ЗАВОД 410 ГА

Отзывы о работе в ЗАВОД 410 ГА, зарплаты

1. 20 ноября 2019

https://m.youtube.com/watch?v=J75gX81fJkI А так все хорошо начиналось …

2. 18 ноября 2019

@Гость, мені дуже цікаво, а звідки беруть ті самі б/у запчастини, за які МТО бере откати? Часом не від тих, за помірну плату продає оптом запчастини, хто тут про откати весь час пісні співає? )))

Контрабас с России, со всей Украины едут почтой даже

3. 18 ноября 2019

Красиво говорил Витя,но реальность показует другое,что завод в такой *опе что ни что ему не поможет к сожалению.

4. 18 ноября 2019

@Гость, Зачем может не надо что же будет с Футбольным клубом АРП 410…

5. 18 ноября 2019

Ну что же, каким способом пришли, таким и ушли)))) Это радует. А главные футболисты завода уже написали на увольнение?)))

6. 18 ноября 2019

7. 18 ноября 2019

Прощание: Шановні колеги!
    15.11.2019 був мій останній день на посаді Генерального директора ДП «ЗАВОД 410 ЦА». Йду, тому що так склалися обставини.
    Йду з важким серцем, але вдячності більше. За три з половиною роки завод став не просто роботою, він став моїм життям. Я проводив тут значно більший час, ніж з власною родиною. Адже в мене була мета — вивести завод з кризи на стабільний, міжнародний рівень.
    Завод — це не лише директор. Завод – це майже 1000 людей в штаті. Це великий, єдиний, живий організм, в якому кожен важливий. Тільки сумісними зусиллями, відповідальністю та відданістю можна досягти найвищих результатів.
    Я радий, що отримав незрівнянний досвід та мав честь працювати з такими людьми – професіоналами в свій області. Людьми, які є ентузіастами, що вболівають за свою працю.
    За цей період ми разом зробили багато.
    Завдяки нашим зусиллям та злагодженій праці пройшли технічне обслуговування та були відремонтовані 25 літаків та відремонтовані 14 двигунів.
    Підприємство налагодило контакт та здійснило виконання робіт на користь військових відомств України, внутрішніх українських замовників, а також замовникам з країн ближнього та далекого зарубіжжя (Бангладеш, Судан, Казахстан та ін.).
    Відновлено роботу в рамках стратегічно важливого для міжнародного рейтингу України Контракту між Україною та Республікою Індія.
    Крім того, нам прийшлось зіткнуся з проблемою необхідності заміни обладнання, комплектуючих матеріалів/деталей виробництва Російської Федерації на аналоги українського/західного виробництва (програма імпортозаміщення). І нам вдалося, хоч і не повної мірою, знайти шляхи вирішення цього питання. Спільно з ДП «Антонов», яке є розробником літаків типу «Ан», ми працювали над цим. Зараз заводом освоєний ремонт багатьох складових літаків – нам у зв’язку з цим вже не потрібно кожного разу звертатись до розробника.
    Окремим пунктом розвитку підприємства можна визначити власне виробництво.
    Оскільки на Заводі існує відділ механізації та автоматизації, що виконує замовлення для власних потреб, існує чітка перспектива виготовлення обладнання для наземного обслуговування повітряних суден та комплектуючих для виконання робіт для сторонніх організацій. За ці три з половиною роки було освоєно та впроваджено в виробництво понад 200 деталей нових видів.
    Не найкраща ситуація була й у частині погашення податкових та фінансових боргів. Але нам вдалося скоротити заборгованість перед бюджетом України. Завод погасив заборгованість за податками у розмірі 50 млн.грн. Також було погашено заборгованість, яка виникла в результаті отриманого 2012 році кредиту в Дельтабанку, у розмірі 175 млн.грн (з урахуванням всіх штрафів).
    Спираючись на стратегічні цілі, одним з пріоритетних напрямків підприємства є пошук та налагодження професійних зв’язків з потенційними партнерами у сфері надання послуг з технічного обслуговування та ремонту авіаційної техніки.
    ​ З метою розвитку подальшої діяльності підприємства та забезпечення виробничих потужностей, заводом проводились переговори з авіакомпаніями України (МАУ, Рухавія, BravoAirways, AirConcord ) щодо реалізації проекту зі створення сервісного центру з технічного обслуговування літаків типу Boeing/ Airbus, освоєння виконання робіт на окремих системах / агрегатах / виробах літаків типу Boeing/ Airbus/ McDonnellDouglas/ іншої сучасної техніки та досягнення підприємством стратегічних та тактичних цілей.
