Вюрт-Украина

Вюрт-Украина

ООО «Вюрт-Украина» − дочернее предприятие немецкого концерна «Adolf Würth GmbH & Co. KG».

Отзывы о работе в Вюрт-Украина, зарплаты

1. 31 июля 2021

Так вот и хочется понять, чем зоопарк отличается от компании где нет медицинской страховки и страховки жизни, где нет начального обучения в учебном центре зарубежом, где не предоставляют служебный автомобиль, а требуют наличие своего, где бешеная текучесть кадров, где жуткое состояние со складским неликвидом, где постоянная проблема с денежными потоками, требующая подпитки извне, где нет карьерного роста на всех уровнях, где низкие суточные и топливный лимит и т.д. Может в зоопарке и лучше?

2. 28 июля 2021

Хлопаки компанія цілком адекватна просто ви ніколи не були в зоопарках місцевого рівня де ви просто г*мно і вам можна нічого не платити бо і так вже накрали.

3. 22 июля 2021

Ви шукаєте гідне місце роботи з орієнтацією на благополучне майбутнє? (тоді шукайте далі)
    ТОВ «ВЮРТ-УКРАЇНА» пропонує офіційне працевлаштування (тільки на ФОП ), 100% білу заробітну плату (але інколи для пенсійного фонду ми показуємо інші цифри), прозору систему нарахування доходу, з розміром доходу вище, ніж в середньому по галузі (якщо вам пощастить) і значно вище, за умови перевиконання планового завдання (а це взагалі фантастика). Службовий автотранспорт (протягом року їздити на своєму кориті) з можливістю підвищення класу автомобіля в залежності від кваліфікації працівника (сенс або ланос, для топових працівників логан). А так же навчання (після якого ви мало що навчетесь) і підтримку кожного початківця співробітника на етапі введення в роботу (але у вас повинно бути не менш 3 років стажу).
    У компанії надзвичайно цінується освіту (от як написано так і цінується). Ми віддаємо перевагу випускникам технічних вузів (але беремо гуманітаріїв), претендентам, які мають досвід в роботі з виробництвом і механізмами, досвід роботи в автосервісах, автомайстерень, а також продажах складних технічних продуктів (нікому не потрібні, якщо ви не маєте досвіду у продажах FMCG і не вмієте чікінитись на точках).
    В рамках концерну Würth активно просуваються освітні проекти (яких ніхто не бачив і про які ніхто не чув), коледжі та університети (???), а так само постійно підвищується кваліфікація співробітників (постійно про це декларується, але насправді…ні).
    Ми цінуємо активну життєву позицію людей (але позаочі їх називаємо бидлом), прагнення до самовдосконалення (але якщо це допоможе збільшити продажі), енергію, оптимізм, наполегливість (і бла, [цензура], бла…), а також уміння досягати поставлених цілей і долати труднощі (труднощі в спілкуванні в цьому колективі – це норма).

4. 20 июля 2021

В цілому, я цілком задоволений результатами. Спочатку був трохи розчарований, тому що очікував більшого, але в кінцевому рахунку спільними зусиллями вивели мене на рівень трохи вище. Рекомендую тим, хто рішуче налаштувався знайти роботу. Едине що турбує — це ріст компанії в продажах черех торгові точки, інколи важко знайти консенсус з клієнтами саме через це.

5. 6 июля 2021

Сказать честно, перед собеседованием сомневался, идти или нет, потому что предложений было несколько, но решил посмотреть, как оно будет. В результате собеседование прошел и принял решение работать здесь. Сейчас работаю менеджером. Пошел работать сюда потому что это компания с известным именем и большими перспективами. Хочется двигаться вперед и в дальнейшем, а трудности меня никогда не пугали, и любая тяжелая работа — это мотивация ее выполнить.

6. 27 июня 2021

Как может радовать иностранная компания, где нет медицинской страховки и страховки жизни, где нет начального обучения в учебном центре зарубежом, где не предоставляют служебный автомобиль, а требуют наличие своего, где бешеная текучесть кадров, где жуткое состояние со складским неликвидом, где постоянная проблема с денежными потоками, требующая подпитки извне, где нет карьерного роста на всех уровнях, где низкие суточные и топливный лимит и т.д.????????

7. 24 июня 2021

Мене радує відчуття фінансової стабільності. Я знаю, що компанія не затримає виплати, спокійно гашу свій кредит і не бігаю в пошуках, де позичити до получки. У цьому плані мене моя робота влаштовує. Бісить безглузде керівництво, дурні вимоги. Якщо пошукати, то можна ще багато мінусів знайти, я згадав тільки те, що на поверхні. Так що вирішуйте самі, враховуючи, що роботу тут легкою точно не назвеш.

1. 4 декабря 2020

А Кал ещё работает? «человек слова». Двойные стандарты — лозунг работы Каленского. Пока во главе двуликий пес, пока все будет так как есть.

2. 15 июня 2021

Работа очень интересная, я обожаю общение с людьми, поэтому профессия торговый представитель мне очень нравится. Заработная плата соответствует произведенным планам. Я всегда стараюсь перевыполнить, потому что премия здесь очень хорошая.

Менеджер 2
ТК 1

Добавьте зарплату в компании Вюрт-Украина

Добавить отзыв о работодателе Вюрт-Украина

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Вюрт-Украина?