Лайтджин

Лайтджин

ТОВ «ЛАЙТДЖИН» одна з найбільш динамічних компаній, що активно розвивається на ринку лабораторного обладнання та витратних матеріалів для ПЛР-досліджень в Україні.

Отзывы о работе в Лайтджин, зарплаты

1. 19 июля 2022

@Олександр, Чувак,то, что они российский бизнесс, об этом знают уже все, да же те, кто за ними стоит. И к слову: почти все депутаты рулят российский бизнесс в Украине.

2. 19 июля 2022

И причём тут Баранов, Близнюк, или Адольфович? Они все одним шлаком мазаны. Кто успел, тот и свалил. И правильно сделал, между прочим. А Лайтджин и Диамеб стригут бабло по-полной. Вы шо?! У Адольфа сердце остановися, столько бабла пропадает))

3. 19 июля 2022

А шо такое, Ячника ещё не турнули, или Адольфу побоку, кто деребанить бабло будет? Ребята, ваше счастье скоро закончится, вы всё популярнее))

4. 16 мая 2022

Прізвище Баранов говорить саме за себе! Забув, коли підпис Уляни Супрун підробляв і мільйони гривень відкатів носив у державні установи, та примушував своїх співробітників бути співучасниками даних схем, а за непокору погрожував та звільняв. Історію участі у тендерах ТОВ «ДІАМЕБ КИЇВ» Код ЕГРПОУ
    4415434 не складно відстежити.
    Мабуть, і до Польщі ти втік, щоб свою нерухомість, яку придбав за вкрадені кошти, надати переселенцям?!

5. 1 мая 2022

Російський бізнес
    Александр
    27 апреля 2022, 12:02:54

Доброго дня!

Хочу повідомити про роботу компаніїї з РФ, яка досі працює не дивлячись на війну, та заробляє мільйони для путінських посіпак!

Організація ТОВ «ЛАЙТДЖИН» зареєстрована 29.07.2016 за юридичною адресою Україна, 04116, місто Київ, КОПЕРНИКА, будинок 12Д. Керівником організації є ЯЧНИК ВОЛОДИМИР СЕРГІЙОВИЧ.

Власники:

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЛАЙФОРТ ХОЛДИНГ»
    Адреса засновника: Латвія, Латвійська республіка, м. Рига — 1050, вулиця Дзирнау, 92-3Латвія, Латвійська республіка, м. Рига — 2122, вулиця Дзирнау, 92-3

Розмір внеску до статутного фонду: 7 000,00 грн

Частка (%): 70,0000%

МИХАЙЛЕНКО ІГОР АДОЛЬФОВИЧ
    Адреса засновника: Україна, 03065, місто Київ, ГЕР.СЕВАСТОПОЛЯ, будинок 21, квартира 11

Розмір внеску до статутного фонду: 1 500,00 грн

Частка (%): 15,0000%

БЛИЗНЮК ІННА АНАТОЛІЇВНА
    Адреса засновника: Україна, 04086, місто Київ, ПЕТРОПАВЛІВСЬКА, будинок 11L, квартира 12

Розмір внеску до статутного фонду: 1 500,00 грн

Частка (%): 15,0000%

Але ця фірма є ніщо іншим як реінкарнаціює російської ТОВ «ІЛС-УКРАЇНА» з тими самими співробітниками та тим самим портфелем російської продукції АмпліСенс, яка успішно в обхід санкцій продає її на сотні мільйонів гривень.

Контрагент ТОВ «ІЛС-УКРАЇНА» зарегистрирована 11.07.2005 по юридическому адресу 01010, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 3 ЛІТ.»Б», офіс 197. Руководителем организации является МИХАЙЛЕНКО ІГОР АДОЛЬФОВИЧ.

МИХАЙЛЕНКО ІГОР АДОЛЬФОВИЧ
    Адреса засновника: Україна, 03065, місто Київ, ГЕРОЇВ СЕВАСТОПОЛЮ, будинок 22, квартира 22

Розмір внеску до статутного фонду: 79 200,00 грн

Частка (%): 12,0000%

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРЛАБСЕРВІС»
    Адреса засновника: Російська Федерація, 115035, м.Москва, вулиця Садовніческая, будинок 12/11, будівля 2

Розмір внеску до статутного фонду: 165 000,00 грн

Частка (%): 25,0000%

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕДБІЗНЕСКОНСАЛТИНГ»
    Адреса засновника: Російська Федерація, 123100, М.МОСКВА, ПРЕСНЕНСКАЯ НАБЕРЕЖНА, 12Російська Федерація, 212212, М.МОСКВА, ПРЕСНЕНСКАЯ НАБЕРЕЖНА, 12

Розмір внеску до статутного фонду: 415 800,00 грн

Частка (%): 63,0000%

З повагою,

Олександр Баранов

6. 19 сентября 2021

Пусть кто-нибудь в ЦНИИ эпидемиологи России напишет, что они вытворяют здесь.

