OS.9

OS.9

VN:C [1.9.22_1171]
, , ,

Виготовлення дублікатів ключів всіх типів. Професійна розтяжка взуття.

Отзывы о работе в OS.9, зарплаты

1. 2 марта 2024

@Святослав, Немає працівника с ім’ям Святослав)))). Зовсім.)))) Офіс став користуватися послугами ботоферм )????

2. 28 февраля 2024

Досить непогане місце для роботи. Є можливість заробляти хороші гроші. Мінус трохи довге навчання. Тому якщо хочете заробляти з першого дня то не вийде. Десь ближче к двум тижням вчать, а потім зп платять шодня

3. 20 февраля 2024

@Гость, не пишіть свої фантазії, хороша компанія. Я вже півроку працюю, прийшов з іншої сфери (був бариста), навчили за тиждень, заплатили за стажування, зп кожен день, якщо порівнювати то дуже гідні умови праці.
    Подібні коментарі виглядають як заказуха 😂🤣

4. 22 декабря 2023

@Соискатель, Якщо вы б були з Партіі Регіонів то б узяли. На Київщині майже усіх місцевих співробітників на луганських змінили. Мабуть ці «патріоти» готуються вже до «Малоросії» .)))

5. 15 декабря 2023

Всем добрый день ! Очень хотела трудоустроится в эту компанию на позицию Регионального менеджера , в первые увидела вакансию в Сентябре , на тот момент еще работала , но уже находилась в активном поиске другого работодателя , отправила отклик , но ответа так и не дождалась , набирала HR по указанному номеру тел неоднократно , трубку тоже никто не поднял , видимо очень заняты работой ))) так как сайты трещат их вакансиями .
    Спустя месяц офиц уже будучи безработной решила снова испытать судьбу и повторно сбросила свой отклик , но снова не получила ОС ! И вот уже Декабрь , я отдохнула , набралась снова сил , и имею большое желание снова устоится на работу . Открываю Work.ua и снова вижу открыта вакансия на РМ ) и думаю мало ли , может что то у соискателя и собственника не сложилось , и решаюсь в третий раз снова сбросить им свой отклик , я же упертая и всегда привыкла идти до конца ☺️ проходит несколько дней ОС снова нет , думаю ну может мониторят рынок , и принимаю решение все же звонить снова HR Анастасии ) и О, Алилуя.. дозваниваюсь я ей с 4-го раза, задаю вопрос актуальна ли вакансия ? HR подтверждает , что да актуальна и мое резюме будет передано руководству на рассмотрение . Уточняю сроки дедлайна , ответа четкого нет , мол я не знаю когда расмотрят , думаю ну не проблема мне же еще раз ей будет набрать ) спустя 5 дней ОС связи так и нет , пишу смс на Вайбер что бы не беспокоить очень занятого HR , читает она мое смс и снова просто игнорирует . Звоню , один , два , три , четыре раза , а воз и ныне там , и просто понимаю , что с таким подходом мое резюме вряд ли вообще все эти разы попадало к руководству ! Набираю я на горячую линию и прошу константы HRD , как оказалось такой должности в этой компании нет ( но мне обещают передать , мою просьбу что бы со мной связались . Проходит час , звонка так и нет и вот снова я звоню лично Анастасии и с третьей попытки все же дозваниваюсь , и получаю в ответ , что вакансия уже не актуальна и на работу принят другой человек , задаю вопрос почему Вы не дали своевременную ОС ? А в ответ тишина .. ну думаю ок , у них есть еще вакансия аудитора по всем заданным ими критериями требований мой опыт 100% совпадение , и говорю Анастасии об этой вакансии , и в ответ мы ищем другого человека ? Я уточняю какого такого другого ? Можете аргументировать ? Ответа снова ноль !!!!!
    Так вот итог этой всей повести о том , Уважаемое руководство данной компании обратите внимание на работу ваших подчиненных , и найдите наконец то компетентного и профессионального HR , потому как вы так никогда не найдете достойных управленцев !!!!!! Мало того , что сайты трещат от негативных отзывов , так еще и какой- то HR решает твою судьбу не имея при этом ни Soft skills ни Hard skills !!!

