Эридон МПП

Эридон МПП

Компания «Эридон» — лидер рынка поставок оборотных средств производства для сельского хозяйства.

Отзывы о работе в Эридон МПП, зарплаты

1. 14 января 2024

Пропрацював тут вже біля 5 років. Можу сказати, що хтось себе тут знаходить і довго працює, хтось не затримується. Хтось йде, вирісши (чи як там правильно сказати) з посади, не маючи змоги рости в Ерідоні. А хтось росте в межах компанії. Власник компанії Сергій Вікторович — людина специфічна, але за рідким винятком я бачу на керівних посадах одних і тих же людей, які з ним регулярно спілкуються, і очевидно знаходять з ним спільну мову, і займають ці посади протягом тривалого часу. Тому відповідь на питання, чи підійде вам ця компанія залежить від багатьох факторів.

2. 8 января 2024

Попередні відгуки дійсно описують те, що відчувається на співбесіді. Окрім відчуттів, власник озвучує свою щиру зневагу і не довіру до HR функції. Люди сильно зажаті по офісу, відчується деспотичність і зверхність та зневага. Легка тривожність літає у повітрі. Звісно по моїм відчуттям, може ж по іншому усе насправді?
    ЗП тут вже озвучили, вона нижче за ринкову в 3-5 разів, а не на %. Тому для досвіду можете сходити на співбесіду, і відчути: «Тут би мені точно не хотілось працювати», а ще можливо якщо повезе, трішки зухвальства і приниження вас від «інтервюєра».
    Усім хорошої робити і гарної оплати!

3. 20 декабря 2023

1) ну першого «директора» звільнити варто було набагато раніше, бо то був і не директор, і не керівник… Друга могла б щось зробити, але не на Ерідоні і не з кадровою «спадщиною» відділу від першої (один Андрій Іванович чого вартий), адже адекватні HR там не затримуються, а персональний склад відділу — одні «історії успіху» одна краща за іншу…
    2) зараз через три (якщо не більше) рекрутинговіагенції «істерично» шукають нового директора з персоналу з з/п… 50-80 тисяч! Це при тому, що в тому самому МХП 50+ заробляє рядовий рекрутер. Рівень з/п на ринку? Рівень відповідальності? Нє, не чули!
    3) чиста правда! Плинність зашкалює.
    4) поглядів на HR функцію в Ерідоні немає, та вона там і не приживеться. Функція є тільки одна — це абсолютно бездумний рекрутинг (з елементами самодіяльного народного колективу, адже HR — підстилки, дяка Тані «директору з персоналу», об яких всі витирають ноги) або, що ще гірше, його імітація… Деякі вакансії висять роками. Адаптація? Не чули! L&D? Не чули! Утримання? Кого і нащо, не чули! Кадрове адміністрування? Чули дуже віддалено і те не завдячуючи начальникові відділу, бо у неї виключно теоретичні знання без жодного реального практичного застосування.

4. 15 декабря 2023

Пишу про те, що не пишуть. Тільки факти:

1. За останні 8 місяців 2023 було звільнено 2 директора з персоналу.
    2. Зарплата на посаді мінімальна по ринку, з урахуванням масштабу компанії та відповідальності.
    3. В компанії велика плінність.
    4. Старі, консервативні погляди на НR функцію.

5. 15 декабря 2023

Була на співбесіді у власника.
    Враження негативне.
    Як такий чоловік добилася успіху, повна загадка.