    В рамках співробітництва із зазначеними компаніями були виконані роботи різних форм на 20 літаках ( 15 Boeing, 2 Airbus, та 3 McDonnellDouglas).
    Це дозволить диверсифікувати виробництво та проводити технічне обслуговування і ремонт літаків, які активно експлуатуються авіаційними операторами в теперішній час.
    В процесі такого освоєння проведено навчання фахівців заводу на базі сертифікованих навчальних центрів з подальшим стажуванням та сертифікацією. Проводяться роботи з приведення виробничих приміщень відповідно до міжнародних стандартів якості, придбання необхідного виробничого обладнання.
    Ще одне питання, яке нам вдалося вирішити на заводі – відсутність автоматизації і електронного документообігу на підприємстві. Тому одним з пріоритетних завдань стало запровадження автоматизації управління і обліку.
    На ДП «ЗАВОД 410 ЦА» впроваджена та постійно вдосконалюється система здійснення закупівель за допомогою платформи “Smart”. Система працює як чітко налагоджений механізм.
    З 2018 року впроваджується система автоматизованого керування підприємством на програмного комплексу «IT-Enterprise». В експлуатацію введені 11 з 12 модулів Системи.
    Протягом останніх років ДП «ЗАВОД 410 ЦА» значним чином перевтілився у підприємство з прозорим та ефективним менеджментом, ознаками відновлення виробництва та з лояльним відношенням до співробітників.
    Ми відкрили новий гуртожиток для працівників підприємства. Це для нас була ціла перемога, адже відкрити гуртожиток в наш час дуже важко – потрібно багато дозволів і документів.
    Також ми відкрили додаткову прохідну, що значно посилило пропускну спроможність підприємства: заводчани менше часу втрачають для того, щоб вранці пройти на територію заводу, а ввечері її покинути.
    Приділяли увагу і розвитку робітничого спорту. На підприємстві була відновлена футбольна команда. Щороку вона приймає участь у різних змаганнях, у тому числі і в змаганнях, які проводяться в рамках щорічної Галузевої Спартакіади, завойовує лідируючи і призові місця.
    Також ми приділяємо велику увагу оздоровленню і відпочинку наших працівників та їхніх дітей. Підприємство має свою базу відпочинку і компенсує працівникам відповідні витрати, здійснені ними для забезпечення відпочинку.
    На наступний період важливим питанням для підприємства є поповнення обігових коштів. І цю проблему можна вирішити лише шляхом пошуку нових ринків збуту, освоєння нових видів робіт, впровадження процесів імпортозаміщення, рішення питань збереження та омолодження кадрів підприємства.
    Тому на 2020 рік, ДП «ЗАВОД 410 ЦА» планує здійснити капітальний ремонт 9 літаків та 11 двигунів.
    Крім того, підприємство працює над отриманням додаткових замовлень в латиноамериканському регіоні, який тривалий час був недосяжним.
    Разом із замовленням на проведення робіт з обслуговування літаків, підприємство планує отримати перспективи на розширення напрямку ремонту двигунів за рахунок опанування латиноамериканського ринку.
    Підприємство також має можливість виконувати капітальний ремонт двигунів РУ19А-300 для парку літаків АН-26 ВСУ.
    Наразі стає актуальне питання щодо обслуговування двигунів АИ-20 та АИ-24, яких в світі налічується більше 100 одиниць.
    В рамках впровадження повного циклу обслуговування літаків Ан згідно контракту з Індією, підприємство може взяти на себе обслуговування та ремонт двигунів АИ-24ВТ.
    Одним із пріоритетних завдань підприємства – є питання імпортозаміщення.
    З огляду на зазначений результат та перспективні напрямки роботи ДП «ЗАВОД 410 ЦА», можна зробити висновок, що діяльність підприємства базується на професійному перспективному плануванні із чітким орієнтиром на зріст потужностей підприємства та підкреслює правильно обраний шлях розвитку, ствердження іміджу, що забезпечить ДП «ЗАВОД 410 ЦА» портфелем заказів та збереже робочі місця.
    Хочу подякувати вам за шанобливі та теплі відносини та професіоналізм.
    Я щиро бажаю заводу стабільності і процвітання. Я бажаю сильного керівника, людину небайдужу, яка зуміє згуртувати колектив, яким я пишаюся; підтримувати надбане, впроваджувати поточні проекти та досягнення; відкрити нові перспективи.

