Львівський холодокомбінат

Львівський холодокомбінат

ПрАТ «Львівський холодокомбінат» (ТМ ЛІМО) — це підприємство з значним в Україні досвідом у виготовленні морозива.

Отзывы о работе в Львівський холодокомбінат, зарплаты

1. 19 апреля 2023

Мені зателефонувала керівник виробничої лабораторії, пані Галина.
    Повідомила, що працівники відділу кадрів знайшли моє резюме в інтернеті.Вона запропонувала мені посаду старшого інженера — мікробіолога.
    Мене запросили на співбесіду, всі питання обговорили, мені озвучили заробітню плату — 15000 на руки. Через кілька днів мені повідомили, що керівництво огодило мою кандидатуру. Ми домовились, що я повідомляю своє керівництвопро відпрацювання 2-ох тижнів. Пані Галина запевнила, що все ок, мені не потрібно проходити більше ніякі перевірки та співбесіди. Просто прий ти через 2 тижні з документами.
    Я прийшла. Пів дня витратила на проходження служби безпеки, медпункту, ожорони праці…
    І остання інстанція — керівник відділу кадрв — пані Тетяна.
    Спочатку я очікувала її годину під кабінетом, потім вона повідомила що є проблеми і мені треба ще очікувати пів години, а потім щоя маю йти додому і мені повідомлять що далі.
    Я звернулась із проханням пояснень до свого майбутнього керівника — зав ВТЛ.
    Вона довго розповідала про те що виникла помилка і мені згідні платити не 15000 а лишень 11000 на руки. що вона мені зателефонуєдо 17.00. Якщо ні, то я маю про себе нагадати.
    Все. мені ніхто не зателефонуваа, на моє повідомлення не відповіли.
    На наступний день мені на вайбер прийшло питання від працівників відділу кадрів — чи я збираюсь у них працювати?, адже мою заяву про працевлаштування керівник відділу кадрів не завізувала і їм не повернула.
    Керівник ВТЛ мені не відповідала і не поцікавилась чому я не приступила до роботи.
    Я прийшла і просто забрала свою трудову, яку лишила вчора, ніхто нічого пояснити не може. Керівник відділу кадрів прийняти мене не зміг. До кервника ВТЛ я вже особисто не зверталась. просто побажала успіху у подальшому пошуку працівника. Вона відповіла — дякую.
    Все. Фантастика і повний сюр.
    Або це сон, або їм не потрібні працівники, або знайшли когось свого, або шкода грошей????\
    Я в шоці.
    Тобто 2 тижні все було ок, а коли людина прийшла з документами — ми не можемо стільки заплатити???
    Ось такий сумний досвід!!!

Добавьте зарплату в компании Львівський холодокомбінат

Добавить отзыв о работодателе Львівський холодокомбінат

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Львівський холодокомбінат?