МитОст

Немецкая компания ООО «митОст», Сергей Сердюк (Летняя работа в Германии) [email protected]

Отзывы о работе в МитОст, зарплаты

1. 31 июля 2023

Дуже погано. Нікудишня шарага, заставляли ставити хороші відгуки, бо інакше не заплатять гроші. Ще було багато неприємного, але думаю, що лише цього достатньо, щоб зрозуміти, що це за організація. Не рекомендую

2. 10 июля 2023

Этот Сергей вообще неадекватен, нас приехала группа людей он кинул на работу,искали и жили за свои деньги никто не помогает,когда приехали ночью не знали куда идти ехать,этот говорит переночуйте на вокзале….потом уставшие ехали в палатки как беженцы это просто ужас всё делали сами они то есть фирма шарашкина контора никак не помогла,некоторые девочки уехали без копейки обратно в Украину…Вообще мы послали этого Сергея с его прихлебателями и сами нашли работу и сами делали 24п и аок. Хотя он с Денисом с нас сорвали 200баксов.вообщем ужас страшный.

3. 25 августа 2021

Доброго дня, користуюсь послугами компанії mit Ost вже третій рік. Працюв в сфері обслуговування. Послугами задоволений , наданою роботою теж. Житло завжди було достойне за ці 3 роки, знаючи що в інших компаніях селять всіх на кучю. Керівник компанії і працівники супроводжують протягом всього процесу оформлення і перебування в самій Німеччині якщо є питання. Но вимогливий до виконання всіх деталей контракту, тому читайте уважно щоб небуло ніяких нарікань. Дякую компанії mit Ost за надану можливість.
    Сергій
    +4915208358025

4. 20 июля 2021

Привіт всім! Цього року поїхала вперше працювати в Німеччину з допомогою компанії MitOst. Були зі мною на зв‘язку ледве не 24/7. Трохи затягнулося цього року з датою виїзду і хотіла летіти літаком, проте не можна було. І я впевнена, що вини компанії в цьому точно немає, навпаки завжди інформували про все. Працюю на острові Хідензее, продаю морозиво, каву, допомагаю з магазином одягу. Роботодавець просто супер та і колектив хороший. Зарплата така, про яку й домовлялися. Плюс дуже круто проводжу вільний час, познайомилася з багатьма людьми. Проживаю в бунгало, в якому є фактично все, єдиний мінус це те, що немає постійного хорошого інтернету. Я задоволена і можу точно порадити послуги цієї компанії іншим.

5. 16 февраля 2021

У меня подруга Оля ездила через посредника из Киева, который тайно перенаправлял фирме Сердюка, вот ее на границе депортировали, но это, как я понял, проблема самих ребят, которые выдуться на то что можно поехать не как студенту и верят им. Хотя у Сердюка на сайте и при консультациях говорится, что только для студентов можно поехать. Я сам через него 2 раза ездил. А вот замечательные посредники в Украине видно что-то мутят чтобы на этом заработать.
    Думать нужно перед тем как верить разным индивидам, читать нужно на сайтах, все же в открытом доступе, переспрашивать, а не думать и надеяться, а вось пронесет, жаль ее, но каждому свое….

6. 13 января 2021

по данной переписке четко видно, что вы как всегда «ни при чем и ничего не знаете» а как дело доходит к деньгам, или угрозам в сторону студентов, так вы всегда первые.
    Совесть нужно иметь, наживаться на людях в своих выгодных целях, вообще зажрались, повышать тон зная что парень или девушка в разы младше вас, это такой способ поднятия самооценки? Когда ребят не однократно депортировали из-за ваших «прекрасных» договоров, как липовые справки делаете НЕ студентам, это в порядке вещей, а когда человек хочет вернуть деньги из-за вашей халатности, так ничего не знаем

7. 22 декабря 2020

@Неля,

Добрый день, Неля! Высылаю в приложении полную переписку с Тобой (pdf файл), где видно, что мы начали оформлять документы для Тебя по программе Ausbildung после оплаты наших услуг, но Ты через пару недель передумала ехать в Германию и пыталась найти все возможные причины отказаться от поездке. В нашей переписке с Тобой видно, что Ты пыталась найти кучу отговорок, чтобы только не ехать в Германию и устраивала скандалы с работодателем (могу прикрепить письмо работодателя как он отозвался о Тебе, когда поговорил с тобой). Ты ездила через нашу фирму в Германию уже 3 раза, очень жаль, что Ты таким способом испортила впечатление о себе. Мы всегда работаем строго согласно подписанного договору с клиентами и стараемся всегда идти на уступки. С уважением, Сергей Сердюк, +4915731801602 для Viber, WhatsApp, Telegram.

https://www.vnutri.org/wp-content/uploads/2020/12/ переписка с Роля Неля.pdf

8. 23 ноября 2020

Работал летом в ресторане на Остзеекюсте не смотря на корону, смог без проблем поехать и отработать полный период, работы было много, заработал 3.800 евро чистыми. Фирма оформила контракт и помогала с контактом с работодателем. Ездил уже 2й раз, все ок. Спасибо.

