Українець, ТМ

Українець, ТМ

Виробництво та дистрибуція товарів широкого вжитку. Компанія на ринку з 2008 року. Найголовніше досягнення та найцінніша нагорода — це сформований колектив та задоволені споживачі нашої продукції!

Отзывы о работе в Українець, ТМ, зарплаты

1. 3 января 2022

Чоловік працював рік у них, після звільнення не виплатили 8,5 тис Тетяна Володимирівна годує обіцянками

2. 10 декабря 2021

Думав не буду писати, але шкода тих простих людей, нехай не втрачають час. Хоча декому ця робота підходить… і за неї втрачають людський облік.
    Почну з того, що гарно розказують, а насправді ви там нікому не потрібні і це на мою думку позиція дирекції, а персонал це всяко підтримує. Адже для них ви всього лиш лишній рот, який хоче відібрати їхні заробітки і заради цього готові вкалувати майже без вихідних по 12 год.
    Будьте готові до того, що на вас тупо не будуть звертати уваги, а щоб щось підказати то це взагалі нонсенс. Не розумію для чого найняли аж цілого HR фахівця для цієї кантори, ніякої адаптації нових співробітників, кинули і роби що хочеш, якщо не здуєшся за тиждень то це добре. Позаочі таких людей називають одноднєвки, трьохднєвки, недільники, а якщо місяць протягуєш то це взагалі. Приходять люди дивляться 2-3 дні безкоштовно як робить наставник, який мав би ввести в курс справи, а насправді ви ж для нього чи його товариша лишній рот, як ви думаєте вам щось покажуть? Я так скажу, для мене це всього навсього неприємний інцидент, переступив та й все, свої переконання не змінюю,але можливо для когось це більш болюча тема, а ще як недали ЗП то це взагалі, у всіх є сім’ї та діти, пора вже про це задуматись, карма не відновлюється. І я впевнений, що все так і залишиться, всіх так влаштовує- директора, бо залишаються люди готові важко робити незважаючи ні на що, влаштовує працівників, бо є більше роботи, а робота понад усе і їх можна зрозуміти. Ось таке замкнуте коло.І було б меньше невдоволених відгуків, якби вчасно оформляли людей після так званого стажування, хоча б по договору.Це не моя думка, є закон про працю, якщо ви про нього чули.

3. 10 декабря 2021

Так тепер бачу..Я проробив шось 2-3 дні,але саме проробив.Поробив порядок на складі браку.Далі не вийшло працювати там Сказали прийти 1числа…Прийшов і там той управляючий почав ховатись десь, мене звідти випроводили..Хіба є різниця день чи два .людина працювала на вас що просто так?На джипі сірому їзде, а працю простих людей. думвє а там пару днів ..Нема слів ..

4. 23 ноября 2021

HR, прокоментуйте щодо виплати, або невиплати зарплати, і чому так довго у вас не оформляють на роботу. Хай люди знають.

5. 16 ноября 2021

Мій чоловік пропрацював на цій фірмі декілька тижнів. Його чомусь не оформляли. Вічно не було директора. Працював тяжко. В шкідливому цеху, нічні зміни. Потім захворів. То коли прийшов на роботу по зарплату директор сказав, що його не знає. Одним словом — кинули.

6. 16 ноября 2021

Вони справді не виплачують зарплати, так як люди працюють не влаштованими. Робота шкідлива і в нічні зміни. Вибити гроші просто не реально. Директор як «невловимий Джо». Куди діваються невиплачені кошти — можна тільки здогадуватися. Але Бог їм суддя, бо невиплата заробітної плати — відноситься до смертного гріха. Шкода вас))

7. 30 сентября 2021

@ Гость ,
    прошу вас звернутися в бухгалтерію. Усі розрахунки є прозорими і ви маєте можливість ознайомитися персонально.

8. 30 сентября 2021

@ Гость ,
    повторно наголошую — підприємство не співпрацює з біржею праці.
    Якщо люди до працевлаштування були на обліку — це ні про що не говорить.
    Неприємно читати брехливі звинувачення, особливо розуміючи, за що було звільнено працівника.

9. 27 сентября 2021

Мені 4000грн недодали при звільненні. Це з мінімальної офіційної частини. А якщо рахувати по-нормальному, то ще більше.