6. 15 августа 2023

@Гость, судячи з того, що мова в коментарі йшла про рекрутера, адже телефонували за номером у вакансії, то це більше на Реплянчука схоже — завжди голодний любитель шари :)

7. 6 августа 2023

Як казав одного разу на загал Сергій Вікторович Кролевець: …уходять не від компанії, а уходять від людей…
    Дуже мудрі слова керівника і з великою букви Людини!
    Нещодавно я прийняла рішення піти з компанії до конкурентів. І ось чому:
    1. Компанія в якій раніше мріяли працювати тисячі працівників зі сторони зараз перетворилась у бюджетну контору. Зі всіма пестощами такими як нерозуміння топів що робить компанія та чим займається.
    2. Гучні крики у пресі та сайті про лідерство на ринку хоча продати товар по адекватній ціні та просто якісного та не привозити його через місяць від дати коли клієнту він вже непотрібний вже давно не получається.
    3. Велика бюрократія та самодурство яке ліцемерно називається «відсутністю комунікації» та лаяння за неправильно написані листи.
    4. Нерозуміння чим живе підрозділ та бажання видати з менеджера останнє до краплі.
    5. Тотальне прослуховування службових телефонів та прийняття рішень по людям виключно на основі «прослушки» а не професійних якостей найманої людини. Просто жах!!!!!!!!!
    6. Брехня на всіх щаблях та робити дурнем менеджера.

Я висказалась.
    Тетяна Х

8. 6 августа 2023

Спілкувався за номером телефону, зазначеним у вакансії, щодо позиції менеджера з розвитку. По той бік слухавки — потік свідомості і жодної конкретики ані щодо обов’язків, ані щодо вимог, ані щодо умов працевлаштування та з/п. Єдине, що виніс для себе після розмови, — наявність спортзалу та обідів. Спортзал — це, звісно, класно, але якщо рекрутер неспроможний відповісти на доволі загальні питання — виникає враження, що або вакансія виставлена «для галочки», або треба щось робити з рекрутером…

Це з вами спілкувався Черненко — зам. керівника відділу ТП. Дуже схоже на його манеру спілкування.

9. 12 апреля 2023

Добрий день, шановні!
    Хочу написати декілька тез про мій вже бувший досвід роботи у компанії Ерідон:

1. З 2015 року компанія стабільно почала зменшувати зарплати всій вертикалі працівників:
    від керівників відділів і регіональних підрозділів до звичайних рядових менеджерів з продажу.
    2. У наборі персоналу привалює принцип конвеєра: не подобається — звільняйся за власним бажанням. Якщо не звільняєшся — то наближенні до СВ люди які працюють у компанії зроблять все щоб ваше життя стало кошмаром і… невдовзі ви приймете рішення покинути компанію.
    3. Весь персонал Ерідона поділяється на дві категорії: свої та інші. Свої, зазвичай, нічого не роблять та розводять подковерні ігри, інтриги та подлянки. Інші — люди які хочуть заробити та трудяться вкладаючи в роботу ВСЕ врем’я, в тому числі те, що має іти на сім’ю. Згодом вигоряють та приймають рішення з попереднього пункту. До слова сказати весь успіх Ерідона як раз і тримається на «інших» які постійно в очах керівництва «недопрацьовуть та тільки бонусів хочуть».
    4. перспективи кар’єрного розвитку та грошової компенсації — їх немає. Виключенням є «свої». Їм паритись взагалі не приходиться. Зарплата і бонуси виплачуються, робити нічого не треба, до них питань немає. Завжди є кого зробити «крайнім та відповідальнім» за їх службові провтики. Головне щоб відділ кадрів забезпечував безперервний конвеєр кандидатів))
    5. всім хто прагне розвитку, гідної компенсації і банального людського відношення — обминати Ерідон як пастку.
    Сергій

10. 12 апреля 2023

Таке враження що це пост писав або родич або сусід або особистий друг правлячої сім’ї Ерідона. Таким людям завжди буде добре на тих посадах які вони обіймають. Нічого робити не треба головне вчасно вказувати пальцем на чергового «цапа відбувала». А, ну і вчасно бігти жалуватись з фальшивими сльозами в один з двох кабінетів на другому поверсі.
    Задач дійсно — небагато)))

11. 9 марта 2023

Напрочуд унікальне місце! Зібрати в одному місці таку кількість невпевнених у собі ж*полизів та підлабузників — це талант! Більше половини працівників — родичі, сусіди або просто знайомі власника, решта — бідолахи, яким весь час кажуть, що ними не задоволені і що якщо їх звільнять, то роботи вони собі вже не знайдуть. Відверто скотське ставлення керівників до своїх підлеглих, постійне намагання тримати їх в страху, загальна атмосфера колгоспу, шалена кількість пліток та підкилимних ігор -все це, на жаль, про Ерідон… Якщо є змога — краще обходити цю контору стороною!

