Profiservice

Profiservice

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Компанія ПРОФІСЕРВІС була заснована у 1998 році. Основний напрямок діяльності — проектування, виробництво та монтаж автоматичних розсувних систем скління та сонцезахисту.За багато років роботи на ринку України накопичено багатий досвід виробництва та монтажу. Багато співробітників працюють у компанії більше десяти років.
Враховуючи прагнення керівництва компанії до постійного вдосконалення та інновацій, було прийнято рішення про розширення асортименту продукції, що випускається.
Взято курс на виробництво та монтаж систем, що використовуються для вуличних майданчиків. Їх призначенням є захист від сонця, опадів та вітру. Це популярні перголи з автоматичними разсувними дахами, вертикально-підйомні системи з електричним приводом, безрамкові слайдингові системи та багато іншого.
Нашими партнерами та виробниками систем є компанії BRUSTOR, SUNTECH, AMANOS.
Професійний колектив компанії Профісервіс готовий за бажанням замовника виконати проектування, виробництво та монтаж систем.
Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.

Отзывы о работе в Profiservice, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Profiservice

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе ProfiserviceПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Profiservice?