6. 14 ноября 2023

Прочитав і все стало на свої місця. Тепер по суті. Дана шарага хоче зайти на ринок Польщі. Уже відкрили аж 3 точки на околицях Варшави. Забув сказати директор у Варшаві такий собі Сергій,я так розумію мєнт. Але то лірика. Суть в чому обіцяють оде а насправді пшик. Не тратьте свій час на цю шарагу.Вони думають що у Польщі як і в Україні люди будуть бігати за їхньою роботою. Ще раз гаголог не тратьте свій час. Шукайте роботу в другому місці.

7. 9 ноября 2023

Команда ОС9)))))) Цікаво хто це так набрався сміливості розписатись за всіх,мабуть ухилянт від армії пан В ?)))) Немає ніякої команди ОС9 немає ,колись ще було щось схоже але з приходом хворого на голову мирославовича ,в принципі не може бути ніякої команди))))Є тільки мати,мати,мати,мати,мати,мати,мати,крики,крики,крики,крики,негатив,психічно хворі крики старого мирославовича,обзивання і бажання наблювати на стіл від цих матів і негативу…А ще пане В спитайте ,як вас команда ОС9 ,критикувала,коли ви поїхали відпочивати за кордон… Ось одна фраза однієї особи «Мог бы ради приличия сидеть в Украине ,пока наши ребята в окопах гибнут,другие на пляже» Да і не може пан В бути ніякої команди,коли Ви ходите і заглядаєтесь на красу однієї жінки і кажете -«я би її»…да я знаю що вона дійсно дуже красива))))) Оголошення про роботу в ОС9 висять вічно і пачками на всіх сайтах)))))))))))))))))))Ахахах))) Тому як ніхто не хоче працювати в місці,де обзивають,матюкають,крики ,психічно хворі крики.А як би Ви були дійсно мужиком, але на жаль це не так,то психічно хворому мирославовочу вже б давно вказали на двері і в офісі знову запанував би спокій ,мир і бажання працювати.А так є тільки матюки всіх сортів ,негатив,крики от тому і ніхто не хоче там працювати.Тому як є неадекватна,огидна ,неприємна людина…Коли він наближається до нас,то починається рвотний рефлекс.І введіть вже нарешті лікарняні і відпускні…Ви так рекламуєте свою фірму,як якийсь бренд Гугл чи Мерседес…А в вас порушення на порушенні…а і ще,де ви бачили рекламу на стовбах від Мерседеса))))розклейки))) Усі нормальні хлопці,майстри,менеджери втекли від вас і тенденції продовжують зміцнюватись у цьому напрямку. Ви напрошуєтесь зі своєю франшизою до всіх,назвонюєте,напрошуєтесь,принижуєтесь)))) В принципі мені ви фіолетово…але прочитавши з подругою з офісу в кафе відгуки про вас і ваш відгук,ми довго сміялись))))) От і вирішили за чашечкою кави і смаколиками ,потратити на вас свій дорогоцінний час)))) Тому як є відчуття справедливості і честі і ненавидимо вашу брехню і ви більше не будете вводити в обман людей,котрі витрачають свій час на вашу фірму))) Надіємось що нашою критикою ми зробимо вас ще сильнішими і впевненішими а вашу дружину хоч трохи гарнішою,що б в неї зникли комплекси відносно красивіших жінок))))))Ахахах))))Чао,ухилянт)))))І також побажаємо вам удачі)

8. 22 августа 2023

Шановний добродію (-йко)! Завзятість, з якою ви протягом тривалого часу залишаєте коментарі, які рясніють перекрученими фактами, застарілими даними та особистими образами, викликають як мінімум здивування. Це здивування можна сформулювати одним єдиним питанням: чи буде людина проактивна, дієва, з затребуваними на ринку навичками чи компетенціями, витрачати на все це час? Очевидно, питання риторичне.

В будь-якому випадку, хочемо поінформувати вас про те, що з моменту появи цих коментарів пройшло більше півроку. За цей час наша компанія тільки виросла. Чимало тих інвесторів, які працювали з нами роками, продовжують інвестувати і надалі.Важко запідозрити тих, хто роками заробляє на інвестиціях, у тому, що вони не вміють читати цифри,чи не так?