12. 16 февраля 2023

13. 24 января 2023

Не думала, що колись писатиму відгук, але працювати в компанії, де такі «спеціалісти» у відділі рекрутингу у мене бажання немає. Хочете відчути себе повним г… — зателефонуйте до них або прийдіть на співбесіду, вражень вистачить на довго.
    Спочатку не вірила, але на собі відчула, що все написане нижче у відгуках — правда.

14. 2 декабря 2022

В Яготине на новом заводе работает гл.бухгалтер огромний специалист, все держится на ней. Отзивчивая, всегда поможет. Ее боится даже новий директор.

15. 28 ноября 2022

Ой, как неуклюже, но красиво написано!
    «По-честному платят ЗП» (ибо у других в конвертах) — а что, в Эридоне «конверта» нет? Или вы считаете, что если оно вам все на карточку упало, то оно все официальное? И то, что вам ни разу не выписали премию, которую вы должны были вернуть «наверх», а потом с вас еще не высчитали из ваших же отпускных якобы переплату — это еще не значит что все так честно.
    Служебный транспорт. Да, но вы в курсе, что КАСКО потом высчитывают из вашего же годового бонуса? Не знали? Ну тогда посчитаете в конце года, если у вас транспорт есть и бонус заплатят, хотя последнее сомнительно.
    Оплачиваемый отпуск? Возможно вы удивитесь, но он есть в 95% компаний, странно было бы, если бы его не было. Питание? Тут не спорю, это плюс, равно как и спортзал, однако эти плюсы не перекрывают минусов.
    Если говорить честно, то СВ действительно старается многое сделать для сотрудников, однако насквозь гнилая вертикаль (от его замов и до мелких царьков на местах) все эти действия успешно сводит на ноль
    За совет спасибо, обязательно ему последую в ближайшем будущем, предложения сейчас появляются достаточно интересные.

16. 16 ноября 2022

@Працівник, напрочуд правдивий відгук: і про колгоспників, і про підлабузників! Єдине, про що ви не написали: порції на обід щомісяця стають меншими і меншими, як і зарплатня, яку вам зменшать заднім числом і про що ви дізнаєтесь, коли її (з/п) урізана версія цнотливо впадке на вашу картку і ви не розумітимете, які дірки цими сльощами закрити. А потім за вами бігатиме ваш керівник з погрозами звільнення та вимогою підписати заднім числом папірець, що вас про це зниження повідомляли заздалегідь.

Порции на обед становятся меньшими?!!!! Вы серьёзно? Пишете об этом в сентябре 2022 года, когда в стране 7 месяцев идет война? Сотни компаний самоликвидировались, обанкротились, кинули на последнюю ЗП своих сотрудников, кинули поставщиков и покупателей. Тысячи людей остались без денег и соцзащиты (ибо ЗП была в конвертах)! А Вы о порциях на обед!
    Сколько, интересно, работодателей в 2022 году по-честному платят ЗП своим сотрудникам? Сколько компаний бесплатно, как в Эридоне, кормят сотрудников, предоставляют служебный транспорт, оплачиваемый отпуск, спортзал, бесплатные кофе-брейки, обучение персонала… И при этом день в день платят зарплату.
    Вам, гость, самым правильным было бы немедленно уволиться и найти себе работодателя с подходящими для Вас порциями.

17. 4 октября 2022

Говорят, что по одежке встречают и что театр начинается с вешалки. Если рекрутеры — это одежда и гардероб компании, то можно только представить уровень дна в компании. Подавал резюме на вакансию программиста 1С, но после общения с рекрутером Андреем желания продолжать общения нет.