З вірою в найкраще,
    Віктор Ганькевич

8. 17 ноября 2019

Интересно Говнюкевич в понедельник появиться на заводе? По факту ему должны заблокировать пропуск и не пускать на территорию как Подрезу?

9. 17 ноября 2019

@Гость, мне вас жалко. Небось скоро жаба к вам придёт. Это надо так над собой издеваться, не надоело деньги чужие считать, завистники?

Защитнички Генькевича )))

10. 17 ноября 2019

Интересное здесь общество собралось.
    Всё им кто-то виноват.
    То Подреза, то Свица, то Курзанов, то Ганькевич…
    Всё им кто-то куда-то откатывает, укатывает.
    Уже никого из этих людей на заводе нет, а здешние знатоки всё ноют и ноют.
    Причем, такое впечатление, что тусняк здесь создают 2-3 человека.)))
    Забавные зверьки.

11. 17 ноября 2019

Сняли? Неужели избавились ?

Да хер там.

И вот дождались, теперь Стрельбицкий следующий. Прийдет новый директор начнет как и предыдущий капать на попередников, а там Адрюша отличился, Ждем. !!!!

В цеху от этого как-то пох. Все равно никаких изменений положительных не будет.

12. 17 ноября 2019

Сняли? Неужели избавились ?

Да хер там.

13. 16 ноября 2019

Вова, сколько ты там отката получил?

Откатчики на заводе стрельбицкий с ганькевичем, все остальные шестерят им, без интереса стрельбицкого не один договор не проходит

А отдел МТО забыли?Андрюша тоже умеет прокрутить правильно с пользой для себя

Когда Андрюша родился то уже все ему должны стали, то просто так свой ……. не оторвет если не будет видеть выгоду ( заразился от бывшего директора )

14. 16 ноября 2019

@Гость, не зацепило, а бесят эти паразиты нерабочие, них.. не делают только бла-бла-бла. Нормальные походили и день зарабатывают, а остальные тряпки ноют

15. 16 ноября 2019

16. 15 ноября 2019

Ну это элита по откатам

17. 15 ноября 2019

@Гость, Ну давай разберем по частям, тобою написанное )) Складывается впечатление что ты реально контуженный , обиженный жизнью имбицил )) Могу тебе и в глаза сказать, готов приехать послушать?) Вся та *уйня тобою написанное это простое пиз*абольство , рембо ты комнатный)) от того что ты много написал, жизнь твоя лучше не станет)) пи*деть не мешки ворочить, много вас таких по весне оттаяло )) Про таких как ты говорят: Мама не хотела, папа не старался) Вникай в моё послание тебе постарайся проанализировать и сделать выводы для себя)

И к какому сообщению этот высер относится?

18. 15 ноября 2019

19. 14 ноября 2019

20. 14 ноября 2019

Придёт следующий директор, разведет руки и скажет: А тут все до меня сделали.
    Пора расходится, ничего уже не будет.

21. 14 ноября 2019

Вова, сколько ты там отката получил?

Стрельбицкий всю семью свою до третьего колена на завид устроил

22. 14 ноября 2019

23. 13 ноября 2019

Вова, сколько ты там отката получил?

Я думаю, что откат там другой Вова получил!