7. 19 сентября 2021

@ Гость , як реальний працівник в минулому цієї «контори», можу підтвердити все написане, і багато чого можу додати )) А з приводу Ячника, то прибалти самі його і поставили, щоб він весь непотріб продавав. Тому і не дивно, коли ідете здавати аналізи в приватну якусь клініку, наприклад Діаген, і в якусь іншу, солідну, у Вас будуть різні результати, я навіть Вам це гарантую) І справа не в обладнанні, чи руках))

8. 9 сентября 2021

На жаль, усе що написано співробітниками цієї компанії, включно и тими, що проходили т.з. «випробувальний термін» – безапеляційна ПРАВДА!!! У нашому середовищі (включно і студентів) ми ретельно спостерігаємо за керівництвом цієї «шарашкіной контори» (і ця компанія нажаль не єдина)… Так званий керівник – Ячник В.С., який особисто про себе, не може «вартість скласти» — дуже непорядна, жадібна, *** (як її, до цього часу, не залучили до судової відповідальності, хоча б за той же прострочений товар для мед. закладів(!). Його «принципи» керування людьми, а точніше повна їх відсутність (і це підтверджується іншими місцями його керування у тому ж «Прем`єр Сокс» (продаж шкарпеток та панчох, і там таж історія…). «Лайтджин» та її керівництво на мають жодного права займатись у нас в країні будь-якою комерційною діяльністю, паралельно несучі відповідальність за своїх підлеглих-працівників. Було б зовсім не зайвим, щоб на це т.з. керівництво звернули би увагу бенефіціари–власники «LIGHTGENE LIMITED LIABILITY COMPANY» (це діло часу…), які є громадянами Латвії (мабуть там так не відносяться ні до справи, ні до студентів, які хочуть самостійно, без помочі батьків, заробляти власною працею…).

9. 8 августа 2021

@ Директор ТОВ Лайтджин , ложь, и ещё раз, ложь! Правоохранительным органам давно надо обратить внимание на эту «Компанию».

10. 13 июня 2021

Сказочники, которые сами верят в свой бред

11. 2 апреля 2021

На превеликий жаль для автора цих двох відгуків, в нашій компанії ніколи не було вакансій чи вільних місць у відділі логістики, не має такого відділу:). А посади логістів завжди є зайнятими одними і тими ж співробітниками багато років:). А також ніколи не було вакансій для «роботяг», просто не існує такої вакансії в подібних компаніях:). Щодо національностей наших співробітників мені відповісти важко, ніколи не цікавився:), але керівництво складається виключно з українців, прошу вибачення, але так склалося:). Чи працюють в нас євреї? Так, і не тільки вони. Ми цінуємо людей не за колір шкіри, національність, стать чи абощо. І мені прикро, що висловлення, які принижують націю можуть тут публікуватися, адже це злочин. І людина, що таке могла написати сама охарактеризувала себе у другому реченні від 20 березня, але не вгадала напрямок свого руху:). Не працювали ви в нашій компанії, бо не беремо на роботу тих, хто робить граматичні помилки:), а також має такі убогі погляди на навколишній світ та людей взагалі.
    Навчайтеся, працюйте над собою, вчіться любити людей, бути толерантним та ввічливим, тоді, можливо, цей світ буде добрішим до вас.

12. 20 марта 2021

Не компетентное руководство, отвратительное отношение к роботягам. Если ты убогий и без извилин — тебе туда!

13. 18 декабря 2020

Один большой минус! Отношение к сотрудникам, как к скот*м, какую бы должность не занимали, будете делать всё, плюс своё, и то , что дир и "его евр*йшество" придумают сегодня. Никаких должностных инструкций, ко всему продают кучу просроченного товара, и бу оборудования. И Боже Вас упаси попасть в отдел логистики работать. Обходите эту змеиную яму стороной.

Добавьте зарплату в компании Лайтджин

Добавить отзыв о работодателе Лайтджин

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Лайтджин?