Аква Фудз

Дитрибьюторская компания (продукты питания)

Отзывы о работе в Аква Фудз, зарплаты

1. 18 января 2024

Пропрацювала в компанії 5 місяців, що я можу сказати, в принципі більш-менш нормально працювати було. Затримок таких по зп в принципі немає. Якщо ти працюєш нормально, то і до тебе буде аналогічне ставлення. Але під кінець, мого шляху в цій компанії, трохи почали наводити шухер не зрозумілий мені, і згадувати про штрафи. Якщо ви йдете в цю компанію, знайте, що вас будуть грузити обов’язково за час, і за те, що вам будуть казати, що у вас мало точок на маршруті, на премії не розраховуйте.

2. 25 ноября 2023

Ну хватить «пи….ти»що ви не отримуєте зп 23-25 тис.я працюю тут два місяці і отримую 23….дійсно плани зависокі але є люди в компанії які заробляли більше 30 шт..Тому відповім відомим висловом «Кажному свое»

3. 8 ноября 2023

Був на співбесіді в цій компанії в торговий відділ. Розповідають дуже гарно, але почитав відгуки і є сумніви. Якщо хтось працює і читає повідомлення, напишіть як вам тут зараз працювати

4. 13 октября 2023

@Гость, та не винні всі на світі. Просто компанія — відстій.
    Позитивні відгуки, я так розумію, клепає «комерційний директор»? Там нижче ex-HR теж писала як гарно працюється в Аква Фудзі — і де вона зараз? Ще працює? Не змінила думку?
    Так і ти будеш, як тебе попруть (класика)))
    Дядя, ще в тебе якась фіксація на «звільненнях», «прибираннях» — ти що вважаєш себе якимось «вершителем судеб»? Попустися трохи.
    Реально все те, що пишуть про кидки на зарплати, приостановку за дебіторку, невиплати невідгуляних відпусток по 2й формі, текучку персоналу — правда. І нікуди ти це не дінеш

5. 13 октября 2023

@Головний у світі, Ключове тут не довго затримався, звичайно тут не затримається довго той, хто не може або не хоче заробляти гроші. Дуже правильно таким йти з цієї сфери діяльності або з цієї компанії, пристосуванці тут точно не приживаються, перевірено))) Логістика — докупили багато нових машин і всі про це знають. Але — кожна людина має право на суб’єктивну думку, так само завжди винні всі навколо, але тільки не звільнений(на) — класика.

6. 11 октября 2023

Всім добрий вечір. Настав і мій зоряний час написати перший відгук у житті після роботи в цій компанії, ні, компанія — це дуже голосно звузить, просто конторка! Хоч і недовго я тут затримався, і деякі можуть сказати, що за короткий термін роботи не можливо зрозуміти все, але тут зовсім по іншому. Тут довготривалих відносин неможливо побудувати з тим колективом, який працює. Я, честно кажучи, ніколи і нікому не порекомендую тут працювати, навіть спробувати не варто. Але, якщо кому цікаво і хто полюбляє садомазо), то вам точно сюди.
    Реалії:
    — СВ «-»
    — бухгалтерія «-«

7. 12 сентября 2023

Геркулес :
    Кому треба той вже все зрозумів про цю компанію.
    Вистачило сміливості відповісти, але нащо ж брехати? Хоча да, що ще можна було чекати… але ж правда існує незалежно від того що ви тут набрешете.
    Далі вже діло тих хто йде сюди на роботу — кому вірити. Оцінюйте і думайте.

згоден на 100%, кому потрібно той дізнається, так само згоден що правда існує, так само має місце ситуація коли «старий» ТП говорить новому ТП що компанія не платить, платить мало, що все погано, але при цьому працює в даній компанії більше 3-х років)))). Вже правда не працює, таких людей теж прибирають у цій компанії. Загалом кожен сказав що хотів, не рви душу, роби плани на новому місці в новій компанії, а то повториться ситуація як у цій компанії, теж приберуть за невиконання планів, успіхів…..

8. 11 сентября 2023

Кому треба той вже все зрозумів про цю компанію.
    Далі вже діло тих хто йде сюди на роботу — кому вірити. Оцінюйте і думайте.

