Volard

Volard

VOLARD (волинські архітектори та дизайнери) — компанія, яка успішно працює в напрямках проектування, будівництва, 3D-візуалізації.

Отзывы о работе в Volard, зарплаты

1. 26 июня 2023

Компанiя VOLARD за сумісництвом ФОП Пашкевич Руслан Петрович,позицiнує себе, як розробник робочої та проектної документації по Україні та Європі. Співрозмовився в цю компанію. Спілкувався з hrами та самим директором. Директор специфічна людина. Домовляється, що з вами зв’яжеться о такій-то годині і не виконує свої домовленості. На питання, яка буде зарплата, чоткою відповіді не дає."Залежить від того скільки будеш виконувати роботу. Може стільки,а може стільки" Не обговоривши питання співпраці та чоткої цифри зарплати директор каже, що можеш виходити на роботу, але для того, щоб приступити до неї, треба підписати договори о співпраці і о нерозголошенні інформації. З горем навпіл домовились о зарплаті на час випробувального терміну. Далі найцікавіше, директор вислав мені договора.Коли я почав вивчати ці договра, то в них були підводні камні. А саме, в разі халатного та неналежного виконнаня робіт, Виконавець повинен буде відшкодувати всі збиткі,штрафи, пені та інш. в повному обсязі. Також були ще деякі пункти по яким можна вас по ним притягнути до матеріальної відповідальності. Я озвучив, що з деякими пунктами договорів не згоден, на що почув відповідь, відміть з коментами які пункти тебе не влаштовують. Після того, як я відправив договора з коментами, представники компанії передзвонюють мені по сьогоднішній день.Вони просто зливаються і морочать людям голову, тому моя вам порада, не зв’язуйтесь з цією компанією, та обходьте стороною. І обов’язково, перш ніж, щось підписувати, читайте уважно договора, які вам дають.

Добавьте зарплату в компании Volard

Добавить отзыв о работодателе Volard

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Volard?