Пелех

Пелех

Кадрова Агенція pelekh.agency

Отзывы о работе в Пелех, зарплаты

1. 12 июня 2023

Довіри нуль.Агенція сама не знає всіх умов праці,посередники,які співпрацюють з іншими агенствами інших країн.Українців зараз всюди за безцінь використовують,не ведіться на їхні хороші пропозиції

2. 14 марта 2023

Ніколи з цією агенцією не пов’язуйтесь !
    Це шахраї які обдурюють людей.
    Ми заплатили за вакансію 280 євро,сказали робити прихисток ми чекали документи 4 місяці,коли звернулися за роботою у них вакансій не було,тільки автобан (а це просто жах), ми погодилися бо не було іншого вибору,приїхали на місце а тут просто жах не має навіть кухні,вирішили з ними розривати всі зв’язки ,а нас не відпускають надають якісь роботи не зрозумілі,але вже довіри не має. Нас перекидали від одного до іншого менеджера ,вони нас годували тільки сніданками. Щиро співчуваю всим хто вже підписали з ними договір,бо ви дуже пожалуєте

3. 16 февраля 2023

@Гость, Добрий день! Скажіть,будь ласка,чи відправили вас на роботу, чи повернули гроші? У нас подібна ситуація з цим агентством.

4. 12 января 2023

Шарашкіна кантора.Люди,не ведіться на цю кантору ато і Ви будете без грошей і вакансії!!!

5. 4 ноября 2022

@Гость, 07 липня заплатила за візу у Великобританію.До цього часу візи не має.Уже і представник компанії в нашому місті змінився,і куратор,який мав мене супроводжувати у цьому процесі.

1. 29 марта 2019

#роботазакордоном #pelekhagencyLVIV #АГЕНЦІЯПЕЛЕХ #працевлаштуваннязакордоном #відгукпропрацевлаштування #відгукипроPELEKHAGENCY #відгукипроагенціюПелех

Доброго дня усім хто читає даний відгук/пост. Попереджаю, що це #довгопост , але воно того варте, прошу дочитати до кінця, хто планує скористатися послугами даної «агенції».
    Отож, звернувся я в «агенцію Пелех» (Pelekhagency) (не реклама) 12 листопада(понеділок) 2018 року, за для консультації по працевлаштуванню за кордоном, цікавила робота в Франції,в готельно-ресторанному бізнесі. Мені розповіли, про роботу в готельно-ресторному бізнесі в Франції:умови,вартість і т.п. Під час консультації,сказали, що буквально декілька днів тому,з’явилася нова вакансія,робота перекладачем на будівництві, вартість вакансії складала 100€, мені розповіли більш детально про вакансію. Суть роботи полягала в комунікації між робітниками українцями та франкомовним керівництвом на об’єктах будівництва. Запропонували досить хорошу заробітну плату. Мене зацікавила дана вакансія,я сказав, що обдумаю пропозицію та 16 листопада я приїхав, заключив договір та оплатив кошти. Одразу працівники агенції (Олександра та Софія) були попереджені, що я студент, і що мені необхідно вирішити питання з університетом. Працівники агенції, сказали, що можуть виготовити довідку для університету, як підтвердження, що я заключив з ними договір, щоби я владнав питання з іспитами та утвердили дату виїзду(назначили 30 листопада(п’ятниця)) я уточнив, коли буде готова довідка, оскільки для мене було важливо владнати питання з університетом, мені сказали, що у понеділок(19 листопада), максимум вівторок(20 листопада), мені це підходило, оскільки залишалося 10 днів до виїзду, за які я би владнав усі питання. У понеділок(19 листопада) довідку не отримав, аналогічно у вівторок (20 листопада), зателефонував у четвер(22 листопада) запитав коли буде готова довідка, Софія відповіла, що зв’яжеться з працівниками з Києву, та уточнить і зателефонує мені. Так і зі мною ніхто не зв’язався, і лише 28 листопада, Софія запитала на чиє ім’я писати довідку та в якому ВНЗ я навчаюся, тобто лише 28 листопада, на мою думку, почали робити довідку. 30 листопада до мене зателефонував координатор, щоб узгодити всі питання та затвердити з ним дату виїзду, оскільки я був готовий виїжджати 30 листопада, за умови, що отримаю довідку 19-20 листопада та за той час владнаю питання в університеті, як мені обіцяли. З координатором обговорили всі питання(проживання, заробітна плата, графік, умови та що буде тиждень випробувального періоду) домовилися, що як тільки владнаю питання, зателефоную йому і зразу виїжджаю. Оскільки розпочинався період сесії, було запізно переносити здачу іспитів, тому що все можна було вирішити до початку грудня, а довідку мені надали 30 листопада після обіду, (нагадую, обіцяли, що буде готова за декілька днів та я попросив, аби скинули в електронному варіанті, щоби я зміг швидше владнати всі питання та виїхати на роботу) тобто це було неможливо вирішити ні практично ні фізично. Я зателефонував координатору, та сказав, що можу приїхати на тиждень, але потім мені необхідно буде повернутися в Україну на декілька днів, на що він відповів, що краще виїжджати після Нового року (є скрін-шот листування;див. фото 1), та сказав зателефонувати йому 10 січня. 10 січня я зателефонував йому, він сказав, що ще не за кордоном і нічого не знає, сказав що сам зателефонує. Пройшло два тижні, дзвінка ні від координатора, ні від агенції не надійшло. Я зателефонував координатору і запитав чи є якісь новини, він сказав, що ще не на місці, і передзвонить. Пройшло ще близько двох тижнів, я йому зателефонував і він каже, що більше там не працює і щоб я шукав іншу роботу. Відразу я зателефонував в агенцію, Олександрі, повідомив ситуацію, вона сказала, що вияснить. Олександра, написала, та сказала, що вирішила моє питання, та написала «Ми приймали вас на роботу з 30/11, а зараз вони просто когось іншого взяли…»(Нагадаю, що працівники були попереджені, про те що я студент, і треба владнати питання з університетом чим скоріше, і для цього необхідна була довідка, яку я отримав лише 30 листопада) Пізніше вияснилося, що вони анулювали моє місце, мою вакансію, за яку вже були заплачені кошти і її ще раз хтось викупив та поїхав. Запитав як повернути кошти, відповіли, що кошти не повернуть, тому що я не поїхав зі своєї вини(З координатором було узгоджено (я не відмовився від вакансії) а переніс дату виїзду, а самі працівники агенції ні разу не поцікавилися, чи я виїхав, і чи все добре).Отож, всім хто планує скористатися послугами даної агенції, будьте дуже уважні, те що ви заплатите кошти та заключите договір, не означає, що це точно ваша вакансія.

Всім дякую за увагу!

2. 7 октября 2020

Поїхала у серпні від цієї агенції у Німеччину. Хочу всім сказати, що все так як мені обіцяли! Робота по 10 євро за годину, працюю на складі одягу. Все добре.
    таке враження, що тут пишуть тільки їх конкуренти!

Добавьте зарплату в компании Пелех

Добавить отзыв о работодателе Пелех

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пелех?