютно відбита на голову істеричка і ви нічого не вдієте, або терпіти її постійну зневагу і абсурдні коментарі щодо вашої роботи або тікати.
    Так майте повагу до себе!

Тарасе, дякую за все і щиро співчуваю.
    Всі інколи помиляються, таке життя, терпіння Вам.

3. 3 октября 2023

Стремная контора с низким уровнем рекрутеров. Работу не искал, но написала их рекрутер Anastasiia, уговорила рассмотреть вакансию, потратила мое время, скинула вопросы, довольно много — я на них ответил и на этом все, тишина. Ни ответа ни привета.
    Никому не рекомендую

4. 4 сентября 2023

Працюю в компанії і мій відгук не однозначний. Із плюсів, можна звернутися до старшого колеги, вчасна виплата зп, є непогані для розвитку задачі,але повністю погоджуюся з думкою про «особливості» сімейного менеджменту. На жаль, дізнався про те, що це сімейне кубло вже під час роботи. Враження, що компанія відправила своїх співробітників голосувати проти відгуків нижче. Це не дивно, так як активно просять голосувати «за», ставити компанії плюсики а інших ресурсах. Не здивуюся, якщо така реакція викликана черговою істерикою сумнозвісної Оксани 😁

5. 30 августа 2023

Не погоджуюсь з авторами знизу. Працюю в компанії 3 роки, хороше ставлення, чіткі процеси, копанія вкладається в розвиток працівників. Зажди можна поспілкуватись з менеджментом та вирішити питання.

6. 16 августа 2023

Був на інтерв’ю, нормально поспілкувалися, питання адекватні. Але дуже не подобається те, що це сімейна компанія. Родичі — це менеджмент на любителя. В результаті обрав інший офер.

7. 18 июля 2023

Спілкування з Оксаною — це окремий тип задоволення, особливо якщо ви мозахіст. Нервовість, роздратування — це її постійні супутники. Мені здається, що у неї проблеми із самооцінкою. Важко переварити, коли хтось знає більше/запропонував кращу ідею

8. 19 мая 2023

Із плюсів: гарний офіс, корпоративи, є цікаві задачі,вчасно платять зарплату.
    Із мінусів: це сімейна компанія, де керує чоловік, а його дружина та брат дружини на провідних позиціях. Ще один "провідний" — їх друг. Але ж про це вам на вході ніхто не позповідає. Тарас ще +/- адекватний, але його дружина… Враження, що жінці або чогось весь час не вистачає або вона отримує задоволення від того, що проводиться зверхньо і підвищує себе за рахунок інших людей. Її брат — це окрема тема. Він не нападає на інших, але кожен раз не втрачає нагоди похизуватися собою та фінансами свого батька. Менеджерських здібностей у хлопця трохи більше 0. Раніше також працював у компанії, де вже на момент його приходу була його сестра. Хоче здаватися доствідченим, але, якщо копнути трошки глибше, то ясно, що досвіду там також не так багато, як намагається показати

Middle QA 1
Middle Software Engineer 1

Добавьте зарплату в компании Geniusee

Добавить отзыв о работодателе Geniusee

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Geniusee?