CHER17

CHER17

CHER`17 — це український бренд одягу, створений Танею Парфільєвою та Іваном Кришталем, в якому з’являються нові моделі майже кожні два тижні. Актуальний, якісний, зручний, комфортний одяг, який у тренді та на будь-який випадок.

Компанія має власне виробництво, співпрацює з іншими українськими фабриками. Реалізовує одяг у власній мережі магазинів (Київ, Дніпро, Одеса, Львів).

Отзывы о работе в CHER17, зарплаты

1. 17 апреля 2024

Попрацював в середині компанії буквально тиждень на складі. Звільнили за те що я не мав робити, сказали «я просто повинен знати це і все», як результат, мене звільнили. Випробовуванний термін був 1 місяць, мені створили такі умови щоб звільнити за тиждень. А все тому що я не захотів бути «компонійскою людиною». Так, я хотів просто виконувати свою роботу і отримувати свою заробітню плату, але якщо ви не хочете бути для свого начальника клоуном або ходити на гулянки то вас просто за це звільнять. Я рекомендую працівникам складу пройти психологічне обстеження у спеціалістів, тому що ризики того що може прийти нормальна людина яка добре виконує роботу, але не хоче бути для когось клоуном або «собутильником» її скоріше за все звільнять.

1. 17 апреля 2024

Вітаю! На зв’язку Вікторія, HR-менеджер компанії. Мені дуже шкода, що у вас склалось таке враження. Але, на жаль, випробувальний період якраз для того, щоб ви придивились до нас, а ми до вас і визначились чи готові рухатись далі. Але, як людина яка відповідає за адаптацію кожного нового співробітника, можу впевнено говорити, що на цьому етапі ми прощаємось не через особисте ставлення чи не бажання відвідувати неформальні зустрічі колективу, а виключно за результативністю роботи.
      Робота на складі потребує високої швидкості, фізичної сили і уважності, тому що це робота з матеріальними цінностями.
      Але від себе та від компанії ми вдячні вам за зворотній зв’язок, ми обов’язково візьмемо його до уваги та зробимо все, щоб в наших взаємовідносинах з працівниками все було прозоро та зрозуміло.

2. 3 апреля 2024

Працюю в компанії вже не перший рік. Як і в будь-якій роботі є плюси та мінуси. Із плюсів — чудові власники, які горять своєю справою та розвивають компанію. Подобається продукт, і чесно, аж болить, коли читаю про «турецькі речі» чи «аліекспрес», коли ось я тут всередині працюю і знаю всіх кравчинь, закрійників ,конструкторів, дизайнерів які створюють цей одяг.
    Подобається, що компанія почала більше піклуватись про співробітників, багато нового з’явилось.
    ЗП переглядають, авжеж хотілося б більше, але тим не менш це є. Хороша команда.
    Із мінусів — трошки сумбурність в процесах, в комунікації між відділами, але бачу, що компанія працює над цим.

3. 3 февраля 2024

@Гость, Чер17 це взагалі турецькі ганчірочки, грамотно подані під соусом шику і оформлені, як в бутіку. Нічого грандіозного по факту. ЗП в конверті — такі реалії торгівлі, на жаль, зараз так практично в усіх магазинах… з приводу «сім’ї» реально дивно наполягати йти кудись у свій вихідний з колегами, спілкування поза роботою має бути виключно особистою ініціативою. Зазвичай ті, хто є фанатиком «сімейності» в колективі — притрушені на голову люди. Або нав’язують отак спілкування, або намагаються довести, що до них непросто потрапити і вони всі супер-унікальні

4. 26 октября 2023

Не працювала там, але була на співбесіді, і, чесно кажучи, умови дуже здивували. Спочатку довго розповідають про те, як власники цінують своїх співробітників і що умови праці на вищому рівні, але потім з’ясовується, що компанія не працює по нормі годин і,якщо враховувати норму, то переробки дуже великі. Заробітну платню обіцяють на рівні європейських брендів, але, враховуючи переробки, про які зазначено вище, заробітна плата є маленькою. Ще варто зазначити, що ставку, яка прописана в контракті виплачують на карту, але це менше від половини обіцяної зп, інше обіцяють надавати в конверті, але як вираховують залишок — невідомо, про те, що видавати заробітну плату "в конверті" — незаконно, я взагалі мовчу.
    Керівництво мріє створити не колектив а "сім’ю", і наполягає на пікніках та походах в кіно з співробітниками, у ваш ВИХІДНИЙ., а за суперечки в колективі можуть навіть звільнити.
    При відкритті магазину набирали колектив з 10 дівчат, які повинні були працювати декілька днів до відкриття, допомагаючи прибрати приміщення, відпрасувати речі та розвісити їх абсолютно безкоштовно, що також є незаконним. А те, що потім, після 2 тижнів стажування, половину колективу звільняють, це взагалі абсурд!

Добавьте зарплату в компании CHER17

Добавить отзыв о работодателе CHER17

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании CHER17?