9. 11 сентября 2023

Филоктет :
    типовійша маніпуляція в стилі керівників аква фудс: ЗП на папері намалювали, а те, що плани влупили такі, що їх не виконати ніколи, то цю частину правди промовчали.
    95% — це як таке виконання вийшло? По компанії в цілому — то там і оптові продажі, нащо їх сюди домальовувати?)
    Типовійша маніпуляція, класика жанру — хто хоче сюди йти працювати — запам’ятайте цей трюк, це дуже класний приклад, як вас будуть розводити, маніпулюючи поняттями.
    38-39 тис., ну ну)) Цікаво, як це все читати діючим торговим, яким ось так сцють в очі.

Так спитай у колишніх колег, у тебе ж контакти залишилися. Як виконали? Та зазвичай, ледарі йдуть, нормальні приходять, завдання виконуються. Чи ти думаєш є сенс тут писати не правду? Будь-який новий співробітник може поспілкуватися з діючим ТП, та запитати ЗП. А ось у тебе «ФІЛОКТЕТ», крім бруду, тут більше аргументів немає. Ще трохи приведу тебе до тями — якби так було як ти говориш, то ніхто б тут не працював, а люди працюють і деякі довго, так що удачі тобі на новому місці))) Не засмучуйся що тебе прибрали, так буває.

10. 9 сентября 2023

11. 8 сентября 2023

Геркулес :
    Продовжу і хочу розказати як відбувається з торговими.
    На співбесіді обіцяють 23-25, а зараз вже бачу на сайті 25-27.(не смішіть мене , таких грошей ви в житті не побачете). Отож стаєш до роботи, є план, пішов у поля працюєш і рвеш дупу, бо як працювати – то працювати, заробити ж хочеться, обіцяють грубі гроші і все нібито добре. І тут дають зарплату за перший місяць. Сказать що ти в шоці – то нічого не сказать. Пояснюють так — десь там не допрацював, десь там не дожав, наступний місяць все буде як говорили ти тільки продавай. Другий місяць – те саме. І ти вже розумієш що ці плани виконать не можна і ставляться вони такі спеціально, щоби ті 23-25 тисяч ти ніколи не заробив. Десь може і випросиш зниження але зразу десь і зависять, бо як ті плани зроблені – то ні в кого не можна добитися, певно з голови чиєїсь «мудрої».
    СВ не рішає зовсім нічого, не має ніякого впливу, сам виконує що скажуть і є в тій же ситуації що і торговий – простого виконавця.

У кожній компанії є ті, хто працює і хто вже не працює. Співробітники різні йдуть по-різному, хтось сам знайшов краще, а когось прибрали, так ось, ДУЖЕ часто ллють бруд саме ті, кого прибрали. Прибирають у цій компанії переважно тих хто НЕ хоче заробляти ЗП 30+ (чи можливо неспроможний оскільки це не його сфера діяльності по життю). З серпня рівень ЗП підняли до 33000+ при виконанні плану на 100%, якшо більше то 38-39, середнє виконання по компанії у серпні 95%. Цю інформацію можна перевірити у співробітників, які працюють у даній компанії.З приводу трекерів, будь-яка компанія, яка не шарашкіна контора, має систему контролю та списання палива. Тих кого прибрали, я розумію вашу образу, розумію що ви хотіли як і раніше сидіти і нічого не робити АЛЕ так не буває довго, знайдіть роботу і займіться справою. Всім удачі

12. 7 сентября 2023

Продовжу і хочу розказати як відбувається з торговими.
    І тут тобі починают говорити – щось ти дуже багато питань ставиш, щось тобі дуже все не так. А те, що обманули на старті – то вже ніхто не згадує, то ти виявляється не такий як треба.
    Те що у зарплату 23-25 входить компенсація проїзду – теж ніхто не говорить. Виходить так що ти їздив, тратив на бензин, а тобі це плюсують і подають так ніби це тобі заплатили зарплату, хоча насправді ти ці гроші зі свої кишені потратив раніше і вони просто віддають твоє. А показують так ніби то вони тобі заплатили.
    Тому коли люди те все бачать, то звільняються швидко і тому тут пише правду — що одні і ті самі вакансії постійно розміщені на сайтах.
    Щось ніхто з керівництва тут не появляється щоби відповісти, але читают – видно нема що сказати на правду.

13. 6 сентября 2023

При увольнении с Аква Фудс не мечтайте об оставшейся зарплате в конверте -вы её не получите!!! Только официал!!
    Вам скажут-тебе всё уже дали!!
    Также готовьтесь к трекеру-за вами будут следитьгде вы, когда пришли,когда ушли!! Ваш минимум з/п (зависит от района ) 12000 гривен.
    Текучка бешеная!!
    Вам решать иди туда работать!!

