ДПВО Карпати

Отзывы о работе в ДПВО Карпати, зарплаты

1. 31 августа 2018

На даному підприємствібуває по різному. В цьому і суть всіх проблем — в одної посадової одиниці — може бути різна зарплата і різна робота. Поміняти деяких би керівників, щоб чіткіше займались своїми обов’язками, а не створювали робочий вигляд і важливість свого існування. А так заробітня плата доволі хороша. Так , при теперішніх цінах Ремонти не зробиш і квартиру не купиш, але для життя доволі хороша платня. також самі умови праці не погані — чисто, тепло, відшкодування за харчування, довіз до робочого місця. Хотілось би вернути зміну по 12 годин, що більше було відпочинку між змінами, а не як зараз, не наче зомбі.

2. 31 августа 2018

Перше враження про завод було приємне. Вразили обєми виробництва, приємний колектив. Проте коли ближче познайомився з організацією роботи та керівництвом- надзвичайно сильно розчарувався . Організації роботи — нуль , а щодо відповідальності, то у мене взагалі немає слів. На даному підприємстві або ніхто не знає за що він має відповідати , або просто ніхто не хоче виконувати свою роботу. Керівництво байдуже і багато керівників просто не можливо назвати кваліфікованими. Відношення до підлеглих жахливе. Я вважаю ,що, якщо переді мною хтось ставить якесь завдання , то перш за все цей хтось повинен забезпечити умови для виконання цього завдання , а не піди і зроби , а як і чим це робити думай сам. Зарплати як для області не те щоб жахливі проте дуже далекі від ідеалу. В’язальнику чи оператору , для того щоб заробити 250 доларів потрібно стекти сімома потами, відпрацювати додатково близько двох вихідних днів і сподіватися що вкінці не обмануть.Градації заробітних плат немає взагалі, так дуже часто люди з вищими посадами або більшими зонами відповідальностей отримують набагато менше ніж деякі ПАРАЗИТИ.Жахливе панібратство, кум, зять, сват, друг і тд. отримають підвищення значно швидше ніж сумлінний працівник. Незважаючи на низку плюсів , таких як безкоштовне довезення чи квартальних премій, враження про підприємство негативне .

3. 31 августа 2018

Яка думка людей про цю компанію? Цікаво яке ставлення до людей?

Добавьте зарплату в компании ДПВО Карпати

Добавить отзыв о работодателе ДПВО Карпати

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ДПВО Карпати?