Pixel-Shot

Pixel-Shot

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Місія нашої компанії — створення яскравих фотографій, здатних коротко і виразно передати глибинні зв’язки людей, ілюструвати будь-які аспекти людського життя в роботі та мистецтві, у розвитку прихованих талантів, у заслуженому досягненні довгоочікуваного успіху.
Наші замовники отримують якісний продукт, над яким працюють найкращі фахівці у своїй галузі: фотографи, стилісти, дизайнери та маркетологи.
Ми прагнемо забезпечити клієнтів надійним візуальним контентом, який дозволить не просто виділитися серед конкурентів, а надійно домінувати у потрібній галузі. Наші фотографії допомагають вирішити широкий спектр завдань від рутинних ілюстрацій у блогах до фундаменту корпоративного дизайну світових брендів.
Піксель — компанія з великою історією, яка триває вже понад 12 років. Наша перша студія була в коробці від мікрохвильової печі, зараз же у нас тисячі квадратних метрів павільйонів, де щохвилини яскравими спалахами народжуються фотографії.
Ми знаємо весь шлях від перших кроків дитини до моменту, коли стаєш одним із лідерів своєї індустрії.
Для нас величезна радість бути причетними до виру творчості та креативу, в епіцентрі якого ми так любимо перебуває.
Приєднуйтесь до нас, якщо це відгукується і вашому серцю.
Також раніше ми були відомі під іменами «Африка Студія», «Африка Студіо», «Африка, рекламна студія».

Отзывы о работе в Pixel-Shot, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Pixel-Shot

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Pixel-ShotПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Pixel-Shot?