14. 1 сентября 2023

Добрий вечір. Можу підтвердити кожен негативний текст нижче. Працював в компанії більше року і взагалі не розумію, як з таким керівництвом і такими підходами до роботи, і відношенню до людей, тримається на плаву дана компанія. При обіцянках зарплатні 25-30 тис, тобі по факту платять 16-18 тис. При мені тільки колектив торгових змінився раза три, деяких вгазалі не запам’ятав як звати. А на співбесіді таких файно по вухах їздять, так майстерно. Ну таке собі задоволення працювати у даній недокомпанії. Навіть якщо у вас все погано і ви вирішити, покращити своє становище за рахунок влаштування у Аква фудз, то честно і відверто, життя у вас стане ще гіршим. Краще бути без роботи, ніж працювати в Аква.

15. 11 июля 2023

Чмошна контора загниваюча на корню. Кидають на зарплату , не виконують обіцяне. Обставлять однозначно, ще не чув щоби комусь платили те що обіцяли. зарплата в конверті тож нічого не докажеш — клеють дурня шо нічого не знаємо і так ми не домовлялися.
    На співбесіді наобіцяють золоті гори, в оголошеннях пишуть зовсім не ті зарплати що насправді. Ще й навалять роботи як на ішака , а то що ту роботу зробити неможливо людині — то те не доходить до керовників великих. А все тому бо економлять, хочуть шоби вкалували за двох чи за трьох, бо дуже собі гроші треба зекономити , жалко платити навіть ті копійки — то хоть видавимо з тебе як лимон.
    Текучка страшна , люди роблять по 2-3 місяці і в офісі і торгові.
    Коли вже нажеретеся , перестаните людей дурити??

16. 31 мая 2023

@Торговий, Дмитро, припини займатися ху ….. й, визнай що тебе розкусили, стільки часу був у зоні комфорту, лив мед у вуха керівництву. Так буває, але не завжди і не зовсім ….. Удачі

17. 21 мая 2023

Компанія повне ла*но. Якщо ти не маєш поваги до себе та інших, якщо ти повна скотиняка, якщо ти «плюєш» на всіх, то тобі точно сюди. Аква фудз найкраща компанія, яка зробить з людини мавпу! Будете деградувати по повній при такому керівництві та «совкових» підходах до роботи! Ні в якому разі не рекомендую нікому тут працювати!

18. 16 апреля 2023

Якщо ви хочете здобути гарний життєвий досвід вам точно сюди.
    Після такого досвіду розумієш, що так бути не повинно!

Компанія не знає, що таке «цінності».

Об‘єми роботи не відповідають зп, але зробити роботу ти повинен на «вчора», корпоративна культура відсутня, комунікація теж.

На співбесіді тобі озвучують перелік обов‘язків і ЗП, в процесі роботи твої обов‘язки змінюються, робота додається, а ЗП залишається на місці?‍♀️
    Піднявши це питання отримуєш відповідь: «Ну ти ж навчаєшся, спочатку навчишся, потім буде підвищення», а коли робиш помилку, то прилітає: «Хочеш підвищення зп, а ось тут ти допустила помилку».
    Тобто по факту виходить, працюй зараз, а оплатимо ми потім, але це не точно.

Звільнення з компанії це окрема історія.
    Уточнила у керівника, чи отримаю я компенсацію невикористаної відпустки, на що отримала відповідь: «Все залежить від того на скільки власник компанії злий на співробітника».
    Компенсацію я не отримала, мені аргументували це так, що зараз компенсацію відмінили всім (а можливо власник дійсно був злий на мене?).

Сперечатись і щось доказувати я не хотіла, в будь- якому випадку платити грошима набагато дешевше.

Мартін Іванович, можливо, ви колись зрозумієте, що з людьми так вчиняти не можна ?

П.С. Тут я описала виключно свій досвід в компанії, але вибір завжди за вами.

19. 1 апреля 2023

Наталья, объясните, пожалуйста, почему постоянно в компанию Аква фудз требуются торговые, супервайзера, бухгалтера? На сайтах работы висит постоянно около 10 вакансий. Получается, все лентяи и «неробы» и их нужно постоянно увольнять, и менять на новых? И так каждый месяц!!! Проблема в том, что при приеме на работу людям обещают одно, а по факту получается совсем да наоборот. Плюс к этому добавляется скотское отношение от руководства и других отделов, которые считают, что их труд важнее, главнее, нежели продажи, без которых,кстати, у них не будет зарплаты. Но всем на все просто наплевать! Удалите Ваш бред, увольтесь и напишите, пожалуйста, честно, что думаете о данной компании. Я думаю, инфо будет совсем противоположная. А сейчас, получается, приходится унижаться вам и лизать Ж…, чтобы вас, наверно, не уволили.