Сподіваємось, що ви направите вашу енергію в більш конструктивне русло. Бо найкращий спосіб покритикувати когось чи щось-це зробити те саме, але краще.

Якщо ж ви й надалі зробите свій вибір на користь поширення відірваних від реальності пасквілів, ми просто побажаємо вам удачі.Своєю критикою ви робите нас сильнішими та впевненішими.

9. 21 августа 2023

Доброго дня.А що вас там так образило і які там є плюси і мінуси?можете більш детально розповісти.Так як вже не перший раз чую погані слова про власників цієї фірми від людей котрі зв’язались з ними і з їх франшизою.Дякую…

10. 21 августа 2023

Особисто вони нам також пропонували і нав’язували цю недофраншизу.Перераховували скільки в ній плюсів.Може і є якісь плюси,те що вони нібито все беруть на себе.Але я перерахував все разів десять мабуть.Отже перше:для чого мені їх бухгалтерія?друге:для чого мені їх менеджер?третє:для чого мені їх постачання?І від 12 тис.$ і це тільки початок ,щоб потім їх все життя кормити ще…Я давним- давно сам починав в майстерні і якщо в мене на обидвох майстернях працюють майстри,котрі самі замовляють,самі дивляться,що їм потрібно дозамовити,і так далі.Я просто приїжджаю раз в тиждень і забираю свій прибуток.Весь контроль на майстрах і якщо майстер має якийсь підробіток,то мене це вже не цікавить і цікавити не може,так як на ньому висить все від закупки до продажу,вся операція.Мої тільки інвестиції і якісь інші питання,з податковою,поліцією,ремонтом приміщення…Єдиний плюс ,що вони навчають майстрів.Так як вчити дуже важко і це не дешево.Наприклад ми відправляли в Харків на два тижні майстра,для навчання заточування медичних і інших інструментів,для перукарень.То два тижні навчання 1200$.Ну але це зрозуміло,ніхто не збирається марнувати свій час і напрягатись на вас безкоштовно.Але суть в іншому,те що вони там толком нічого не вчать.Майстри там м’яко кажучи на один день і можуть робити тільки прості ключі,я вже не кажу про авто.І оголошення в них постійно висить.А самий великий мінус,те що ви довічно будете їм оплачувати їхні дурні послуги,менеджерів і всяких інших спиногризів.Відніміть ці кошти,знайдіть хорошого майстра ,долайте ці кошти йому і якщо людина нормальна,то вона в вас пропрацює не один рік. А не будете постійно в пошуку майстрів як це нещасне ОС недодев’ять і отримувати негативну репутацію .Тим більше мій колега повівся і тепер вже жалкує,збирається розривати.Та і тим паче репутація в цієї ос 9 ненайкраща так як колись давно в такої фірми МММ.

11. 21 августа 2023

Пропрацювавши в цій фірмі рік, з впевненістю можу сказати, що це шарашкіна контора. Як для роботи, вона найгірше місце з усіх де я працювала. Чому гірша? Зараз розповім. Умови і оплата праці залишають бажати кращого, плюс над тобою стоїть начальник, якого піклує, як тільки можливо більше набити свою кишеню, плюс якщо вас ніколи не принижували, особливо матами, тоді ласкаво просимо до OS.9, там знають всі мати. Коротше, якщо на деякий час десь перебитись, піде, але не для постійної роботи.

12. 1 августа 2023

@Назар, а як вони це виправдовували? Це дуже цікаво. Гроші яки з вас узяли , повернули?

13. 28 июля 2023

Оформив я франшизу в ос 9.Пропрацювали неповні два роки.Але нажаль чуда обіцяного людьми від ос 9 не сталось.Показували нам одні доходи,на прикладі своїх філій а в кінцевому результаті таких прибутків в нас і близько не вийшло.Звичайна замануха.Займаюсь ще іншим бізнесом,а ключний в перший раз вирішив спробувати.Щось тут не те,або вони обманюють ,показуючи великі доходи,навмисне щоби заманити на покупку франшизи і впарювати свій товар ,до певного часу,поки клієнт не зрозуміє,що нема більше сенсу це продовжувати.