24. 12 ноября 2019

25. 12 ноября 2019

а что у него были другие варианты, столько не кондиции пропускал

По чему нет других вариантов? Мог бы сходить в военную прокуратуру, поведать , как паспорта подделывал на агрегаты и как волшебник из б/у делал 1 кат

26. 12 ноября 2019

Сайт заработал но новостей про работу настоящие и будущие три месяца нет, ау менеджмент 900 человек ждут от вас плодотворной работы…

27. 12 ноября 2019

а что у него были другие варианты, столько не кондиции пропускал

28. 12 ноября 2019

это не правда

29. 12 ноября 2019

А там больше нечем хвалиться и показывать. Доработались.

30. 11 ноября 2019

Мы заслужили,а ты?

31. 11 ноября 2019

@Гость, Кушайте, приятного! Что заслужили то и получили. Ющенко побеги к администрации, поблагодари, ты это любишь

32. 11 ноября 2019

Перефразируя классику: Где деньги (читай зарплата),вить?

Витя уже не директор. Спрашивайте у следующего.

33. 11 ноября 2019

А что там белобрысая проФФсоюзша?
    Какие меры приняты по факту невыплате своевременно аванса и зарплаты профсоюзом?

34. 11 ноября 2019

Что то сайт Завода уже не работает…что же происходит..

35. 11 ноября 2019

Перефразируя классику: Где деньги (читай зарплата),вить?

36. 11 ноября 2019

Если ты не в курсе он вслед за Сосюрой заявление написал.

А с Сосюрой что будет в рабочие не пойдет не его профиль….

37. 10 ноября 2019

38. 10 ноября 2019

39. 10 ноября 2019

В общем, да. Терпилы остались и пенсионеры.

40. 10 ноября 2019

Если группа «друзей Ганкевича» сейчас не напишут заявы про увольнение, думаю, их просто вынесут из завода, и НЕ на руках…

Кто и кого вынесет? На заводе не осталось людей которые могут это сделать.

41. 10 ноября 2019

Кругом грязь, ненависть и злость.
    В лицо друг другу улыбаетесь, а в кулуарах поливаете грязью.
    У такого общества нет перспектив…

42. 9 ноября 2019

43. 9 ноября 2019

44. 9 ноября 2019

https://youtu.be/-QJ4GAt1EWE тут не скулят, а гордятся

45. 9 ноября 2019

Просто Директора жили одним днём вот и плачевный конец всей этой сказке…

46. 9 ноября 2019

Просто надо оставаться человеком даже когда ты стал при руководящей должности,тогда бы и уважали и т.д А если ссучился,получай ненависть людей.

Лена уймись!

47. 8 ноября 2019

https://m.youtube.com/watch?v=m_7TJRLjMN8))Когда то было все так красиво….

48. 8 ноября 2019

Ты дебил! Что заводчане про..бали,они выполняли свою работу каждый день,а вот что делало руководство и маркетинг вот это вопрос. Тебя так задело что написали про Довгаль? Так она не хрена не сделала для завода,ну разве что по кабинетам бегала то к Галанюку то к Андрейчиковой.

49. 8 ноября 2019

А что было ,было все временно..Не чего нового не произвели ,не освоили скатились к своему завершению…

50. 8 ноября 2019

Довгаль написала заявление?

Как же у нас люди ненавидят друг друга, завидуют…

Дорогие заводчане! Спасибо Вам зато, что Вы все прое.али!!! Слава заводу!!!

1. 1 сентября 2013

Для опыта пойти поработать туда можно,но не более того.
    p.s. много «интересных» событий проиходило и происходит,писать долго.
    p.p.s. угрозы из серии «вычислю по ip» это ПЯТЬ )))

2. 12 февраля 2018

Совсем апокалепсис!!! Такого что бы на маркетинг гнали никогда небыло!!!

Инженер 1 категории 1
Комплектовщица 1
Менеджер 1

Добавьте зарплату в компании ЗАВОД 410 ГА

Добавить отзыв о работодателе ЗАВОД 410 ГА

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ЗАВОД 410 ГА?