20. 24 марта 2023

Наталя — співробітник :
    Компанія відмінна! Працюю в компанії майже рік. Не хочу виправдовувати чи переконувати кандидатів в правдивості чи в брехливих відгуках.
    Різні бувають ситуації в житті, але «Ледащам» в компанії не місце. Вам не вдасться «Курити Бамбук» та «халтурити», ніде таких не люблять. За наявності прагнення та старанної праці є можливість кар’єрного зростання та гарного заробітку.
    Керівники дуже грамотні та цілеспрямовані. Причіпок з боку начальства не було ні з початку працевлаштування ні зараз. Завжди на зв’язку, відкриті до діалогу, підтримають, коли треба похвалять. Часто можна почути «Молодець» , після цього хочеться ще краще працювати і не підводити нікого.
    Колектив «різношерстий» , в кожного свій характер, вподобання, але це прекрасні люди, знавці своєї справи, завжди готові допомогти чи підказати.
    Заробітна плата, на моїй пам’яті завжди була вчасно, без затримок.

Наталья, во-первых, хочу отметить, что вы не компетентный сотрудник на должности HR. Иными словами-человек не на своём месте. Пишу принципиально русскими словами, как вы принципиально предварительно побеседуете кандидатов на русском языки и подаёте дурацкие тесты исключительно русским текстом. Если у вас получается при вашей должности строить себе карьеру через постель, то не нужно это обобщать на фоне торгового отдела, потому как вы вообще не в курсе что происходит в этой шарашкиной конторе. Здесь все отзывы правдивы, в отличии от вашего. Если вы захотели таким образом выслужиться, то могу сказать, что лизнули зачётно, но это сейчас не прокатывает. Так что не позорьтесь и удалите свой высер, пока вас не заплевали окончательно ?

21. 22 марта 2023

С логистикой очень туго,Логиста наверное нужно менять!!!!!!!!!!

22. 17 марта 2023

23. 17 февраля 2023

Согласна на 100% с предыдущим отзывом, шарашкина контора, пришла на должность помощника владельца, спустя время была в шоке от этой компании, такого я ещё не видела. Пустая трата времени, профессионалам здесь не место. Руководитель и HR сделают так, что будешь во всём виноватым.
    Знайте себе цену и не тратьте время на такие конторы!

24. 30 декабря 2022

Никогда не писал отзывы о работодателях за 5 лет работы в торговле, но после работы в компании Аква Фудз возникло желание написать и предостеречь людей, чтобы ни в коем случае не устраивались работать в данную компанию. ЗП ниже рынка, отношение скотское, доставка никакая, СВ полный ноль, бухгалтерия, как таковая, отсутствует, обратится за помощью или с разными рабочими вопросами просто не к кому, текучка на фирме просто невероятная. Ни на одной компании не встречал такого! Реально — шарашкина контора!

25. 23 декабря 2022

Такую конченую компанию, во всех смыслах этого слова, ещё нужно поискать. Все через Ж… Руководство — это просто жесть. Требуют от подчинённых того, сами не зная чего и как выполнять, сами не понимают, но самое главное поставить задачу. Задачи, получается, ставятся так, на от**ебись! Текучка страшная во всех отделах! И вокруг все начальники, куда не кинься — от логиста, бухгалтера до простого оператора. Не фирма, а шарашкина контора!

26. 13 декабря 2022

Працюю в цій компанії трохи більше 3-х місяців у зв’язку з відсутністю варіантів на ринку праці. Це жах! Про передачу району, дебіторки річ зовсім не йде. Тобі видали планшет при оформленні і сразу на район. Без каталога, без знання продукції, без знання програми. Тобто ти сам на сам залишаєшся після оформлення!Часу на адаптацію немає, сразу, як кажуть, в бій. СВ займається своїми справами, що він є, що його немає! Клієнти до компанії відносяться погано з ряду причин: постійна зміна торгових, висока ціна на продукцію, проблеми з логістикою. Плани і нарахування зарплати досі не зрозуміле. Планую звільнятися, як з’являться інші варіанти роботи.

27. 26 ноября 2022

Если хочешь почувствовать себя куском ***ьма, то тебе точно в Аква фудз. Зарплата ниже рыночной. Гробиш свою машину за копеечную амортизацию. Дебеторка достается в наследство, штрафы за нее также твои.

