LABA

LABA

Мы — Laba Group, лидеры рынка онлайн-образования. Уже 5 лет запускаем онлайн-курсы, которые помогают студентам развивать карьеру или бизнес. Наши выпускники работают на топовых позициях в Coca-cola, Mercedes-Benz и Google. Мы обучили 35 тыс. слушателей, и это не предел.

Отзывы о работе в LABA, зарплаты

1. 29 марта 2024

Не рекомендую їхні курси нікому.
    Цікавився курсами Рекрутера ,мене записали на курс Hr менеджер ,запевняли що курси для рекрутера також там буде ,пройшов 3 заняття,зрозумів рекрутингу взагалі там немає нажаль. В якості вибачення мені сказали доплатити їм кошти за їх курс рекрутерів . Я здивований їхнім менеджментом якщо чесно .

2. 23 мая 2023

Доброго дня, не рекомендую цю компанію нікому.

По перше заробітня плата нище ринку
    По друге дивне ставлення до людей
    По третє на тебе накидують доп роботу, за ті самі гроші
    По четверте витрачають ваш час.

Якщо ви цінуєте себе і свій час то ви НЕ підете навіть на співбесіду.

3. 14 мая 2023

Працюю в Лабі з вересня 2022 року. Можу сказати тільки хороше. Нічого з коментарів нижче наразі не бачу в компанії, чи то часи змінились — не знаю. Молодий дуже талановитий та амбітний колектив, якщо ви шукаєте роботу, де хочете, щоб всі рішення надходили до вас згори і просто спокійно працювати, то це місце не для вас. Тут за виклики, та ідеї, за пропозиції. Хочеш щось реалізувати — вперед, хочеш вивчати щось нове — дадуть всі можливості для цього (немає 100 етапної схеми чому тобі це треба). Я пишаюсь тим, що тут працюю, тут ти насолоджуєшся роботою, пробуєш нове, розвиваєшся

4. 15 июля 2022

Не дуже компетентный HR, яка запропонувала співпрацю, не уточнивши по якому напрямку і чи взагалі я відкрита для пропозицій. Дуже наполягала на дзвінку з куратором програми близько тижня — в результаті витрачений час для всіх .

5. 27 января 2022

Неприятный осадок после собеседования. Крайне некомпетентная девочка Алиса Батюк задает шаблонные вопросы, плохо понимая специфику работы. Следующий шаг — привлекать к процессу найма школьников.

6. 8 октября 2021

Вперше в житті мене звільнили, а ще цей пост коштує $40 000

Точніше – офіційно мене ніхто й не наймав. HR-спеціалістка міжнародної онлайн-бізнес-школи Laba знайшла мене в LinkedIn. Запропонувала вакансію копірайтерки до проєкту robot_dreams.

Хоч якийсь натяк на досвід у технічній сфері в моєму портфоліо і сторінках соцмереж ви не знайдете, навіть якщо дуже захочете)) Тож я здивувалася пропозиції писати про ІТ, але вирішила спробувати. Три співбесіди, тестове завдання – і я в команді. Юху!
    Час для підписання договорів.

NDA (угода про конфіденційність) + договір про проходження курсів в Laba. Тобто я не просто офіційно не працюю в компанії, а маю ще раз на місяць сплачувати кошти за «навчання», які мені повертатимуть із заробітною платою.

Та це не найгірше. Найгірше – NDA. У мене склалося враження, що компанія нагуглила «ТОП-20 найстрашніших кошмарів робітників» і втулила це все в договір.

Там зазначалося, що конфіденційна інформація – це все, що ти почуєш і побачиш про компанію будь-де. Далі детальніше пояснювалося:

— не можна розповсюджувати інформацію, яка прописана в договорі (все, що я зараз пишу)
    — негативну інформацію про компанію чи співробітників (відгук поганий так просто не напишеш)
    — вивозити свій ноутбук в іншу країну, якщо там є файли з роботи
    — розголошувати все, що ти почув на «майданчиках та територіях» компанії
    — розводити балачки про фінансові звіти, методи управління, кадровий склад, акції тощо.