14. 16 июня 2023

@Франшиза в OS 9 -обман и деньги на ветер, Они не в состоянии загрузить работой те мастерские что сейчас работают, мастера перебиваются кое как подработками. Эта франшиза — просто впаривание фанерных будок за 12 тыс.$

15. 8 мая 2023

@Франшиза в OS 9 -обман и деньги на ветерЗдравствуйте, как с вами можно связаться, относительно работы. Я знаю эту компанию, сам в ней работал…

16. 8 мая 2023

Предложили взять франшизу у них а когда мы прикинули все сценарии,расходы и плюсы из этой франшизы,то поняли,что лучше найти готового мастера и дать ему половину из этой суммы,а это на минуточку примерно 10-12 тыс.баксов…Что и было сделано ,мастер получил 6.тыс.баксов, на раскрутку.Пока мы довольны.Мастер остался у нас работать.Планируем вторую точку в Киеве.Ни в коем случае не рекомендую брать франшизу в этих жлобов и аферистов OS.9.Деньги на ветер.

17. 23 апреля 2023

Огидна контора,таке враження ,що власники,директора якісь неадекватні істоти ,мутанти .Неможливо спокійно працювать,виконувать свою роботу,так як вас постійно будуть зай…бувать це начальство, жлоби бойко і космірак і сережа мусорський.Як,як можна спокійно працювать? ,коли мало того,що зарплата нікчемна,то якщо я захворію мені і больничних не дадуть а витиснуть хочуть з робітників як з лимонів.Однозначно не рекомендую там нікому працювать ,ніколи і нікому .Хіба,що своєму ворогові .Жлоби,обманщики ,за копійочку будете працювать і ще й вас захочуть використать.

18. 26 марта 2023

Пропрацювай в цьому курятнику OS.9 на філії в Києві,близько двох місяців.На більше не витримало ані здоровя,ані нервів ,да і заради чого? Треба робить з 9.00до 20.00 і за такий графік отримувать копійочки.і зверхнє ставлення начальства і вислоховувать ,що ти мало продав,не запропонував,що ти як в шоу на камері.Нікому не пораджу там працювать.Начальство це пернаті створіння і вас хочуть обдурить і використовувать.

