MakeFuture

MakeFuture

Ми створюємо якісні аксесуари для мобільних пристроїв, забезпечуючи захист вашим гаджетам.

Отзывы о работе в MakeFuture, зарплаты

1. 26 ноября 2020

Не думал, что будет «бомба-ракета» на сайте. Популярность растет.
    Хочу расставить как говориться точки над «i».
    Работал в данной компании, плохого чего-то сказать не могу. Собственник погружен в процессы и по сути единственное лицо которое принимает все решения на всех уровнях и всех отделах. Культ личности безусловно в таком подходе присутствует, не без этого. Если вы сможете подстроится или разделять взгляды, следовать политике у Вас все получится.
    Собственник ярко выраженный «лис», который постоянно меняет свою позицию, быстро принимает решения даже в ситуации, когда возможно необходимо подумать. Естественно если вы с философией «ежа», созидательным стилем управления — Вам явно не по пути, но опять таки если вы тоже «лис» — все получится
    Из больших плюсов могу отметить — комфортные условия труда, которым может позавидовать целый ряд западных компаний. Полностью белая заработная плата, все праздники.
    Если кто любит футбол тот меня поймет, это как «Ингулец» из Петрово, — в высшей лиге (есть возможность получить опыт на национальном уровне), амбициозный ( темп, драйв, отсутствие «дня сурка», каждый день все по новому) и в которой есть свой Паворознюк (прокачать скилы общения с ярким типажом украинского бизнеса).
    Успехов

2. 8 октября 2020

Компанія взагалі не варта уваги. Плинність кадрів зашкалює, бо власник не адекватна людина в якої немає чіткої сталої позції. Колись впіймав хайп, але не вистачає ітелекту примножити, лише поступово втрачає позиції на ринку. Риба гниє з голови.
    Коли був Віталій — була компанія, зараз Under Urmor — це майбутне.
    Краща назва — Живу минулим
    Приїмного падіння Вадим Олександровичу!

Доброго дня!
      По-перше, для реклами власної торгової марки є відповідні майданчики. Зараз ви використовуєте метод паразитування на репутації лідера ринку. Що не робить вам честі.
      По-друге, рівень вашого рекламного повідомлення — це рівень особистих образ звільненого співробітника. Всі роки існування компанії ми відкрито приймали виклики конкурентів і чесно виборювали свою першість на ринку. Бажаємо вам так само не звертати уваги на конкурентів і йти своїм шляхом!

«Які люди нам потрібні? Ті, яким можна довіряти і які приносять результат. А що робити із тими, хто на це не здатен? Відповідь: віддайте його конкурентам. Тоді вашого конкурента поглинуть інтриги та сварки, які затівають такі люди». Іцхак Калдерон Адізес

3. 22 августа 2020

Добрий день.
    В компанії офіційна зарплата, всі святкові дні — вихідні, умови роботи хороші. Але імідж компанії створюють люди, які там працюють. Якщо Вам доведеться працювати на складі, остерігайтесь Козятника І.С. Від керівника там лише назва, жодної відповідальності, на відміну від Симоненко С.М. якого звільнили. Ні навичок управління колективом, ні вміння ставити задачі, ні вміння контролювати їх виконання, ні елементарних норм спілкування. Всю роботу скидує на пакувальниць, які вже втомились від нерозуміння, що роботи і в якій послідовності. Кур’єр так взагалі і замовлення відвозить, і тестування проводить, і логотип наносить. А Іван себе почуває чудово, разом з логістом і ** Інші пакувальниці Л, О, Т, Н, виконують всю роботу. На комірника Є. завжди кричить, за те що він постійно не так робить як йому хочеться, п’є каву, виходить на перекур, і є кумом гендиректора. Шкода персонал, добре що я вже там не працюю. Може комусь відгук стане в нагоді.

Добрий день!
      Дякуємо за відгук. За вашим зверненням була проведена службова перевірка. Були опитані наявні працівники складу і фактів дискримінації, порушення норм спілкування, тощо з боку Козятника І.С. (керівника складу) виявлено не було. Щодо постановки задач та здатності керувати колективом, сумнівів на рахунок Івана не маємо, адже наразі склад функціонує чітко і злагоджено.
      Щодо пакувальниць, то перед ними стоїть тільки одна задача — пакування продукції, ніяких додаткових завдань, які б на них могли перекладатися бути не може.

4. 14 июня 2020

Добрий день.
    Хочеться залишити відгук про людину який не вміє і не достойний, своїй посаді. Є такий Іван на складі, керівник від … Тільки і сидить в телефоні в ігри грає зі своїм дружком логістом, та й обід по 3 рази на день по годині. Куди керівництво дивиться.І це тільки початок айсберга …
    Гарного настрою Іване.

Добрий день!
      Дякуюємо за відгук. Прийняли до уваги. Відписалися щодо цього вище.

Начальник отдела продаж 1

Добавьте зарплату в компании MakeFuture

Добавить отзыв о работодателе MakeFuture

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании MakeFuture?