Леруа Мерлен Украина

Леруа Мерлен Украина

«Leroy Merlin» (Леруа Мерлен) – це одна з найбільших компаній (3 місце у світі за обсягом товарообігу), яка працює у секторі продажу товарів для благоустрою житла та побуту за принципом «зроби сам».

Отзывы о работе в Леруа Мерлен Украина, зарплаты

1. 13 февраля 2024

зробив правильний вибір
    Та покинув цю російську компанію працював на броварському
    Нарешті вільний бажаю іншим знайти другу роботу та іншу країну та нові сили щось змінити

2. 15 января 2024

Ви читайте правильно що тоді вона написала не буду скидати скрін її повідомлення .. Ліля адекватна людина яка діє по правилам.

3. 8 января 2024

Не тільки вона а також інші зловживають тим що немає французів поруч роблять все що забажають по відношенню
    Співробітників у торговому залі
    А те що 2 січня була така історія це вже всі знають але ні хто на реагує … мабуть треба таку річ в поліцію повідомляти

4. 4 января 2024

Добрый день есть такая Лиля на саперке когда была тревога 2 января Киев ракеты летали она в группе писала кто на утро едите на работу и идите в подвал транспорт не ходит ей пофиг на безопасность сотрудников главное прекрыть свою [вырезано] таким не место в компании всех пытается уволить зато кто стучит и лижит ей [вырезано] она не трогает это касиры

5. 23 декабря 2023

Зарплата низька , відношення погане хоча в очі посміхаються
    А за спинами як ті хейтери
    Що тут казати поки наші у керма
    роботи не буде і не буде розуміння

6. 17 декабря 2023

Погана компанія працював тут декілька місяців
    Все чудове розповідають на співбесіді
    А як потрапляєш у відділ то Керівник одразу хоче сісти тобі на голову , все що написано у трудовому договорі не є дійсним

Вони хочуть щоб ти був рабом і робив більше ніж ти повинен
    Хочу сказати що такі як ви начальник чи як вас там називають роксекі гамосекі і за вас люди звільняються
    Понабирали що попало
    Відділ кадрів проведіть роботу з ними

то му що те що ви розповідаєте на співбесіди різниця з тим що коється потім у відділах ганьба

7. 4 декабря 2023

Есть на Саперке руководитель кас Лиля человек не адекватный всех пугает сотрудников актами на увольнение таким не место в компании

8. 10 ноября 2023

работаю уже давно то что творят директора в Киеве это жесть такой балаган устроили французы директора из франции нужны а не наши оборотни устроили панибратство

9. 9 ноября 2023

Работаю в Леруа, Киев. Работа практически вся связанна с разгрузочно-погрузочными работами. Обслуживание клиентов не в приоритете и не остаётся на это времени. Отношение к новым сотрудникам хорошее только с начала, пока входишь в курс работ, далее начинаются придирки. С военкоматом все печально, многие уже там или уволились. Сейчас ищу другую работу, так как на собеседовании о многом умолчали.

10. 4 ноября 2023

Після того як туди потрапив все було чудово
    А потім відправили у ТЦК на мед огляд
    зараз у Словʼянську росповідали що будуть допомагати
    Все що казали одні балачки виявилися

За то в Россії як працювали так і працюють

11. 4 октября 2023

Що можу розповісти заробітні виплати маленьки
    Дуже (
    якщо брати конкурентів то маленька ЗП
    Краще щось друге пошукати а то кажуть одне а працюють разноробочим Грущиком та прибиральником
    Все що звʼязано с консультацією клієнтів то це не працюю
    Більше різноробочий ніж консультант

12. 7 сентября 2023

Працював тут поки Леруа Мерлен не злило інформацію в ТЦК
    Пройшов мед огляд
    Зараз вже в донецькій області в окопах
    Так що ті хто хоче зберегти життя не раджу туди зараз рипатися

Бачу що я не один попереджає про ті настої компанії щоб забрали на війну яку не ми розпочинали

13. 27 августа 2023

На полярній половину персоналу забрали у війська коли
    Керівництво злило всі данні робітників
    Не раджу туру іти тому що відправляють на мед огляд
    Потім забирають на бойові дії а там смерть потім бережіть себе

14. 18 августа 2023

Почитал отзывы
    Хочу внести и 5 копеек компания не плохая
    Зарплата так себе
    Работа не тяжела , все дружине руководство правда не французы , нашим холопам ещё учится у них
    А так все хорошо ) хочу предложить высшему руководству
    Что бы начальники прошли экзамены по теме работа по организации работы ) работаю в Одессе

15. 17 августа 2023

Працював в цій не-до компанії що можу сказати це просто жах
    Все що обіцяють на співбесіді взагалі не є дійсність
    Казали що робота консультанта а насправді ти різноробочий
    За ту зарплатню мізерну я не бачу сенсу марно та витрачати час Керівництво завжди якесь не привітне псує настрій
    Якісь незрозумілі правила
    Не цікава робота деградуєш за копійки краще шукайте щось друге не раджу

16. 15 августа 2023

@Козак Сірко,
    Ти такий брехун( іти це знаєш що ти просто брехун ) …
    Те що знаю я то служить від компанії це десь (600-800) людей чоловік 10 частина з яких пішла добровільно
    А це що пишуть що леруа відправляє , це просто вибачте дауни ….