19. 18 марта 2023

Умови,права,обов,язки та інше ,праці в косміраків.
    Отож…
    1.варіант номер один-ви хороший робітник,стараєтесь ,відірвані з цією роботою від сім’ї,часто проявляєте ініціативу…висновок-один х…й ви для них розхідний матеріал ,вам не оплатять лікарняні ,вам не оплатять відпустку,ще й поза очі славнозвісний старий паперовий СБУшник буде вас обс…ати ,те що ви нічого не робите,те що ви погано навчили майстрів,хоча всіх вчиш однаково,інша справа,що є такі котрих вчи не вчи,вони твердолобі.Це так само як в школі ,хтось засвоює інфу з першого разу ,хтось з пятого.Нехай згадає космірак і паперовий СБУшник як вони самі в школі вчились.Паперовий СБУшник до тієї пори так і не може без помилок розмовляти українською .Але суть не в тому а в тому ,
    що результаті винним будете всеодно ВИ!!!тільки ВИ!Тому,що така політика фірми-заплатити копійки а вижати людину як лимон і в кінці обі…ти.
    2.варіант другий- ви будете супер менеджером,ви будете приносити прибутки високі,ви будете слухняним і терпілою,мовчати і не огризатись на хамські слова паперового СБУшника,все одно ви гівно і вас «нада заставіть сделать больше і закрутіть гайкі » все одно не догодите…
    3.варіант третій-ви просто супер робітник!ви приносите мільйони доларів для косміраків і паперового СБУшника,вас можна обзивати,ви мовчите ,вам можна від слова взагалі не платити ЗП ,ви будете робити їм каву,мити підлогу в офісі,мити автомобіль мусору ,косміраку,його мамі міняти тампакси власноруч,бігати на пошту,міняти серцевину замка в їх будинку ,заносити товар в їх магазин і пекти піццу… тільки тоді можливо ви будете більш менш,хорошим працівником…від слова МОЖЛИВО…тому,що як тільки ви заікнетесь про підвищення ЗП,допомогу на здоворя,соцпакет,лікарняні,або просто щось зробите не так ,а не помиляється тільки той хто нічого не робить,ви автоматично будете поганим і паперовий СБУшник буде в істериці верещати матом і обзивати і казати «уволіть»!
    4.варіант четвертий — В косміраків і мусора разом з бойком ви нічого не заробите окрім зіпсованих нервів і здоровя!вам буде одна дорога,до психіатра і сидіти потім на таблетках.Це питання тільки часу.Так як в такій атмосфері і емоційному фоні неможливо спокійно працювати і зберегти нервову систему в спокої .Я одного не можу зрозуміти,хіба вони не розуміють,що якщо відноситись до людей зверхньо,використвувати людей,не проводити підвищення ЗП ,кожного року надбавку хоча б на 10% на вислугу і праці на фірму,так як є в багатьох фірмах ,або почати оплачувати лікарняні і все інше,забрати звук з камер,оплачувати в пенсійний а не знімати з ЗП робітника,котрі і так ледве зводять ,кінці з кінцями і сидять там до 20.00 і багато чого іншого ,то люди в них не будуть затримуватись і репутація їх впаде,так як вже впала і неможливо знайти робітників.
    5.варіант пятий-в ос9 в вас немає ніяких прав як цивілізованого людини,в вас є тільки величезні драконівські обовязки і вимоги ,за котрі плятять КОПІЙКИ,а самі наживаються і купують собі БМВ і Лексуси.Ви ніколи не достукаєтесь зі своїми проханнями і правами до власників,так як вони глухі і вас не почують ,так як гроші і жадність закупорила їх слухові проходи і долари заліпили очі .Ви ніхто і будете тільки розхідним матеріалом.
    6.варіант- власники ос 9 ,ідіть слідом з рускім кораблем!Так як все одно нічого не зрозумієте і не почуєте працівників а тільки себе.Нема сенсу з вами вести діалог.

20. 12 марта 2023

Вирішили спробувати взяти франшизу в цих ос9.Тепер зрозуміли,що то була велика помилка.Це просто роздута бульбашка.Підтримка тільки на словах і за те що постачають китайські, неякісні заготовки і сидячи на кріслі дивляться в камеру ,деруть не малі гроші.За що??? Якщо хочете відкрити таку майстерню,вам не потрібно платити цим трутням .Ви все можете зробити самі,ми навіть вам підскажемо як.Не рекомендую з ними починати жодних партнерських відносин.

21. 5 марта 2023

Ужасна організація. Довелося працювати недовго, але жахливого колектива ще не бачила. Власники такі ніби незнаю яку корпорацію розвинули. В. Космірак не має своєї думки не може прийняти рішення. Не цінуючи працівників взагалі. Умови праці жахливі. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

22. 5 марта 2023

Враховуючи ,що я вже не перший рік працюю в ТЦ Києва ,то там постійно змінюються продавці-майстри,відповідно хорошого досвіду в них немає ,немає людини котра хоч 4 роки там попрацювала.Так як ми часто спілкуємось з продавцями з ТЦ,продавці-майстри цієї фірми,постійно жаліються на низькі зарплати в даній фірмі ,це 10 відсотків від проданого і приблизна ставка 350грн.також відсутність соціального пакету,лікарняних,відпускних.Постійний пресінг і спостереження через відео зі звуком.Хоча наскільки я знаю ,звук на камерах заборонений ,принаймі у нас на фірмі так.Дуже напружений графік при якому потрібно працювати 2/2 а не 4/2 і просто неймовірно жахлива жадність власників фірми.Вони копійку зайву не доплатять.До цього всього раніше я того не знала ,але вирішила порадити піти туди сину ,так як вже дорослий і потрібно чимось зайняти його.Син протримався там місяці десь чотири з копійками .Потім почав приходити втомлений і нервовий… Коли сіли з ним поговорили,то я все зрозуміла і ми прийняли рішення покинути цю нелюдську недофірму з їх відношенням до своїх працівників і жадністю.Отож Космірак,Бойко і ваші діти ,будьте прокляті зі своєю жадністю і ставленням до людей.Нікому більше не пораджу там працювати.Обіймаючи своїх дітей і дружин,розкажіть їм які ви брехливі і жадні і як ваш мент назвонює і не дає спокійно працювати людям.Нехай ваші діти так працюють все своє життя.

