Hot Car

Hot Car

З 2017 року надаємо комплекс професійних послуг, з придбання автомобілів на аукціонах в США.

Отзывы о работе в Hot Car, зарплаты

1. 8 января 2024

Поділюся враженнями від співпраці з Тарасом Білинським. В серпні місяці він запросив мене на співбесіду, щось молов що не знає яка посада, які обов’язки, яка оплата, одразу ж пропонував пристипути до роботи, та як тільки я вийшла з офісу на work.ua чомусь появилась та ж сама вакансія і вже зі всіма деталями. Почав мені видзвонювати, я сказала що не розумію що відбувається бо то він нічого не знає, а тут раз і готова вакансія, почав брехати що він тільки доступ до неї получив що зараз закриє, а по факту вона висіла ще мінімум два тижні.
    В ході роботи він почав скидати на мене всі свої проблеми — дав грошей людям, які нічого не зробили і фиркався до мене, що я повинна їм дзвонити бо вони самі не подзвонять і грошей не повернуть, це називається гроші є, а розуму немає!
    Неодноразово не являвся в офісі хоча у нас була домовленість і навіть не попереджав що його не буде, просто марнував мій час. Потім знову якісь фиркання, що все довго робиться, хоча багато чого залежало не тільки від мене і вигребти, те що понаробляли всякі "спеціалісти" не так і просто бо нічого не працювало і все потрібно було робити з нуля.
    В листопаді він взяв ще одного працівника і навіть не сказав на яку посаду, чим він буде займатися і як це вплине на мою роботу та оплату. Я попросила пояснити і знову брехня — а я казав йому щоб він з тобою домовився і бла бла бла. Так, він любить влаштовуваати такі збоченння, наймати двох на одну посаду і "хто кращий той залишиться", але він про це не говорить, а хоче щоб люди гризлися між собою. Я пропонувала що можу уступити місце і піти, але Тарас не хотів, почав ділити обов’язки і дальше щось мутити в мене за спиною з новим працівником, а згодом мене взагалі почав відсувати від роботи бо то робити не на часі, а то вже Сергій знайшов, а того вже не треба. По факту Білинський тупо морочив мені голову, змінював формат оплати без обговорення і моєї згоди і получилось так, що за 1,5 місяця роботи він мені сунув 3000 грн. і сказав що роботи більше немає.
    Всі хто хоче стати клієнтом чи працівником контор Свайп і Hot Car добре подумайте бо будете отримувати масу брехні і підлості від Т. Білинського!

Добавьте зарплату в компании Hot Car

Добавить отзыв о работодателе Hot Car

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Hot Car?