18. 29 сентября 2022

Гнилая контора… Тот случай, когда количество подхалимов и друзей/родственников/сватов кума двоюродной сестры — просто критическое. При этом, на иниеллектуальный уровень внимания никто не обращает: чем тупее — тем лучше. Полная оторванность руководителей, «приближенных к телу» самого от реальности и жизнь в розовых очках (с втиранием этих самых розовых очков подчиненным). Но да, как тут уже писали, кормят по расписанию…

19. 21 сентября 2022

20. 14 сентября 2022

Якщо ви любите садо-мазо, вам саме сюди!
    Якщо вам подобається як вас покривають х.ями так, що склянні стіни центрального офісу дрижать — вам сюди, а чого ви чекали від колгоспника?!
    Якщо вам подобається працювати і практично кожного дня чути крики і матюки «С.В.»- власника — вам точно сюди!
    Ну а ще клановість, сімейність, підлабузництво — повний набір.
    Але вас вчасно погодують і виплатять зп.

21. 1 сентября 2022

Сумнівна контора, в якій єдине, що ціниться, — вміння підлизувати та бути дурником, що щиро радітиме всьому абсурду навколо та дякуватиме за це, вклоняючись в ноги…
    Адекватні люди тут не затримуються!

22. 25 августа 2022

«Професіоналізм» співробітника відділу кадрів вражає — здалося, що зателефонував до кадровиків радянського колгоспу. Від спілкування враження, що ти винен до скону віку, що вони взагалі трубку взяли. Звертався щодо вакансії робітника у Польщі, по функціоналу нічого відповісти не може, хамить і на всі питання відповідає, щоб спочатку надсилали резюме перед тим, як питання задавати.

23. 21 июля 2022

Зателефонувала за номером (050)3860569, аби уточнити деталі по розміщеній на work.ua вакансії. Жодної інформації не отримала, на всі питання чоловік в доволі хамській формі відповідав «надсилайте резюме, якщо воно нам буде цікаве — тоді я відповім на всі питання». Надсилати не стала.

24. 6 июля 2022

Сказать о работе ничего не смогу, так как была только на собеседовании, но оно оставило не самые приятные впечатления…
    Началось все с того, что мне позвонил менеджер по подбору персонала Андрей, задал несколько общих вопросов ни о чем (почему ушли с прошлого места работы? на какой уровень дохода рассчитываете?), вопросов, которые бы касались профессиональных качеств, навыков и компетенций, не было ни одного, и пригласил на личное собеседование. При этом, уже в телефонном разговоре Андрей начал мне рассказывать, процитирую «рынок сильно просел и ваш финансовый запрос сильно завышен». Я понимаю, что ситуация в стране сложная, но как можно судить о завышенности финансового запроса, если все суждения о профессионализм были сделаны на основании ответа на вопрос «почему вы ушли с предыдущего места»?
    Ну ладно, я приехала в назначенное время на собеседование. Собеседование проводил все тот же менеджер по подбору Андрей, который, опять таки, задавал общие вопросы (хотя я думала, что на должность, связанную с финансами, вопросы будут касаться хотя бы цифр…). Проговорив о моем опыте и причинах ухода около получаса, менеджер с высоко поднятой головой и надменным видом начал мне доказывать, что «вы не стоите тех денег, которые указали в резюме и давайте рассматривать вопрос зароботной платы реалистично». Возникает вопрос: если компания не готова платить сумму, в которую оценивает себя кандидат, зачем приглашать человека на собеседование и отнимать его время? Или же менеджер по персоналу, возомнивший себя то ли богом, то ли психологом, просто хочет «сбить цену» в надежде, что человек, ищущий работу, согласиться на все? Да и как можно, не задавая ни одного узкопрофильного вопроса, а говоря только о причинах ухода с предыдущих мест работы, оценивать профессиональные навыки кандидата?
    Закончилось наше общение классической фразой «мы вам перезвоним». Звонка за пару месяцев я так и не дождалась… Ну что ж, значит, все таки, это не во мне и моих зарплатных ожиданиях вопрос, а в профессионализме менеджера по подбору. Честно говоря, если в этой компании все менеджеры по персоналу такие, как Андрей — компания обречена на провал, так как компетентных сотрудников в ней не будет никогда.
    Рада, что не попала сюда на работу и нашла компанию, где профессионалы присутствуют на всех уровнях, от менеджера по персоналу до директора (и да, здесь мои зарплатные ожидания смогли удовлетворить!).

