Nava

Nava

Салон «NaVa» – це сучасні концепції догляду за шкірою обличчя, що вигідно відрізняються німецької гарантією якості, високою безпекою і максимальною ефективністю.

Отзывы о работе в Nava, зарплаты

1. 2 мая 2017

То що менi сподобалось це безкоштовне навчання, потім після спілкування зі співробітниками я зрозуміла, що це перспективно і цікаво. Керівництво багато в чому йшло на зустріч, платять вчасно і без затримок

2. 25 апреля 2017

Мені дуже подобається така робота — реалізація себе з боку поліпшення світу, кар’єрний ріст, хороша зарплата, вивчення психології клієнтів

3. 3 марта 2017

Мне понравилось отношение к работе — все хотят узнать что то новое и сделать мир красивее, за это нормально платят, руководство организовывает посещение разных курсов и семинаров.

4. 22 февраля 2017

Пробувала влаштується менеджером по роботі з клієнтами, але кожен день сидіти на телефоні досить нудно, хоча і добре оплачується

5. 8 ноября 2016

За пів року роботи в наві я стала більш впевненою, та назбирала грошей на переїзд до міста моєї мрії. Тим паче керівництво дало мені гарні рекомендації, тому піду працювати теж в косметології, хоча раніше навіть не цікавилась цією професією

6. 2 сентября 2016

працювала ше рік тому в центрі Нава. з багатьма дівчатами подружилась і з деякими клієнтками теж. напевно як і частина інших працівників зі мною попрощались, дали зарплату, бо впав рейтинг. Ніколи нікого не хвилювали проблеми домашні! якою би класною не була робота ая завжди обиру сім’ю

7. 24 августа 2016

@Гость, я теж хочу влаштуватись. Тим паче пройшла курси косметології, а тут ніби кар’єрний ріст хороший… ходила питатись. ТО адміністраторка сказала, що десь з середини вересня в них розширення і ще будуть набирати персонал!

8. 12 августа 2016

Была на собеседовании. Условия понравились. Прошла только два этапа. Презентации — это не моё.

9. 9 августа 2016

Як сюди потрапити на роботу? дуже хочу працювати у вашій команді! ходила, та адміністраторка сказала, що нині немає вільних вакансій((( знаю точно, що тут можна добре заробити, а я в продажах досвіду маю дещо. І тренінги тут ще проводять цікаві. Читала багато про ваш салон, дійсно якісні послуги і хочу стати частиною вашої команди!

10. 2 августа 2016

мені заважка робота з людьми постійна
    а в загальному круте місце для заробітку

11. 27 июля 2016

Шкода що довелось йти з цієї роботи у зв’язку з переїздом в чернівці. з вами було класно та весело працювати) дисципліна на високому рівнв, зарплата ще краще та й розрахунок одразу давали скільки заробила, не то що в інших розрахувалась і чекай два місяці а то й не дають взагалі

ви круті. успіхів вам!

12. 17 июня 2016

В таком коллективе работать было одно удовольствие — все время улыбались, делились новостями, устраивали посиделки после работы и посещали семинары по косметологии. Зарплата высокая, работа интересная и перспективная. Но нужно быть достаточно стрессоустойчивой

13. 11 июня 2016

Висока зарплата, цікава робота, безкоштовне навчання де відразу розумієшь подобається робота такого плану чи ні

14. 5 июня 2016

Если бы не декрет то я ни за что не ушла бы из навы, за пол года работы привыкла к коллективу, разным семинарам и интересным рассказам нашей начальницы о косметике. Зарплату не задерживали и платили во время. Единственное чего иногда не хватает — солнечного света

15. 25 мая 2016

Нe важка та цікава робота, що оплачується згідно здатності спілкуватися та роботати з клієнтками

16. 19 мая 2016

Це так цікаво працювати з професійною косметикою, вивчати щось нове, тим паче це безкоштовно. Заробляла добре, хоча і не була першою в рейтингу. Дружній колектив, де дівчата допомогають одна одній і радо приймають у клектив нових людей

17. 8 мая 2016

Работала около 2-х месяцев в этом салоне. Сразу хорошее впечатление произвело то, что собеседование в несколько этапов, бесплатное обучение и интересные коллеги. Зарплата высокая, пока работала было несколько семинаров по косметологии. Оказывается наш главный специалист это и есть директор салона, что меня приятно удивило. Если любите много разговаривать то эта работа вам подойдет

18. 4 мая 2016

Не дивлячись на те, що працювала лише декілька неділь залишилось гарне враження, бо було цікаво вивчати щось нове, працювати в дружній атмосфері, а потім ще й отримати всі гроші що заробила без нагадувань і довгих розговорів

19. 29 апреля 2016

Ця робота розкрила для мене розуміння — що ж роблять косметологи і для чого вони взагалі потрібні . Безкоштовне навчання і різні семінари , хороша зарплата і доброзичливий персонал , ось що у мене було на роботі в Наві .

20. 14 апреля 2016

Працювала в салоні майже 2 місяці та не витримала напруги. Мне влаштовувала і заробітна плата, і графік і привітливий колектив, проте досить важко в моральному стані постійно взаємодіяти з людьми

21. 30 марта 2016

Пройшла до третього рівня співбесіди, дізналась багато цікавого про долгляд за шкірою обличчя. Обіцяли непоганий заробіток, та й сама робота помічником косметолога не дуже важка. Проте мені не сподобалось, що вона одноманітна, я вважала, що буду робити кожен раз різні процедури, але з самого початку потрібно робити одну й ту ж процедуру, з одним і тим же текстом.

1. 30 марта 2016

Добавьте зарплату в компании Nava

Добавить отзыв о работодателе Nava

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Nava?