На моє питання, як акції та фінансові звіти стосуються копірайтерки, яка пише рекламу, мені юрист компанії відповів: «У нас все прозоро. Ти можеш зайти в якийсь кабінет, а там все на столі лежить». Тож, Настю, підписуй та бери на себе відповідальність за інформацію, якою не володієш.

Далі ще цікавіше – розділ «Обов’язки сторін», де всі пункти стосуються мене. Та ще один «Обов’язки Отримуючої сторони», тобто знову все, що стосується мене.

Щодо компанії – вона «не надає пояснення або гарантій, щодо акуратності, повноти або відповідності наданої інформації будь-яким цілям». А вишенька на торті – «Не несе відповідальності за будь-які збитки завдані Отримуючій стороні (мені) в результаті використання цієї інформації».

Якщо ви думали, що це кінець – ви помилилися. Мій найулюбленіший пункт – сплата штрафу у розмірі $40 000 упродовж 10 днів через порушення договору.

І детальніше: якщо ваш комп’ютер вкрали, хтось зламав систему й все завантажив собі, компанія розцінює це як бездіяльність — клади 1 000 000 грн на полицю. До того ж підписаний договір NDA діє впродовж трьох років після звільнення – щоб життя малиною не здавалося і ти завжди був на стрьомі чи не підгляне хтось за сусіднім столом у кафе у твій ноутбук.

Однак, народ, де ж це такі зарплати у копірайтерів, щоб сплачувати такий штраф? Покажіть мені і я кину будь-яку роботу)))

І на останок, Статті 231 і 232 Закону України вперше чують про «бездіяльність» і стверджують, що штраф може бути сплачений у разі навмисного розповсюдження інформації + збиток компанії становить понад 113500 грн.

Щодо співпраці з командою – там усе так само «прозоро» як і з договором. Я нічого не підписала й вам не раджу, якщо колись буде така нагода.

На початку співпраці домовилися, що будуть вичитувати мої тексти, бо я в ІТ досвіду не маю. Як працювати над задачами мені детально розповіли тільки після факту «звільнення».

Місяць працювала із задоволенням і гадала, що все окей — в ІТ починаю трохи шарити, правок вже менше. Проте виявилося, що керівнику, наприкінці першого місяця моєї роботи, в руки потрапив мій текст, написаний ще першого тижня. Сказав, що працюю я несамостійно — весь час треба правити.

Сам керівник незабаром звільнився, мав піти в кінці жовтня, але посварився з компанією та зник. Про факт мого звільнення написав орієнтуючись на відгуки іншої копірайтерки. Яка впродовж місяця вносила мені правки і нічого про «самостійність» не казала.

Щодо задач: сьогодні біле — це чорне, завтра біле — це біле. Сьогодні пост за шаблоном у нас зі стрілочками, завтра мені втик за те, що ці стрілочки додала. І хоч я працювала там місяць, їй богу, досі не знаю, що від мене хотіли.

«Пиши текст за програмою», — кажуть. А потім: «Ти чого орієнтуєшся на програму? Там же помилки!»

Цікавий досвід, одним словом :)

7. 27 июля 2021

LABA GROUP. Онлайн курсы от LABA (доп.проекты Skvot, robot_dreams, elvtr)
    Есть основной костяк. И немаля текучка. Сразу готовьтесь к огромному собеседованию. Куче провокационный вопросов, в том числе личных, заданий, не без пафоса.

Заработать там можно. Но как лимон выжмут. Рабочее время не всегда нормировано. Праздничные выходные, когда люди отдыхают конечно же для вас рабочие и не обсуждается. И так много отдыхаем. Такое объяснение. Говорить по теоефону нужно очень много. Минимум пару часов и больше. Руководитель манипулятивен и умеет вынудить делать, как ему нужно. Потребуются много навыков, стрессоустойчивость, где-то подзабить на себя.

Ставка самая мизерная. Ниже не надёте. Считай нет. Об этом сразу не говорят. Как и об условиях всех. Ясно, что менеджер не должен рассчитывать на ставку, на это они и давят, но на рынке сейчас ниже 8-10 попробуй найти.

Добавьте зарплату в компании LABA

Добавить отзыв о работодателе LABA

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании LABA?