25. 27 декабря 2021

Можливо даний відгук побачать люди які приймають справді важливі рішення і допоможе врятувати компанію Мінетех. Маючи можливість працювати в компанії досить довгий час і порівнюючи етапи розвитку і становлення компанії на ринку, можу виділити два основних етапи. Перший – за керівництва компанією першого директора, другий – відповідно за кервництва особи що зараз займає дану посаду. Дуже шкода, що в свій час так сталось, що компанію мінетех покинув перший директор. Небезпідставно можу стверджувати що за його керівництва був найтяжчий, перший етап компанії але не дивлячись ні на що в компанії був розвиток по всім напрямкам. Можна довго перелічувати плюси та мінуси першого етапу, але найважливіше для власників з точки зору бізнеса і з цим важко буде не погодитись – це показники. Цифри скажуть все самі за себе. Зрештою ніщо не триває вічно і так склались обставини, що посаду директора заняла особа яка м’яко кажучи немає достатньої компетенції. Перший час, все рухалось більш менш нормально. Напрацювання «попередників» були колосальними – кадри, клієнти, контрагенти і т.д. Далі можна перераховувати безкінечну кількість бездумних, маразматичних, некомпетентиних рішень але це ніщо в порівнянні з керівником «помічником» директора, якого прийняли на роботу минулого року. Якщо хтось з вельми поважних керівників МПП відвідував одеське представництво компанії, то міг помітити там песика – чотирилапого друга, грізного охоронця) Так це я до того, що в очах того песика і діях в рази більше інтелекту, усвідомлення, аніж в діях помічника директора… та що там.. і самого директора. Все нажаль, не можу описати – це довго і мало кого цікавить в деталях але велике прохання звернути увагу, придивитись і прийняти важливе рішення з порятунку компанії. Дураки приходять і йдуть, а Ваш бізнес нажаль від такої діяльності отримує збитки. На захист директорів можу сказати лише те, що коли непідготовлених осіб ставлять на керівні посади, то часто трапляється підміна понять таких як — мотиваця, розвиток, розуміння себе в структурі компанії і т.д. Іншими словами – з’являється корона і не для того я тут директор щоб з холопами мати справу. Це неумовний рефлекс, проблеми з дитинства і т.д.. але зараз не про це. Мені ніколи не було цікаво рахувати чужі гроші але зараз прийшов такий момент, коли стало дійсно шкода, що власники платять великі гроші керівникам, які своєю діяльністю загнали компанію мінетех в дуже не хороше положення на ринку. Не кажучи про неймовірну кількість компетентних, грамотних, Спеціалістів з великої літери, які покинули компанію завдяки діяльності, амбіціям, рішенням нинішнього директора. Сьогоднішні показники діяльності компанії, цифри… все скажуть без слів. Нажаль… Відношення до компанії на ринку погіршується колосально і не перший рік. Мені вперше в житті захотілось щоб люди які мають безпосереднє відношення до компанії знали правду. Ваш бізнес, Ваші інвестиції, Ваше майбутнє, Ваші підлеглі просто втоптують в землю прямо зараз за Ваші гроші. Врятуйте компанію Мінетех. І тих кілька співробітників які справді хочуть щоб компанія продовжувала своє життя і приносила користь своім власникам, клієнтам і людям які в ній працюють. Цей відгук має побачити хтось хто зможе передати його вельмишановним добродіям. Суть даного месседжа не покрити когось брудом або обмовити. Я простий працівник, який хоче щоб в компанії було світле майбутнє.