23. 2 марта 2023

Не організація а якесь зборище самодурів.Не дають нормально відпрацювати зміну,постійно назвонюють і кажуть що тобі робити,як говорити ,як стояти як жити ,платять 5 копійок а вимоги нібито тебе взяли в круту фірму Ілона Маска чи Гугл, на зарплату 5 тис.баксів а насправді то не фірма а пара десятків туалетів з ДСП ,чорного депресивного кольору,де на вході треба посадити бабцю з туалетною бумагою в гумових рукавичках з вантусом і в футболці з зображенням Вітальчика Космірака .Відпрацював деякий термін ,все це побачив на свої очі,зверхнє ставлення,жадність,ніяких допоміжних соціальних виплат ,графік,нелюдські вимоги і психологічгий тиск …в результаті послав їх вслід за російським кораблем.Нікому ,ніколи не пораджу там працювати.Хоча ні…якщо у вас є вороги,то порадьте їм туди влаштуватись,ви зробите їм хорошу послугу)))

24. 16 февраля 2023

Напишу жесткую правду,может кому то она не понравится,но я живу в демократической стране.Вот вы пишите о каких то соцпакетах,нарушениях…О чем вы вообще? Разве по мордах этого недоростка,Бойка и
    этого брехуна-уклониста от армии, Космирака не видно,что это жадные люди и говорить о каком то повышении зарплаты и каких то больничных,это просто порожняк.Да этот Виталик с *******.Какая мораль,какая духовность…для него главное деньги , деньги и деньги ,он думает что он их с собой в гробу заберет на тот свет,а если повысить ставку или процент рабочим,то его жаба задавит и он спать не будет.Если бы у него была мораль,то возможно было увеличение ЗП или соцпакет.Но это не те люди.Ему пофиг что ты по закону перерабатываешь часы ,ему пофиг если тебе надо оплатить больничные и вообще налог снимают с твоей зарплаты а не фирма платит.Он лучше будет кормить кучу дармоедов в офисе и камерами тебя обставит,так как по его словам -всі майстри злодії. 20 тыс.грн для Киева при курсе доллара 42 грн .и таком графике,это ничто. А кто такой «мусор»? Вижу что то все о нем пишут?что это за ч***о такое?А еще у меня вопрос к Виталику Космираку и Бойко Игорю-Вот я после начала 24 февраля в Киеве в рядах теробороны ,а почему вы не защищаете страну?по какой причине вы не служили в армии и сейчас разгуливаете и не в военкомате?может вы инвалиды?головка больная или гастрит или у вас ориентация нетрадиционная или просто откупились ?а простые ребята за вас воюют и защищают ваши деньги и вас вместе с вашими детьми.А вы не думали ,что откупившись от армии ,это вам с рук не сойдет,так как все мы ходим под Богом.Одни вас и ваших детей защищают а вы сидите в тепле и развлекаетесь во время войны и еще и нарушаете трудовой кодекс по отношению к своим сотрудникам.Совесть между извилин не давит?

25. 14 февраля 2023

В цій фірмі OS.9,людей вважають за худобу і розхідний матеріал.Вам будуть тільки в очі гарно говорити,обіцяти і брехати.А результат можна побачити по мізерній зарплаті недотримання законів України,про соціальний пакет.Я працював оператором відеонагляду ,додому після роботи приходив як після каторги.Нами керував тип на прізвизько «мусор».Дуже неприємна людина і двоособиста.В очі буде тобі любязничати,говорити «ізвіні,ізвіні,спасиба за работу» а насправді то є мерзотна людина,для котрої тільки гроші і гроші і він вважає ,що він великий психолог)))Він думає,що його ніхто не відчуває підсвідомо і вважає,що всі дурні тільки він один хитрий і його зять власник Віталій Космірак,який боїться служити в армії і відкупився ,сикун.

26. 10 февраля 2023

Контора Никонова!!! Зря только потерял время , не советую !!

