МитОст

Немецкая компания ООО «митОст», Сергей Сердюк (Летняя работа в Германии) [email protected]

Отзывы о работе в МитОст, зарплаты

1. 23 ноября 2020

Работал летом в ресторане на Остзеекюсте не смотря на корону, смог без проблем поехать и отработать полный период, работы было много, заработал 3.800 евро чистыми. Фирма оформила контракт и помогала с контактом с работодателем. Ездил уже 2й раз, все ок. Спасибо.

2. 9 ноября 2020

Не компания, а шарашкина контора. То, что пугают штрафами — пофиг, честно. Расскажу вам ситуацию. Заплатила в феврале 2020 года за из услуги, чтобы поехать летом на работу. Случился вирус, мы спрашивали у Сергея Сердюка стоит ли нам отказываться, он сказал нет, все ок будет. Провидец из всех провидцев. Получилось поехать только у украинцев, нам запрещено было выезжать не нашей страной, а Германией и Польшей. Мы не поехали не по своей вине и как сказали из митост не по их вине тоже. Только вот денег они потратили на одного 80 евро, а забрали 240 евро. Ждала возврата денег за вычетом этих 80 евро и что вы думали? Они не вернули ни цента. Сказав «не наши проблемы». Эту компанию никому не посоветую, как скоты себя повели. Не пожелаю такого никому. 240 евро на дороге не валяются, а они за ваш счёт ещё и в плюсе хотят остаться. Ни за что на свете от них не едьте.

3. 2 ноября 2020

Користуюсь послугами MitOst вже другий рік. Ніяких проблем не виникало. Баготоразові консультації з представниками фірми. Робота хороша, приємний колектив та шикарні умови для проживання. Працювала в сфері Reinigung. Мінус тільки один, що до найближчого магазину 10 км.

4. 27 октября 2020

Зареєструвалася на програму Ausbildung(700 Євро), заплатила аванс 350 Євро. Фірма зі свого боку не надає достовірної інформаціїї та й взагалі з моменту підписання договору жодної актуальної інформації по збору та підготуванні документів у візовий центр. Дали одного роботодавця, який взагалі безвідповідальний, мав надіслати копію контракту для німецького візового центру, до сьогодні нічого не отримала. Завдаток просто так вже не повернути. Ось висновок львівського адвоката до Mitost складеного договору: «Враховуючи, що: договір є недійсним, оскільки складений неправильно, а саме: не вказано правомочність юридичних осіб що виступають сторонами договору — в якості кого діють (виконавець, агент, посередник, тощо) та на підставі чого (статуту, довіреності чи свідоцтва, тощо), не вказано чіткий обсяг робіт з надання консультаційних послуг, та хто з сторін (фоп і німецька компанія є виконавцем), відсутній порядок розрахунків та не укладено акт виконаних робіт, або не надано жодних документів, що підтверджують зарахування коштів за таким договором, а також що кошти перераховано на рахунок фоп сердюк, а також що в договорі вказано платника пдв, і фоп сердюк не є платником пдв, прошу: повернути перераховані вам кошти у сумі 350 євро, з метою уникнення з мого боку дій щодо подальшого звернення до податкових та правоохоронних оргагів для перевірки правомірності ваших дій, в тому числі як надання послуг із посередництва працевлаштування або стажування за кордоном, без відповідної ліцензії та визначених законодавством для такої діяльності кведів.» Шукаю людей які також фінансово постраждали від цієї Mitost компанії, щоб скласти судовий позив та повернути свої кошти. 0951411451 Неля https://www.facebook.com/profile.php?id=100006026479074 https://www.vnutri.org/mitost/

5. 23 октября 2020

Користуюсь послугами MitOst вже вдруге . Мене все влаштовує і на разі це єдина фірма з якою хочеться співпрацювати. Проживання хороше , робота теж непогана ( працюю помічником офіціанта ) . Так як минулого літа працювала у ресторані біля моря , цього року теж запланувала бути ближче до моря , за моїм проханням поселили саме там , де хотілось , що приємно здивувало . Тому рекомендую друзям та студентам , хороша можливість побачити іншу країну , та попрактикувати німецьку . +380667751826 ( телеграм )

6. 19 октября 2020

Все отлично,претензий не имею,с документами проблем не были и в целом доволен

7. 17 октября 2020

Я працюю в Німеччині за цією програмою вперше і також вперше користуюся послугами фірми ‘Мітост’.Фірма «Мітост» і її консультанти тримали в курсі щодо процесу оформлення документів та інших етапів програми. Я працюю у роботодавця Гранд, робота нормальна і дає мені можливість практикувати німецьку. Умови проживання та роботи нормальні.

Mariana
    +4915203963903

1. 13 сентября 2017

Сергей Сердюк *** еще тот, со студентов гребет деньги, все-время пугает штрафами, котракты делают с неустойками, все-время угрозы, что заберут все деньги если что-то не так, жили в ужасном доме, полная антисанитария, работали в плохом коллективе. На контакт идет только во время заключения контракта, а после вы не имете ни какой поддержки, а только постоянно слышите слово «ШТРАФ» !!!!!НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАННОГО РАБОТОДАТЕЛЯ!!!!!!

2. 8 июля 2019

Всем привет ,работаю на DHL Neuwied ,в принципе работой доволен хоть и тяжело ,с жильем все норм ,сейчас выдали машину так что на работу возит водитель , думаю поехать ещё .

Официантка 1

Добавьте зарплату в компании МитОст

Добавить отзыв о работодателе МитОст

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании МитОст?