26. 16 декабря 2021

Прошёл собеседование обещали перезвонить, как дети маленькие трубки не берут боятся видимо, враньё с самого начала, «серьёзная контора»

27. 2 октября 2020

Які з/п в керівників регіон ввдділів продаж???
    Як на рахунок адекватності керівництва???

28. 29 ноября 2018

Які ЗП на філії? менеджер та керівник, без бонусів.

29. 19 июля 2018

а хто керівнк відділу персоналу?

30. 5 июля 2018

Уважаемый соискатель, просим уточнить на какую позицию проходили собеседование или связаться с нашим менеджером по телефону 095-280-64-53 и Вам обязательно предоставят обратную связь.

31. 14 мая 2018

Была на собеседовании люди показались адекватными,после собеседования было дано обещание перезвонить и уведомить о результате в любом случае.Звонка не было это говорит о том что люди даже на этапе приема на работу могут легонько соврать не понятно для чего.P.S.Офис в глухой улице на Борщаговке добираться не удобно.

32. 9 февраля 2018

Хочу оставить свой отзыв о собеседовании и первом впечатлении о компании. Ниже пользователь ,,Кий,, уже писал о новом офисе и месторасположении компании, это правдивая информация.
    Мое собеседование было утром и у меня была возможность увидеть офисный персонал. Сотрудников, достаточно много, по моим наблюдениям, средний возраст 28-35 лет, но люди в возрасте 50-60 лет тоже были.
    Большой плюс в двойном собеседовании(в один день), первое с HR второе с руководителем отдела, это экономит время и соискателю и работодателю. HR Ольга — хорошие впечатление, нет глупых вопросов, все по-существу. Руководитель отдела логистики Владимир – очень приятный в общении человек.
    Собеседование оставило приятное послевкусие, я уже давно не встречала людей, которые искренне и с гордостью (не наиграно) говорят о своей компании. Я не могу высказать свое мнение о работе и отношении компании ,,внутри,,. Но смело могу сказать руководителям компании ,,Молодцы,, . Когда люди работают в компании и верят в нее это здорово, давно такого не встречала.

33. 19 января 2018

Посетил собеседование на должность программиста 1С, что могу сказать…
    У компании свое отдельное новое здание(2015г. постройки), все красиво и симпатично, даже спортзал для сотрудников имеется. График работы стандартный 9:00 — 18:00. Здание находится в промзоне за окружной, добираться туда далеко и неудобно, есть развозка от м Академгородок и м Теремки, автобус отправляется в 8:15, от Теремков добирается до офисного здания минут за 15-20.
    Собеседование проводила Ольга — типичный HR, типичные бестолковые вопросы и расспросы о твоей личной жизни, что напрягает, но личность приветливая и приятная, чего не могу сказать о руководителе направления 1С. Когда он зашел в переговорную атмосфера приобрела напряженность, по первому взгляду было понятно, что человек не «айс» и работать с таким отнюдь не хочется. В процессе общения первое впечатление подтвердилось, отношение скотское уже на первых вопросах, а еще выяснилось что должность у них предполагает полноценных знаний, а т.к. я младший специалист — я им не подхожу.
    В этом всем самое интересно то, что Ольга нашла мое резюме в интернете, какое называлось «младший программист», не смотря на то, что в нем расписаны были мои умения, она все равно меня пригласила на встречу, заведомо зная что нужен им другой человек. Видимо это было сделано для того чтобы показать руководству, что чем-то занимается, а не без толку кофе офисное поглощает. По факту каждый участник этого процесса просто потерял время. Советую приходить только тем, у кого опыта от 2-ух лет и крепкие знания, хотя бюджет их предполагает 25000грн. зарплату, для хороших знаний этого мало.
    И еще, вакансия только называется программист, а по факту 80% времени придется заниматься консультированием пользователей. Общие впечатления от офиса — 5, о сотрудниках — 2, а работать в хороших условиях с дерьмом, поверьте мне, не стоит никаких денег, тем более таких.
    Желаю удачи! Сделайте правильный выбор!

