УкрАвіаКосТех

ТОВ «Українські Авіаційно-Космічні Технології»**
Галузь діяльності:**
Розробка високотехнологічної електроніки та інформаційних технологій у авіаційній та космічній галузях.
Основні напрямки діяльності:**
1. **Авіаційна електроніка:** Розробка і виробництво систем управління для літальних апаратів, систем безпеки, навігаційних та комунікаційних систем.
2. **Космічна техніка:** Розробка супутникових систем, космічних апаратів та систем управління космічними місіями.
3. **ІТ-рішення:** Створення програмного забезпечення для авіаційної та космічної галузей, розробка систем інтеграції та автоматизації бізнес-процесів.
4. **Дослідження та розробка:** Центр R&D, що займається новими технологіями, а також адаптацією існуючих технологій до специфічних потреб авіаційного та космічного ринків.
5. **Освіта та навчання:** Організація тренінгів, семінарів та навчальних програм для фахівців галузі, співпраця з університетами та науковими установами.

Отзывы о работе в УкрАвіаКосТех, зарплаты

1. 23 января 2024

Дуже крута компанія , працював більше року з ними . Топові інженери! Роблять все на космічному рівні. Трохи затягнуті на якості , треба з цим міритись. Керівники норм , трохи дивний там головний , весь час щось там нове придумує , схоже бувший військовий . А так все супер ! Рекомендую !

Добавьте зарплату в компании УкрАвіаКосТех

Добавить отзыв о работодателе УкрАвіаКосТех

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании УкрАвіаКосТех?