28. 24 ноября 2022

Никогда и никому не посоветую данную компанию. Зарплата торгового маленькая, хоть и обещают заоблачную на собеседовании. Планы ставят такие, что выполнить нереально. Коллектива нет. Каждый сам по себе.

29. 16 ноября 2022

@Гость, не стоит, Вас кинут на зарплату. Эта компания сплошной негатив

30. 22 июня 2022

Никому не советую устраиваться на эту фирму . Толко потратите свои нервы и время . На этой фирме руководство — самодуры . НТО и СВ работают по принципу : « Я начальник — ты дурак !»
    Людей не ценят , карьерного роста НЕТ !
    Невероятная текучка кадров .
    Обходите сотой дорогой эту формочку !

31. 7 июня 2022

Если ищете «недолгие отношения» вам сюда!)
    1. не старайтесь запоминать имен своих коллег, св или нто, они здесь на столько быстро менятся что отдел кадров не успевает их оформлять а затем увольнять с работы.
    2. будь готовы, что выставленные в начале месяца планы, к концу месяца могут измениться, не в меньшую сторону обычно.
    3. дебеторка в наследство, конечно вы там увидите суммы и с прошлого года, которую вам засунут в зарплату при увольнении так как ты плохой менеджер и не смог решить эту проблему.
    Выбор всегда за тобой, но будь готов, если что)

32. 8 апреля 2022

Пришла и моя очередь написать отзыв.
    Обходите эту контору стороной, не теряйте время.
    Вам на голову нарядят такие условия работы, что позавидовать сможет только Зеленский.
    В конторе полный бардак, разброд и шатание.
    В конечном итоге, вас обуют на ЗП по каждой позиции, включая все остальные компенсации.
    Товара нет, логистика вообще не понятно чем занимается, цены на продукцию-космос.

Вообщем, определённо не советую!

33. 16 февраля 2022

По ходу, все комментарии, которые здесь есть, это хорошо отработанная схема HR.
    Судя по комментариям, позавидовать Аква Фудз может только нефтяная компания.
    На самом деле, тут текучка кадров на столько высокая, что уже клиенты на торговых точках даже не хотят записывать твой номер и смеются тебе в глаза.
    Проблема с доставкой товара это проблема номер один. Такое впечатление, что логист и водители в компании занимают второе место после собственника, если не первое.
    Прежде чем идти в эту контору, подумайте хорошо, чтобы потом не думать на работе как заработать деньги, потому как уровень оплаты оставляет желать лучшего.

34. 27 января 2022

Уволился перед новым годом сечас уже жалею, думаю возвращатся работать на склад там всегда была стабильная хоч и небольшая зарплата

35. 16 декабря 2021

Хорошая компания дистрибютор по Киеву, работаю уже 2 года и пока не жалуюсь

36. 20 ноября 2021

Рекомендую компанію Аква фудз! Працювала на складі .

37. 28 октября 2021

роботаю в отделе продаж рекомендую Акву фудз как хорошую копманию

38. 25 октября 2021

працюю водієм, мене все влаштовує в роботі на Акві фудз

39. 21 октября 2021

Работаю в торговом отделе давно, рекомендую работодателя.

40. 11 октября 2021

Я давно работою торговым, все устраивает, нормальный св, платят зп, привык к маршруту

41. 7 октября 2021

Рекомендую работодателя, при переходе на другую работу выплатили всё до копейки и расстались по хорошему. Сказали, если не сложится на новой работе возьмут назад. Спасибо за поддержку!

42. 1 октября 2021

Нормальная компания, работал пару лет експедитором

43. 28 сентября 2021

Хорошая команда, для начинающих в торговле возмжность многому научиться!

44. 27 сентября 2021

Доволен работой в компании Аква Фудз, собрал хорошую команду, все готовы учиться и развиваться, приятно работать.

1. 16 апреля 2023

Якщо ви хочете здобути гарний життєвий досвід вам точно сюди.
    Після такого досвіду розумієш, що так бути не повинно!

Компанія не знає, що таке «цінності».

Тобто по факту виходить, працюй зараз, а оплатимо ми потім, але це не точно.

Звільнення з компанії це окрема історія.

П.С. Тут я описала виключно свій досвід в компанії, але вибір завжди за вами.

2. 17 марта 2023

Добавьте зарплату в компании Аква Фудз

Добавить отзыв о работодателе Аква Фудз

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Аква Фудз?