34. 2 ноября 2017

Максим! 100%

35. 2 ноября 2017

Максим Стратиенко это ты написал?

36. 30 октября 2017

Проработал в компании почти 5 лет, за время работы были и положительные и отрицательные моменты. Все зависит только от личностного уровня сотрудника и того что он хочет, так как компания дает все возможности и инструменты.
    Если ты молодой и перспективный то открывают все двери, за 3 года работы можно легко стать начальником в Ц/О или руководителем регионального подразделения. Я прошел все ступени и остался доволен. Хочешь проект докажи что он прибыльный и получаешь картбланш от Владельца компании для реализации своих проектов и высоких заработков.

По зп выше средней на рынке, за 5 лет ни разу не задерживали.

По бонусам реально заработать от 200 тыс. до 1 млн грв. (выплаты четко, пару лет даже получал бонусы больше чем заработал исходя из лояльности и увиденного в мне потенциала от собственника компании)

Машину жилье и т/д/ предоставляли всегда.

Ушел так как захотел попробовать себя в другой сфере.

Всем советую, компания отличная, главное не давать слабину.

37. 13 июня 2017

Тот кто привык во всем обвинять других кроме себя, конечно здесь денег не заработает! А так пройдя первый год работы, со второго можно зарабатывать не плохой бонус( и кстати он выплачивается)

38. 13 июня 2017

@гость, выплачивают

39. 28 мая 2017

@Анжела, а они там есть эти логисты?

40. 12 мая 2017

Скажите пожалуйста в Сумском филиале как работается???какая зп у менеджера по логистике?

41. 14 апреля 2017

Что случилось с Кировоградом, что там происходит, кто знает???

а что там?

42. 11 апреля 2017

Что случилось с Кировоградом, что там происходит, кто знает???

43. 10 января 2017

Как обстановка в компании в сезоне 2016 г. З/П Бонусы?

44. 3 января 2017

Компанія брехунів та самодурів-шизофреніків. Брешуть абсолютно всі починаючи з рядового підмітайла і закінчуючи Кролівцем.окремо слід згадати Фатєєву Л.В. — стільки тупих запитань за раз і від однієі людини ніколи не чув (цікаво, що в неі в голові?). Так що якщо хочете втратити час та гроші — Вам в Ерідон. Закритий клуб аферистів, де звичайні нормальні люди не приживаються.

45. 23 марта 2016

Подскажите-как обстановка на Харьковском филиале?Я имею ввиду как коллектив,платят ли ставку и выплачивают ли бонусы?

46. 5 декабря 2015

@Саша, ну чому продай на 100млн буде з/п 12тис. та річчні бонуси 500тис.

47. 1 октября 2015

Саша, как на счет сотрудничества?

48. 15 января 2015

Та де ж вона краща, одна з найбільш бюрократичних компаній на ринку, багато обіцяють але не дають майже нічого. Провідні менеджери йдуть з компанії. на центральному офісі дай кожному по 10-ть бумажок, неповоротлива машина. Та ще й брехуни сидять на центральному. Заробити в цій компанії неможливо, навіть якщо ти продаєш на 50-70 млн в рік.

49. 10 января 2015

Лутчшая компания на рынке Украины !!!

50. 6 мая 2014

можно работать…

1. 19 января 2018

Посетил собеседование на должность программиста 1С, что могу сказать…
    Желаю удачи! Сделайте правильный выбор!

2. 10 января 2015

Лутчшая компания на рынке Украины !!!

Заместитель руководителя 1

Добавьте зарплату в компании Эридон МПП

Добавить отзыв о работодателе Эридон МПП

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эридон МПП?