27. 6 февраля 2023

Телефонували мені з пропозицією працевлаштування майстром по виготовленню ключів.Так як в мене є досвід в ювелірній справі і іншому.Думаю піду поспілкуюсь з продавцем .Знайшов їх найближчу майстерню на окружній в Новусі,по локації.Поїхав на розвідку.Спочатку інкогніто під виглядом покупця ,ходив ,придивлявся…потім побачив що мужчина виходить на перекур.Взяв сигарету і вийшов на парковку з ним покурити.От тут і почалось саме спілкування.Розповів йому свою ситуацію,познайомились .Владислав — «дуже приємно»…Виявилось ,що ця фірма не дає ні медстраховки ані виплат по хворобі ,ані оплати по відпускних і багато чого іншого тут взагалі немає… Треш!!!Ну добре-подумав я і запитав його
    -Якщо так все погано,то чого ти тут працюєш?
    -В мене тут свої плюси і клієнти свої,напряму без фірми, я по автоключах в основному,додому клієнтів беру.то не розголошується (усміхнувсяі зятягнувся сигаркою).
    Потім почали спілкуватись яке відношення керівництва до робочих ,чи є наприклад стимулюючі заходи для найкращих працівників ,так як на минулій роботі в нас найкращі майстри -монтувальники ,котрі перевиконували план ,отримали путівку в Туреччину,правда всього на 4 дні)))Але і то плюсик).
    -Так є стимулюючі заходи(сміється )Напишуть у Вайбер у рейтинг майстрів,що ти найкращий і на першому місці і скажуть,що ти молодець(знову розсміявся) А ти потім підеш в Новус і за їх премію у вигляді «молодець» накупиш продуктів на 100 баксів))) А ще там працює якийсь родич ,керівник ,кажуть колишній мусорок.Ми його прозвали Сірожа-мусор.Він всіх співробітників вже дістав.Телефонує і дістає «купи кільце,ну купи кільце ,купи батарейку,ну купи батарейку ,так само як колись казали ,купи слона»…і так всіх майстрів дістають.Він не розуміє,що при такому графіку і кожен день наспілкувавшись з клієнтами,ти вже зайвий раз не хочеш слова говорити ,морально втомлений …а тебе цей мусор дістає і дістає і тільки сидить на камері як ця бабця пліткарка на скамейці і заглядає ,хто що робить,замість того що б мотивувати людей якимось альтернативним відпочинком.З його приходом люди почали звільнятись і тепер на Ворк і всюди де тільки можна висить вакансія ,що потрібні майстри,але багато людей вже знає про цю фірму,про їх відношення до робітників,про невиплати по соцпакеті ,нема медстраховки тощо…от тому і я до них точно так же відношусь з неповагою і клієнтів беру собі.Мене вони обманюють а я їх ,все чесно(розсміявся)Тому вони самі зателефонували тобі і запропонували вакансію,так як в них вічно нестача кадрів,з таким відношенням до людей і без соцпакету.Але вони того ніколи не зрозуміють,там в голові жадність і гроші домінують і тому щось їм доказувати або просити відпускні,медичну страховку то спілкування з бетонною стіною,а про Туреччину взагалі забудь,то з області фантастики)))(істерично розсміявся)
    Так спілкувались хвилин 30 …поки не підїхало авто ,тоді він каже
    -Ну добре,бувай ,а то вже наш карлик Ігорчик приліз…Прикуривши сигарету я ще подивився,що дійсно справжній карлик?Цікаво подивитись)))Виглядало дійсно так незвично)Продавець високого зросту,під два метри і цей карлик такий як ліліпут ,виглядало дуже забавно))Зрозумівши,що в цій фірмі нема чого ловити я нагострив лижі і пішов по справах.Думаю комусь пригодиться цей відгук про таку бидланску фірму.

28. 30 января 2023

Всім добрий день!Хочу поділитись досвідом роботи в ОС 9 виготовлення ключів у власника космірака віталія і старого пе***на ,м***ра мирославовича.Ніколи не влаштовуйтесь на працю в цю яму.Там вам будуть вішати лапшу на вуха і намагатися зробити з вас раба .
    1. Не платять коштів при відпустці.
    2.не платять коштів при хворобі і лікарняних.
    3.графік жахливий а зарплата мізер,всього 10 відсотків з ключів смішна ставка.
    4.звук на камері,що заборонено законом
    5.зверхнє ставлення до робітників.

