Свої люди

Свої люди

VN:F [1.9.22_1171]
5.0 из 5 (голосов: 2)
, , ,
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

КЦ «Свої люди» — один із найбільших аутсорсингових call-центрів в Україні. За 5 років роботи ми стрімко виросли і не збираємося зупинятися. Наразі ми набираємо команду однодумців — тих, хто готовий навчатися і добре заробляти.
Мигарантуємо:

Високий рівень заробітку вже у перші місяці
Зручний гнучкий графік
Високий зарабіток
Можливість працювати вдома
Швидке та якісне навчання

Ми цінуємо своїх співробітників i робимо все, щоб їм було зручно працювати.

Отзывы о работе в Свої люди, зарплаты

  1. 25 сентября 2023

    Працювала в багатьох кц Свої Люди однозначно кращий на ринку, на даний момент так точно кращих аналогів немає в Україні. Була вимушена звільнитись через стан здоров’я але планую згодом повернутись, платять стабільно без затримок конжну неділю, перші 2 місяці є ставка 2000.гр в неділю. Десь після 3-4 місяців роботи можна вийти від 5 тисяч в неділю, я була у відділі де керівником був Денис і там є менеджери які заробляють дуже хороші гроші все залежить від тебе самого. В компанії є непогані тренери які регулярно проводять тренінги дуже навіть цікаві та пізнавальні, буває звичайно і багато води інколи, але зворотні зязки Дениса цінніші будь яких тренінгів, він може навчити будь-кого продавати, саме після його порад і зворотніх зв’язків я почала показувати результат. Я працювала в багатьох місяцях але таких крутих керівників ніколи не мала мені дуже сильно повезло, що я потрапила саме до нього у відділ, він в першу чергу людина і хороший психолог а потім керівник і тренер. Графік в цій компанії гнучкий але на старті будьте готові що вихідні не завжди будуть в суботу та неділю. Поганого про компанію нічого не можу сказати, мені там дуже сподобалось, в групі Дениса дуже крута та дружня атмосфера, а його помічники Роман та Світлана завжди допоможуть в любій ситуації.

Добавьте зарплату в компании Свої люди

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Свої людиПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Свої люди?