Sanlarix

Sanlarix

Sanlarix — компанія, яка впевнено заявляє про себе на ринку сонячної енергетики в Україні. Нашим пріорітетом є допомогти вам здолати енергозалежність. Для цього ми пропонуємо вам освітлювальні рішення у вигляді LED прожекторів на сонячних батареях, які не потрібно підключати до електромережі та оформляти жодні дозволи на їх встановлення.

Отзывы о работе в Sanlarix, зарплаты

1. 8 ноября 2023

Співпраця з Санларікс — це для нас чудова можливість пропонувати нашим клієнтам інноваційні сонячні енергосистеми та автономне освітлення.
    Команда Санларікс завжди готова підтримати і допомогти нам у реалізації проєктів. Ми задоволені партнерством і віримо в успішне майбутнє у сфері відновлюваної енергії. Не хочу тут згадувати свій магазин, щоб не вважали за рекламу.
    Просто хочу порекомендувати партнерів!

2. 29 ноября 2022

Це кампанія двох колишніх бандитів ФОП Кузів Любомир Мирославович та його громадянський чоловік Тітик Остап Вікторович. Вони продають неякісний товар зібраний з б/в китайських комплектуючих, а коли клієнти почали писати на них заяви до суду, то вони давали хабарі, а нам продавцям не виплачували зарплату.

Менеджер по заказам 1

Добавьте зарплату в компании Sanlarix

Добавить отзыв о работодателе Sanlarix

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Sanlarix?