Закарпатбудторг

Закарпатбудторг

Торговий комплекс «БеркутБуд» — найстарша і найбільша мережа магазинів-складів з продажу будівельних матеріалів у Закарпатській області.
За 33 роки успішної роботи ТК «БеркутБуд» завоював серйозний авторитет на будівельному ринку. Доказом цього є велика кількість постійних клієнтів та статус офіційного дистриб’ютора та представника найбільших європейських та українських виробників будівельних матеріалів.

Отзывы о работе в Закарпатбудторг, зарплаты

1. 7 июня 2023

БеркутБуд, він же Закарпатбудторг
    Не поспішайте з висновками і звільнятися з попереднього місця (якщо працюєте), коли вас приймають на роботу в цю компанію. Вам можуть відмовити вже через день після того, як затвердили і вдарили по руках, сказали "Звійльняйся скоріше, 2 тижні ми чекати не можемо!". А наступного дня передумали…через те, що ти осмілився поцікавитись, чи можна погодити трохи інший графік роботи — не з 8 до 6, а з 9 до 7 (до речі, у вакансії графік роботи не був вказаний, думаю, навмисне).
    В результаті: "Добрий день! Вимушені вам відмовити в посаді. Удачі." Дякую, удача дійсно мені знадобиться, бо на вашу вимогу я поспішила звільнитися і через вас я залишилась без роботи взагалі. Бажаю і вам також залишитись без прибутків.

Добавьте зарплату в компании Закарпатбудторг

Добавить отзыв о работодателе Закарпатбудторг

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Закарпатбудторг?