10. 24 сентября 2021

При звільненні мені за невикористану відпустку в 37 днів, яка назбиралася за час роботи, видали 2200грн.
    І не треба розказувати казки, що ви не співпрацюєте з біржою праці, бо мінімум двоє звідти були прийшли.
    А ще був період часу біля трьох тижнів, коли директор після 18.00 сувався по підприємству в стані сильного алко/нарко сп’яніння.

11. 14 мая 2021

@ Гость ,
    Дякую за увагу приділену нашій компанії. Плановий ремонт обладнання на нашому виробництві виконує механік який приїжджає регулярно до нас зі Львова. Дрібний поточний ремонт виконує окрема людина в штаті. Вік обладнання на виробництві не перевищує 6 років. Контроль за трудовою дисципліною є частиною системи організації праці на будь якому підприємстві.

12. 14 мая 2021

@ Derzkiy ,
    Дякую вам за увагу приділену нашій компанії. Ми не працюємо з токсичними матеріалами, про що повідомляємо кожному працівнику чи стажеру. Всі матеріали є сертифікованими. В цехах працює потужна система вентиляції. З/п відповідає ринковій. Плинність кадрів в нашій компанії знаходиться в межах норми і повязана з комплексними причинами.

13. 14 мая 2021

@ Міша ,
    Шановний Михайло! Мені дужет прикро, що порушення трудової дисципліни для вас не є причиною для розриву трудових відносин. Сподіваюся, що в майбутньому, у вас не будуть виникати подібні ситуації з іншими роботодавцями.

14. 14 мая 2021

@ Гость ,
    Дякуємо за увагу яку ви приділили нашій компанії. Ми не працюємо за контрактною формою. Стажування це нормальна практика на ринку праці і застосовується абсолютно в усіх сферах. А особливо коли мова йде про освоєння нового напрямку дільності та отримання нових робітничих навиків.

15. 14 мая 2021

@ Гість ,
    Дякую за увагу приділену нашій компанії. Ми не співпрацюємо з біржею праці.Виконану роботу оплачуємо згідно тарифу.

16. 4 марта 2021

Нейдіть на вакансію вантажника бо там якщоти відмовився робити мішки для біо відходів завсклад Саша біжить зразу до директора сдавати директор не виясняє ситуацію а зразу звільняє зробити

17. 18 февраля 2021

Орнул с ихнего описания «новітнє обладнання» и картинки. Там металолом 40 летней давности, который ремонтировать будете вы, так как ни механика, ни слесаря на предприятии нет. Вместо них руководство решило взять в штат
    hr-менеджера и наплодить надзирателей.

18. 7 января 2021

@Derzkiy, добре, що я знайшов цей сайт, мало не витратив свій час на цих покидьків(

19. 7 января 2021

Оплата мізерна — як для роботи такого рівня шкідливості. Ніхто не задумується, що вони вдихають, протягом 12 годин робочого часу(токсини і прочий шлак). Застав картину, коли — на вакансію грузчика, прийшло 10 людей — на одну і ту же годину. Один хто в цій компанії працює на славу, це білобриса хр(юша), всі інші корчать з себе начальників. І да, на роботі з норм умовами, і норм зп — не буває такої бешеної тікучки кадрів. Так, що задумайтесь, перш ніж йти в цю Богом дану компанію …

20. 4 января 2021

Якщо коротко підсумувати те,
    що відбувалося тут в 2020:
    при прийомі на роботу зразу вимагайте
    контракт (ніяких стажувань) з розміром
    оплати праці в контракті.
    Інакше попрацюєте день,два, тиждень,
    місяць, причому робити будете за трьох саму важчу роботу, далі вам це надоїсть, бо ви не кінь,
    і вас кинуть при розрахунку.

21. 31 декабря 2020

Лохи з біржі праці йдуть один за одним
    безплатно роблять і свалюють. Ще й при
    прийомі на роботу будете годину-дві
    ломитись в браму бо деректор корчить
    дуже занятого з себе.

1. 7 января 2021

Добавьте зарплату в компании Українець, ТМ

Добавить отзыв о работодателе Українець, ТМ

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Українець, ТМ?