17. 13 августа 2023

@Андрій,
    Андрій а тобі видно зробили бронювання а бо татусь
    Тобі зробив що ти інвалід тому і Леруа марлен тебе тримає
    Тому що ти не придатний
    Леруа марлен таких як ти і тримає тому що не заберуть
    Тому ти і пишеш сюди краще пройди мед огляди як усі і на передок а не розказуй байки
    Леруа всіх відправляє у військкомати одразу а бо після

18. 8 августа 2023

@Козак Сірко,
    Козаче ти шукаєш компанію щоб тебе не призвали?! Тоді сиди в дома і зачини двері!!! Призивають усіх і скрізь!!!
    А справжні козаки вже давно самі пішли служити. А не чекають щоб їх призвали чи знайшли!!!!

19. 4 августа 2023

В Одесі відавали повістки у відділи кадрів
    Магазин вже майже пустий всіх чоловіків відправили на медичний огляд та після нього по 2/3 людини почали призивати у війська. Тому хто ще не хоче бути бараном
    Загнаним тому не радив би цю компанію
    Французьку компанію перетворили на пункт вилову чоловіків
    Французів немає зовсім всі наші у керма

20. 4 августа 2023

Не советую устраиваться к ним на работу
    Выдают повестки и сливают информацию в ТЦК гнилая компания которая переобулась и косит бабки
    Все что можно сказать набирают на работу и сливают в военкомат информацию уволился и больше туда не сунусь
    Так что не советую

21. 18 июля 2023

Попросив на броварському продавця допомогти завантажити
    Цеглу у машину
    Але продавець сказав що керівництво не дозволяє
    Виходити за межі відділу я його розумію це його робота

А керівникам хочу сказати що на перетворюєте
    Компанію у тюрму дайте нормально працювати робітникам

22. 13 июля 2023

Пропрацював тут декілька місяці
    Не раджу тут працювати низька заробітня плата
    Все що розповідають на співбесіді
    Се маячня та казки
    Тому що коли тільки Починаєш працювати то ти як різноробочий
    А ще керівництво відділу дуже багато на себе беруть
    Тому раджу хто працює записувати всі діалоги з менеджерами відділу тому що беруть багато на себе
    Працював на полярній а ще і заставили проходити мед огляд для військкомату що порушує закон тому що компанія розголошує персональні дані

23. 12 июля 2023

Полярка
    Работал там пока не начало куроводство заставлять идти в военкомат не советую туда устраиваться
    Контора гнилая так как едешь на работу на одних условиях
    А потом тебе качают другие права
    А с повестками они конечно молодцы тупо всем
    Самое главное что ВО и начальники и директора
    Не ездили они с Бронью
    А обычные халопы на убой

24. 29 июня 2023

Выдают повестки в Леруа Киев
    Не советую туда устраиваться
    Сливают все данные кто ты и что ты в военкоматы
    Приезжают и забирают так что контора гнилая
    У нас директор француз так сразу на крысу прячется
    Вот тебе и бронь от Французов

25. 27 июня 2023

В Леруа видавали повістки на полярній
    Французи скоро будуть приїжджати із Франції так як не буду
    Нас козаків щоб працювати всіх як баранів

Тож компанія зацікавлена щоб місця були вільні для французів

26. 14 июня 2023

Тоже уволился с этого магазина
    Обложка одна а отношения совсем другое
    Не так как рассказывают в отделе персонала при устройстве на работу едешь работать консультантом а работаешь рабом
    Разнорабочим не советую идти туда работать зарплата не большая на сегодняшний день 15/16 тысяч это копейки
    За такие деньги и за ту работу что заставляют делать
    Можно найти вполне лучше работу
    А ещё руководство не Французы
    А наше Быд**ло которое разговаривать не умеет

