АТЛ-Автосервіс

АТЛ-Автосервіс

, ,

АТЛ — це не просто про автомобілі.
АТЛ -це жага до ідеалу, пристрасть до швидкості і надійність на кожному кілометрі.
Наша компанія, зі своїм 30-річним досвідом на українському ринку, стала справжнім експертом в автомобільній галузі.
Ми розуміємо проблеми, з якими можуть зіткнутися автовласники, і завжди готові їх вирішити. Ми завжди поруч з нашими клієнтами, радіємо та переживаємо разом з ними і відчуваємо неперевершений драйв, який надає життя автомобілям.
Ми постійно розширюємось і створюємо нові робочі місця. Яскравим доказом нашого успіху у цей надскладний для України час є відкриття нових автосервісних станцій у Полтаві та Києві! Це свідчить про нашу стійкість і впевненість у своїй діяльності. На сьогоднішній день мережа налічує 38 автомагазинів 22 з яких включають автосервісні станції АТЛ.
Сайт atl.ua входить до ТОП-3 інтернет-магазинів України та пропонує тільки якісні товари від найкращих виробників, оскільки розуміємо, що ваше авто заслуговує лише найкращого.
Приєднуйтеся до нас і відчуйте власну впевненість на дорозі. Почуйте серцебиття вашого автомобіля і збагатьте своє життя незабутніми емоціями, які тільки автомобілі можуть подарувати.

Отзывы о работе в АТЛ-Автосервіс, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании АТЛ-Автосервіс

Добавить отзыв о работодателе АТЛ-Автосервіс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании АТЛ-Автосервіс?