CHER17

CHER17

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

CHER`17 — це український бренд одягу, створений Танею Парфільєвою, в якому з’являються нові моделі кожні два тижні. Актуальне, якісне, зручне, комфортне, у тренді на будь-який випадок. Ми заслужили довіру найбільшої української аудиторії, за нами стежать сотні тисяч дівчат, щодня купують сотні суконь і ставлять тисячі лайків, поділяючи наш смак і наш настрій.

Отзывы о работе в CHER17, зарплаты

  1. 26 октября 2023

    Не працювала там, але була на співбесіді, і, чесно кажучи, умови дуже здивували. Спочатку довго розповідають про те, як власники цінують своїх співробітників і що умови праці на вищому рівні, але потім з’ясовується, що компанія не працює по нормі годин і,якщо враховувати норму, то переробки дуже великі. Заробітну платню обіцяють на рівні європейських брендів, але, враховуючи переробки, про які зазначено вище, заробітна плата є маленькою. Ще варто зазначити, що ставку, яка прописана в контракті виплачують на карту, але це менше від половини обіцяної зп, інше обіцяють надавати в конверті, але як вираховують залишок — невідомо, про те, що видавати заробітну плату "в конверті" — незаконно, я взагалі мовчу.
    Керівництво мріє створити не колектив а "сім’ю", і наполягає на пікніках та походах в кіно з співробітниками, у ваш ВИХІДНИЙ., а за суперечки в колективі можуть навіть звільнити.
    При відкритті магазину набирали колектив з 10 дівчат, які повинні були працювати декілька днів до відкриття, допомагаючи прибрати приміщення, відпрасувати речі та розвісити їх абсолютно безкоштовно, що також є незаконним. А те, що потім, після 2 тижнів стажування, половину колективу звільняють, це взагалі абсурд!

Добавьте зарплату в компании CHER17

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе CHER17Прикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании CHER17?