Centrolab

Centrolab

Центролаб — це потужний лабораторний комплекс, що знаходиться в центрі України у місті Дніпро. Він оснащений інноваційним діагностичним обладнанням від провідних виробників США, Швейцарії, Німеччини, Японії, Франції, Італії: Abbott, Beckman Coulter, Siemens, Sysmex, Roche та інші

Отзывы о работе в Centrolab, зарплаты

1. 11 августа 2023

Погоджуюсь з коментарями нижче, відношення до працівників з інших міст вкрай погане. На початку війни звільняли усіх без розбору, примушуючи писати заяви за угодою сторін. В Дніпрі в центальному офісі звільнилися багато «стареньких» працівників, колектив не тримається через неадекватне керівництво. Компанія позіціонує себе як нова, але насправді продовжує підтримувати зв’язки з російським керівництвом, хоч і не на пряму.

2. 21 июня 2023

Ілона, з вами я зовсім не згодна. Особисто мене звільнили, як і весь наш колектив, у добровільно-примусовому порядку. Не треба тут розповідати казки, Дніпро може працює і без проблем. А як бути іншим містам? Сказали «Якщо хочете працювати далі, то переїжджайте до Дніпра!»

3. 21 июня 2023

Працювала тут майже рік, але після повномасштабного вторгнення постійно годували обіцянками щодо відновлення роботи, просили постійно писати заяви на відпустку за власний рахунок, а потім типу на оплачувану 2 тижні. Коли в нашому місті нарешті вирішили запустити роботу, то ми відпрацювали лише 10 днів, а потім весь колектив попросили написати заяву на звільнення за угодою сторін!!! Спочатку брехали, що юрист ЗАГУБИЛА ДОГОВІР на оренду приміщення, але потім виявилося, що просто не хочуть більше працювати в нашому місті. За 3 місяці, які не працювали офіси, вони могли попередити працівників, щоб ми шукали іншу роботу, але не зробили цього. Управи на них не має, кажуть, що діють за законом та не забовʼязані були нас попереджати, виплачувати щось теж відмовились, і це коли в країні війна!!! Потім виявилося, що з інших міст теж всіх за цією схемою звільняли. А потім ще у орендодавця дізналися, що борг за комуналку виплачувати не хочуть, а просто сподіваються звалити по тихому. А щодо роботи, то там реально капець. Плани місячні, які неможливо виконати, неадекватні куратори, вічні нікому не потрібні тестування. Ще скажуть, що гроші ні за що отримуєш, все вічно не так. Прайс такий, що люди в шоці, а працівники ще й винуваті потім. Керівництво тіки гроші лупить хоче)

4. 30 мая 2023

Як кажуть: «скільки людей, стільки й думок». Я, наприклад, працюю в CentroLab і робота мене влаштовує, і колектив гарний. Раніше я працювала у держполіклініці медсестрою. Прийшла в компанію теж на посаду медсестри, невдовзі стала старшою медсестрою, а зараз я вже навчаю новеньких. Це сучасна компанія з гарними умовами праці та можливістю професійного росту. Наразі мені все подобається, а ще подобається отримувати премії.)) Ось в травні була премія до Дня медсестри і це було дуже приємно!

5. 18 мая 2023

Зіткнулася з негативом та неповагою зі сторони центрального офісу, особливо вразила поведінка інспектора по кадрам Медведевой, по телефону хаміт, допроситися щось зробити майже неможливо, ще й прикривається тісною дружбою з генеральним директором Голотовим. Раніше всі питання вирішувались швидко і без проблем, а зараз бардак якійсь. Вона і свою колегу Оксану «з’їла», що та звільнилася. Видно, що керівництво її покриває, раз допускає таку поведінку.

6. 17 мая 2023

Доброго дня!
    Від початку повномасштабного наступу, компанія нас не покидала ні на одну хвилину, постійно переймалась безпекою свої працівників, зарплатню виплачували, нікого не звільняли умисно.
    Так було тяжко, але всі кадри були збережені що при лабораторії, так і в віддалених містах.
    На рахунок дівчат що у декреті: особисто я вийшла з декрету на своє місце, яке було закріплене за мною.
    Тому я вдячна своїй компанії що в тяжкий час не покидає своїх працівників, і в будь який момент відкрита для допомоги.
    Ще хочу додати: всі вакансії у відкритому доступі, хто хоче той працює.
    Дякую.

7. 3 мая 2023

Віддалені від Дніпра міста с початку війни сиділи за власний рахунок, а зараз змушують звільнятися. Така ж умова була і для працівників в декреті, або виходьте на роботу, або звільняйтеся. Ніхто про людей не думає..

Добавьте зарплату в компании Centrolab

Добавить отзыв о работодателе Centrolab

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Centrolab?