Свої люди

Свої люди

, , ,

КЦ «Свої люди» — один із найбільших аутсорсингових call-центрів в Україні. За 5 років роботи ми стрімко виросли і не збираємося зупинятися. Наразі ми набираємо команду однодумців — тих, хто готовий навчатися і добре заробляти.
Мигарантуємо:

Високий рівень заробітку вже у перші місяці
Зручний гнучкий графік
Високий зарабіток
Можливість працювати вдома
Швидке та якісне навчання

Ми цінуємо своїх співробітників i робимо все, щоб їм було зручно працювати.

Отзывы о работе в Свої люди, зарплаты

1. 10 апреля 2024

Автопрозвон нащитали штрафов блюольше чем зп так ещё и придирчиво относятся к работникам
    Особенно есть пара человек которые вообще не в себе и штрафуют почти за все не советую тут работать не колл центр а на**еры ЛОЛ

2. 26 января 2024

Працювала тут не довго але коли за неповний тиждень заробила більш 2000 мені за лічені хвилини нарахували штрафи на 1800 та сказали що після звільнення за викуплені товари які я прдала платити ніхто не збирається зате вони на 5000 з лишнім заберуть мій прибуток де ж добра компанія?

3. 26 января 2024

@Анжела,
    Зразу видно, що Ви ніколи не працювли в цій компанії а скоріш за все бот. Клієнти самі дзвонять щоб оформити замолвення бо бачать рекламу в інтернеті, ніхто ніяки номера не дає, там немає холодної бази.
    Я в цій компанії працював 9 місяців тому знаю про що говорю, платять стабільно без затримок, клієнти так, бувають різні і адекватні і не дуже, це робота з людьми а вони різні це вже суб’єктивно, ну і також країни Узб, Вірменія, Кз, не розуміють Укр мови будьте до цього готові, на якій мові треба спілкуватись думаю зроуміло.
    За весь час роботи в цій компанії більше 26-30 тисяч в місяць я не зміг заробити хоча старався, для мене цих грошей мало так як теба забезпечувати сім’ю і платити за квартиру а в мене 3 дітей. Для кого така зарплата норм пробуйте не переживайте, точно нічого не втратите на 3-4 місяць роботи на 25-30 тисяч можна вийти спокійно якщо вмієте продавати.

4. 18 января 2024

Такий машейніків ще потрібно пошукати, ніколи не вірте цій компанії, завжди обшукають, дають номера хазяєвів а ті у відповідь одключають телефони і немає ні з ким зв’язку.НЕ ВІРТЕ НІКОЛИ ЇМ!!!!!!ОБШУКАЮТЬ І НАВІТЬ СОВІСТЬ НЕ ГРИЗЕ ТАКИХ ТВАРЮК!!!!

5. 20 декабря 2023

Працював десь півроку в цій компанії «Свої Люди» і звільнився бо хотів рости далі і заробляти більше. Бачу тут пишуть за Дениса я теж був в його відділі, він був мої керівником і тільки з поваги до нього вирішив теж дописати пару слів, до цьго був у відділі іншого керівника, той був повним молодим кретином і пофігістом від нас вимагав а сам підказати нічого не міг відповідав один раз в 2 дня, але його звільнили і я потрапив до Дениса і враження помінялись в кращу сторону.
    Моя вам рекомендація, на співбесіді з рекрутером вибереть собі гідного керівника бо до кого попадаете такий буде і ваш успіх.
    Що хочу сказати, в цілому компанія платить стабільно, але для мене то були невеликі гроші, якщо ви хочете розвиватися в продажах то ця компанія дасть вам дуже хороший старт для майбунього.
    Зараз я працюю в ай-ті компанії саме у відділі продаж, і звядяки досвіду тут я зміг влаштуватись туди на роботу куди давно мріяв, фішки і поради Дениса стосовно продаж використувую до сих пір і ділюся зі своїми колегами.
    Мінуси, часто в бухгалтерія тупить з нарахуванням зп і нарахувує більше а потім просять вас повернути зайву сумму, буває щось плутають і відправляють меньше, потім самі находять помилку і на наступний тиждень доплачують. Відділ контролю якості часто люблять висосати якусь помилку з пальця там де ії немає щоб вас оштрафувати і забрати ваші гроші, также враження що їхня зарплатня залежить від помилок яких ви допускєте. Графік не зручний, вихідні плаваючі а за сб і нд можете забути, макисмум раз в місяць. Не дякуйте за розвернутий відгук бо коли я хотів влаштуватися туди на роботу і шукав відгуки про компанію на предмет лохотрона то нічого толкового не знайшов, компанія норм, працювати там чи ні вирішуйте самі.

6. 25 октября 2023

Саша Саша :
    Жахливий колл центр! Обманюють як своїх клієнтів так і працівників! Після звільнення заробітної плати не чекайте,вигадують міліон відмазок щоб не платити.
    Колишні працівники розповіли що компанія проросійська і працює на території країни агресора!!
    Заробити на продажах неможливо,тому що їх просто немає,клієнтська база маленька,тому і дзвонять одним і тим же людям по 2-3 рази на тиждень,вмовляючи щось купити.

Працюю тут більше півтора року, все чесно та без обману. Оплата гідна, керівництво професіонали, так не всі, як повезе і до кого попадеш. Або Ви тут не працювали, або працювали і Вас звільнили за погану роботу.
    Я думаю хто пише негативні відгуки — просто ліниві халявщики, які хочуть щоб гроші падали з неба ні за що. Хто вміє старатися і працювати — той достойно і заробе грошей, нічого проросійського немає, за винятком, що продажі в країнах снг проводяться російською мовою бо там клієнти не розуміють Української мови, з москалями та білорусами компанія не працює. Особисто працюю тут давно, і не планую змінювати місце роботи.
    Хто сумнівається як я колись, прцювати тут чи ні скажу так, спробуйте самі і все для себе зрозумієте, негатив пишуть обіжанки яких звільнили, люди які задоволені рідко думають щось писати в інтернеті, бо все влаштовує.

7. 10 октября 2023

8. 25 сентября 2023

Працювала в багатьох кц Свої Люди однозначно кращий на ринку, на даний момент так точно кращих аналогів немає в Україні. Була вимушена звільнитись через стан здоров’я але планую згодом повернутись, платять стабільно без затримок конжну неділю, перші 2 місяці є ставка 2000.гр в неділю. Десь після 3-4 місяців роботи можна вийти від 5 тисяч в неділю, я була у відділі де керівником був Денис і там є менеджери які заробляють дуже хороші гроші все залежить від тебе самого. В компанії є непогані тренери які регулярно проводять тренінги дуже навіть цікаві та пізнавальні, буває звичайно і багато води інколи, але зворотні зязки Дениса цінніші будь яких тренінгів, він може навчити будь-кого продавати, саме після його порад і зворотніх зв’язків я почала показувати результат. Я працювала в багатьох місяцях але таких крутих керівників ніколи не мала мені дуже сильно повезло, що я потрапила саме до нього у відділ, він в першу чергу людина і хороший психолог а потім керівник і тренер. Графік в цій компанії гнучкий але на старті будьте готові що вихідні не завжди будуть в суботу та неділю. Поганого про компанію нічого не можу сказати, мені там дуже сподобалось, в групі Дениса дуже крута та дружня атмосфера, а його помічники Роман та Світлана завжди допоможуть в любій ситуації.

Добавьте зарплату в компании Свої люди

Добавить отзыв о работодателе Свої люди

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Свої люди?