27. 9 июня 2023

Нещодавно звільнився з цієї компанії
    Відношення погане а ле не від усіх тільки від Керівника
    Який думає що він може робити все що забажає
    Тим паче почали своїм принципам компанії змінювати та добавляти менталітет словʼянина
    Зарплата не велика 17000 гривень на сьогоднішній день це копійки
    Так що не раджу туди Іти працювати така сама контора як і подібні конкуренти Леруа краще вже щось біль цікавіше
    А то працювати на компанію французів з Українським Керівництво це жах

28. 25 мая 2023

Зайшов за покупками в цей магазин
    Все чудово
    Але в країні Війна а у вас В Леруа Марлен музика 🎵 наче на концерті якомусь так голосно з вашого боку це не правильно
    В працюєте в Росії а тут музика оре наче в дурці поки наші хлопці гинуть майте совісті якщо вже вам дозволили працювати

29. 20 мая 2023

А що вже відкрилися з россія пішли чи тут занесли грошей ? Щоб працювати ? Французи хитрі

30. 13 мая 2023

Працював на Лісовому в Київі
    Що хочу сказати відношення начальників дуже погане роблять вид перед французами що вони поділяють цінності компанії а самі влаштовують якусь провокацію щоб співробітникам
    Було гірше кричать обзивають погрожують
    Це менталітет словʼянського народу не варто туди влаштовуватися на роботу
    Краще в Європі ніж в європейських компаніях в Україні

31. 30 апреля 2023

Скотское отношения на В Леруа
    Как только французы ушли

32. 30 марта 2023

Пошел набор персонала на Лесную и Саперно-слободскую. Типа леруа «ушло» из россии и сразу порлшо открытие в Украине? А как быть с тем, что они больше года спонсировали налогами российскую армию, убивавшую нас здесь, в Украине? Забыли/простили?

33. 5 февраля 2023

на лісовій керівництво клоунів, секта фантазьоров )) не рекомендую там працювати

34. 1 декабря 2022

@Гость, Тихонечно, как мышки, работают и бояться любой огласки, уволив противников их деятельности в стране-террористе.

35. 23 ноября 2022

Что происходит в «леруа»? Закрылись или нет после скандала с работой в россии и внутренних скандалов с сотрудниками?

36. 23 сентября 2022

Боже, який сором!
    Вже HR сами про свою компанію катають мед просто)
    Ну це ж реально смішно!
    Почитаєшь відгуки так це найкраща компанія у світі С зарплатами яким google та Apple позаздрять.
    А що ж счастлиаі співробітники не пишуть як в березні їм вимкнули корпоративну мережу і доступи забрали до соцмереж? Компанії було пос…ти чи повбивають вас тут всіх, чи ні. Аби тільки не фонди негативом на російській ринок і не гнали волну всередині корпоративної мережи Леруа.
    Чи може хто напише що все не так було?
    Ох ви і шкури продажні за тарілку супа…

1. 16 апреля 2013

мой отзыв может быть полезен уже состоявшимся специалистам в сфере продаж, которые думают над работой в даной конторе.
    Перед собеседованием навела справки у людей, которые по сфере своей деятельности пересекаются с Леруа. Ответили быстро и четко: компания наглых безграмотных самодуров с высокой текучкой кадров. Такая характеристика удивила и насторожила. Но все же прихожу на собеседование. Сотрудник отдела кадров опоздала минут на 15, улыбаясь до ушей пригласила пройти за ней. Уже с первых слов, я отметила для себя что улыбка крайне наиграна, внутри человек заносчив и раздражителен. Вопросы, которые задавались окончательно удивили: все о привычках и т.д. по целевому опыту работы не прошлись вообще. Оказывается эта девочка считает себя великим психологом, могущем по реакции на вопрос о, условно говоря, о пятке определить состояние всего организма пациента.
    Кому действительно нужно устроиться на работу в эту компанию: глаза у вас должны гореть, подпрыгивайте на стуле, рассказывайте как вы инициативны, трудолюбивы, настроены на открытие новых горизонтов и т.д. . Хочу сразу сказать,что ничего из этих качеств при результативной работе в Леруа вам не понадобиться, но зато низкоквалифицированный сотрудник отдела кадров будет рад. Собственно поэтому и о компании говорят как о содружестве безграмотных нахалов, которые часто приходят и уходят, профессионалов там попросту не ждут. Местное начальство деребанит французский капитал и продвигает дружбанов по карьерной лестнице.

2. 9 февраля 2013

Зарплата очень достойная, отличный соцпакет, а главное — атмосфера в компании. Такой нет нигде, поверьте! Горжусь, что работаю в ТАКОЙ компании.

Менеджер коммерческого отдела 1

Добавьте зарплату в компании Леруа Мерлен Украина

Добавить отзыв о работодателе Леруа Мерлен Украина

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Леруа Мерлен Украина?