Але самі доходи мають а робітникам не дають заробити і копійки не дадуть.Космірак Віталій,це жахливо жадна людина ,котра порушує закони про працю по відношенню до робітників.А ще в нього є така сама мама,стара жадна ,котра вічно хоче виглядати молодше і одягається як дівчинка по виклику.Що викликає в майстрів і прохожих тільки сміх.А ще є в нього дружина ,котра має великий досвід «дружби»з багатьма хлопцями в студентські роки ,про що знає весь Франик … і в неї є батько Сірьожа -мусор!Котрий ходить і балакає мовою кацапів.Дуже мерзотна людина ,взяточник котрий брав хабарі .А ще там є бухгалтерша Оля ,котра робить всі махінації і спить з коханцями,поки її чоловік в плаванні знаходиться…шавка рідкісна)Одним словом всі ці характеристики цих людей ,говорять самі за себе.Тому ще раз наголошую,не хочете бути обмануті як і інші,не звязуйтесь з цією фірмою.Це суцільний обман і пусті обіцянки.А до прохань працівників ,ніхто з начальства не прислухається ,тільки думають про власне збагачення…гроші,гроші,гроші,гроші і ще раз гроші.А робітникам не добавлять ні копійки.

29. 25 января 2023

Хотів влаштуватись на роботу в цю фірму.Знайшов в Києві найближчу фірму ,пішов поспілкувався з продавцем .Результат-ніколи в житті не влаштовуйтесь туди і не витрачайте зусилля на них.По розповідям продавця-майстра (Віталій),там нічого робити,нема ніякого соціального захисту і виплат,від слова взагалі.Просто він ще має свої інтереси там.Відпустку не оплачують,лікарняні також,вічний відеонагляд у всіх зонах,що в продавця немає свого куточка,де б він міг посидіти,щоб на нього ніхто не дивився.Начальство по відгукам взагалі від природи жадні люди і копійку зайву тобі не добавлять і патологічно помішані на грошах.Я так зрозумів всі їх ненавидять,за це.Ще є якийсь «мусор»не знаю,хто це такий,котрий не дає нікому нормально працювати а тільки сидить як кажуть і всім назвонює і вчить як жити і як продавати.Тобто атмосфера ,котру неможливо витримати нормальній людині.Гадюшник. Вердикт-працюйте там самі і нехай ваша контора зникне з лиця землі разом з вами,за таке відношення до робітників і порушення законів України ,трудового кодексу.Точно ніколи там не буду працювати))

30. 31 декабря 2022

Очень плохая контора.Ни в коем случае не работайте там.Наобещают золотые горы а в итоге просто потеряете время и куча разочерований.

31. 31 декабря 2022

Честно говоря,эта фирма и владельцы фирмы ,это откровенные мошенники,жлобы и лицемеры.Они вам не заплатят ни больничных ни страховки ни отпускных.А то что вы перерабатываете ,это их вообще не волнует.Это оооочень жадные и лживые люди.Они за копейку удавятся.Сами зарабатывают на высоких ценах на батарейках и ключах а мастерам не дадут заработать НИКОГДА.У них патологическая жадность и зависть .Никогда не связывайтесь с фирмой OS 9.Это лгуны,которых волнует только собственное обогащение .А вот работники у них не получают никакого соцпакета и этим они нарушают закон.Не теряйте время,как его потерял я ,связавшись с этой фирмой и Космираком и его лживой и жадной семейкой.Бог все видит и им это все вернется.Поэтому еще раз предупреждаю,не тратье время на этих Космираков и карликов Бойко.

32. 19 мая 2022

Компания великих обещаний и большой лжи.Основные характеристики компании-не ценят людей и откровенно лгут.Упаси вас Господи проработать в этой компании,если вам конечно не жалко своего времени и психики.

1. 26 марта 2023

2. 22 августа 2023

Добавьте зарплату в компании OS.9

Добавить отзыв о работодателе OS.9

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании OS.9?