Грінн+

Грінн+

«ГРІНН+» — є офіційним уповноваженим дистриб’ютором в Україні європейських виробників медичного обладнання, які представленні в нашому каталогу. Ми виконуємо постачання та обслуговування медичного обладнання, гарантійне і сервісне обслуговування, та забезпечення витратними матеріалами.

Отзывы о работе в Грінн+, зарплаты

1. 20 декабря 2023

Не варто довіряти цій людини , привласнив чужі кошти, Пугач Олександр є власником декількох компаній — ГРІНН+ , Етан Мед, Агенція Гаразд. Остерігайтесь цієї людини , бо співпраця з нею призведе до негативних наслідків.

2. 20 декабря 2023

Хочемо проінформувати вас , що Пугач Олександр 1986 р.н, а саме власник компанії ТОВ «ГРІНН+» 42965669, є шахраєм та крадієм. Станом на сьогодні до суду скеровані 2 обвинувальні акти з підозрами у межах кримінальних проваджень щодо громадянина Пугача О.П., у межах кримінального правопорушення №12022100060000745 від 13.07.2022 передбачене ст.190 ч.2 КК шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб та № 12023100060001242 вiд 29.06.2023 НЕЗАКОННЕ ПОВОДЖЕННЯ З ВОГНЕПАЛЬНОЮ ЗБРОЄЮ, БОЙОВ.ПРИПАСАМИ І ВИБУХ. РЕЧОВИНАМИ.

Наполегливо не рекомендуємо мати справу з ним та компаніями, які належать або пов’язані з згаданою особою, а саме: ТОВ «ГРІНН+» 42965669, ТОВ "АГЕНЦІЯ ГАРАЗД" 45067814 ТОВ «ЕТАН МЕД» 44795529. Аналіз цих компаній уповноваженими органами показав, що такий постачальник продає медичні товари за завищеними цінами (націнка більше 40%), оперує не своїми коштами та постачає продукцію, яка ними не імпортується.

Добавьте зарплату в компании Грінн+

Добавить отзыв о работодателе Грінн+

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Грінн+?