Київський М’ясокомбінат

Київський М’ясокомбінат

comment Отзывы: 7
location_on
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату 🔔  Подписаться
verified_user
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Одне з найбільших підприємств України, що працює у сфері м’ясопереробки та виробництва ковбас і м’ясних виробів з 2003 року.
SMK Group — це не тільки м’ясокомбінати, але і власна екоферма та власні фірмові магазини

Отзывы о работе в Київський М’ясокомбінат, зарплаты, вакансии

  1. Гость
    4 Июн 2026

    Це дійсно правда.Беруть на роботу людей,якщо ти розумний і починаєш враховувати недоліки і скаржитись,тебе звільняють,їм розумні не треба, їм потрібна рабсила,яка мовчатиме і на яку можна повісити «невідомі» недостачі не пояснюючи.Це враховуючи те,що всі магазини напхані камерами.

  2. Смк…
    10 Май 2026

    Не рекомендую вінницький філіал СМК. Негативні відгуки дуже швидко зникають, тому складається враження, що компанія просто чистить усе, що їм не подобається.

    Ставлення до торгових представників — окрема тема. Після цілого дня роботи людей ще змушують чекати по 40–50 хвилин, щоб здати касу. Повна неповага до чужого часу та дуже нагле відношення до працівників.

    Також можуть вираховувати буквально кожну копійку, якщо десь щось зникло чи не зійшлося, плюс постійні штрафи. Складається враження, що працівників тут не цінують взагалі.

    Перед тим як іти сюди працювати — добре подумайте.

  3. Гость
    12 Янв 2025

    Позвонила по обьявлению на работу в г. Одесса, встреча была в магазине обговорили о работе и договорились что после обеда Ирина позвонит и скажет когда выходить на практику, но позвонила раньше и попросила фото всех моих документов, сказала если не зделаю фото то и на практику не пойду, но при личной встречи этого не обсуждалась, когда я сфоткала для какой то не понятной проверки, звонки сразу прекратились, на следующий день я ей написала когда выходить на практику, хотя она обещала что после обеда скажет, на что мне ответили ждите сутки результат, когда прошли сутки так и не позвонили, из этого можно зделать вывод что фирма собирает данные людей и не берет на работу. Будьте осторожны!

  4. Влад
    22 Окт 2024

    Київ. 21.10.24 р. 14.30. Магазин по вул. М. Шептицького. другий раз за літо не свіжа курятина. На цей раз копчені окорочка. Приємна продавець продала останні два різного коляру та розміру, завіряла що все свіже. На жаль — кислятина. Впевнений що це не випадковість. ЖАХ.

  5. Олена
    18 Сен 2024

    Зверніть увагу на те,обманюють на вазі,брала творог замість 1кг отримала 960гр,м»ясо заплатила за 0.550гр,отримала 450грам.КМ Фонтанський,Одеський рн.Наступний раз задумаюся іти чи ні.

  6. Марина
    4 Авг 2024

    Дивні там люди, коли шукають працівників то людина має спробувати роботу для початку, а не просто прийти і заповнити анкету і на цьому все! Директор там взагалі якась шмаркачка в шортах яка сама у виробництві нічого не тямить! Не витрачайте свій час на них, вони шукають неосвідчених людей на яких можна повісити всіх собак у разі чого!

  7. Яна
    20 Мар 2024

    Странная женщина эта их менеджер по Киеву,вроде и работники нужны,и опыт в такой сфере у меня есть,и службу безопасности прошла,приходилось постоянно о себе напоминать,ответила,ждите звонка,прошло уже больше месяца,я уже конечно же давно не жду,но очень интересная однако дама

Все зарплаты добавляются анонимно

Добавьте зарплату в компании Київський М'ясокомбінат

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв Оцените работодателя Київський М’ясокомбінат: расскажите о плюсах, минусах, условиях работы и атмосфере в команде.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Оставить отзыв