9. 9 ноября 2020

Не компания, а шарашкина контора. То, что пугают штрафами — пофиг, честно. Расскажу вам ситуацию. Заплатила в феврале 2020 года за из услуги, чтобы поехать летом на работу. Случился вирус, мы спрашивали у Сергея Сердюка стоит ли нам отказываться, он сказал нет, все ок будет. Провидец из всех провидцев. Получилось поехать только у украинцев, нам запрещено было выезжать не нашей страной, а Германией и Польшей. Мы не поехали не по своей вине и как сказали из митост не по их вине тоже. Только вот денег они потратили на одного 80 евро, а забрали 240 евро. Ждала возврата денег за вычетом этих 80 евро и что вы думали? Они не вернули ни цента. Сказав «не наши проблемы». Эту компанию никому не посоветую, как скоты себя повели. Не пожелаю такого никому. 240 евро на дороге не валяются, а они за ваш счёт ещё и в плюсе хотят остаться. Ни за что на свете от них не едьте.

10. 2 ноября 2020

Користуюсь послугами MitOst вже другий рік. Ніяких проблем не виникало. Баготоразові консультації з представниками фірми. Робота хороша, приємний колектив та шикарні умови для проживання. Працювала в сфері Reinigung. Мінус тільки один, що до найближчого магазину 10 км.

11. 27 октября 2020

Зареєструвалася на програму Ausbildung(700 Євро), заплатила аванс 350 Євро. Фірма зі свого боку не надає достовірної інформаціїї та й взагалі з моменту підписання договору жодної актуальної інформації по збору та підготуванні документів у візовий центр. Дали одного роботодавця, який взагалі безвідповідальний, мав надіслати копію контракту для німецького візового центру, до сьогодні нічого не отримала. Завдаток просто так вже не повернути. Ось висновок львівського адвоката до Mitost складеного договору: «Враховуючи, що: договір є недійсним, оскільки складений неправильно, а саме: не вказано правомочність юридичних осіб що виступають сторонами договору — в якості кого діють (виконавець, агент, посередник, тощо) та на підставі чого (статуту, довіреності чи свідоцтва, тощо), не вказано чіткий обсяг робіт з надання консультаційних послуг, та хто з сторін (фоп і німецька компанія є виконавцем), відсутній порядок розрахунків та не укладено акт виконаних робіт, або не надано жодних документів, що підтверджують зарахування коштів за таким договором, а також що кошти перераховано на рахунок фоп сердюк, а також що в договорі вказано платника пдв, і фоп сердюк не є платником пдв, прошу: повернути перераховані вам кошти у сумі 350 євро, з метою уникнення з мого боку дій щодо подальшого звернення до податкових та правоохоронних оргагів для перевірки правомірності ваших дій, в тому числі як надання послуг із посередництва працевлаштування або стажування за кордоном, без відповідної ліцензії та визначених законодавством для такої діяльності кведів.» Шукаю людей які також фінансово постраждали від цієї Mitost компанії, щоб скласти судовий позив та повернути свої кошти. 0951411451 Неля https://www.facebook.com/profile.php?id=100006026479074 https://www.vnutri.org/mitost/

12. 23 октября 2020

Користуюсь послугами MitOst вже вдруге . Мене все влаштовує і на разі це єдина фірма з якою хочеться співпрацювати. Проживання хороше , робота теж непогана ( працюю помічником офіціанта ) . Так як минулого літа працювала у ресторані біля моря , цього року теж запланувала бути ближче до моря , за моїм проханням поселили саме там , де хотілось , що приємно здивувало . Тому рекомендую друзям та студентам , хороша можливість побачити іншу країну , та попрактикувати німецьку . +380667751826 ( телеграм )

13. 19 октября 2020

Все отлично,претензий не имею,с документами проблем не были и в целом доволен
    +380688834310

14. 17 октября 2020

Я працюю в Німеччині за цією програмою вперше і також вперше користуюся послугами фірми ‘Мітост’.Фірма «Мітост» і її консультанти тримали в курсі щодо процесу оформлення документів та інших етапів програми. Я працюю у роботодавця Гранд, робота нормальна і дає мені можливість практикувати німецьку. Умови проживання та роботи нормальні.

Mariana
    +4915203963903

1. 13 сентября 2017

Сергей Сердюк *** еще тот, со студентов гребет деньги, все-время пугает штрафами, котракты делают с неустойками, все-время угрозы, что заберут все деньги если что-то не так, жили в ужасном доме, полная антисанитария, работали в плохом коллективе. На контакт идет только во время заключения контракта, а после вы не имете ни какой поддержки, а только постоянно слышите слово «ШТРАФ» !!!!!НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАННОГО РАБОТОДАТЕЛЯ!!!!!!

2. 8 июля 2019

Всем привет ,работаю на DHL Neuwied ,в принципе работой доволен хоть и тяжело ,с жильем все норм ,сейчас выдали машину так что на работу возит водитель , думаю поехать ещё .

Добавьте зарплату в компании МитОст

Добавить отзыв о работодателе МитОст

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании МитОст?