Полбіорес

Полбіорес

Компанія Полбіорес займається виробництвом і реалізацією альтернативного біопалива (тріска паливна), надає послуги подріблення деревиниб та послуги перевезення сипучих вантажів спеціалізованими напівпричепами-щеповозами.

Отзывы о работе в Полбіорес, зарплаты

1. 13 сентября 2023

Не виплачують зарплату!Домовляєшся на початку роботи з ними,їх там двоє їздить начальників,(Один і другий називаються Олексій)!,за перший тиждень недоплатили з понтом бугалтерія пізніше докине хоча домовлялися раз в тиждень зарплата.А за другий тиждень приїхали з понтом ви помало робите,рахують мотогодини то їм дуже багато солярки йде сказали що за 40 мотогодин маєш корчувати 3 гектари лісу а зробив лише 0,5га.ми мол будем шукати другого оператора(працював на JSB533-105 2012року випуску. А також хочуть щоб ти доїзджав з бази до містя роботи безплатно а також змащувальні роботи раз в 3 дні робив за дармо,ніби це входить в обовязки оператора.Коли якась поломка то хочуть щоб ти сам робив або якщо сервісний випадок так як в мене трапилось(тік радіатор),то так просили зняти радіатор щоб сервіс не гнати з Житомира,то такі вдячні були!!!!хоть до рани прикладай!!!
    На мою думку-це колгосп!-Всім колгоспам колгосп!

Добавьте зарплату в компании Полбіорес

Добавить отзыв о работодателе Полбіорес

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Полбіорес?