Евроклуб

Отзывы о работе в Евроклуб, зарплаты

1. 3 ноября 2023

Тим хто пише, що багато роботи, що директор завжди лізе в роботу і подібне. Хочу задати декілька запитань. Вони будуть певно просто риторичними, але задам.
    1. Ви намагались знайти адекватну роботу за ті ж 20 тисяч, які платить НС? Розумію, це не так багато. Але майже скрізь за ці гроші вам треба буде неабияк постаратися, як і тут в принципі.
    2. Незважаючи на постійний контроль, і т.д, як зараз справи у компанії? Якщо вірно згадую, вони регулярно купують автобуси і ростуть. Як думаєте, це варто вважати показником того, що підхід працює?

Загалом, працювати можна.

2. 2 ноября 2023

Имел опыт работы слесарем в этой компании. Как для Украины — условия неплохие. Инструмент есть, и за счет относительного современного автобусного парка, работать довольно комфортно.
    Коллектив неплохой, как и везде. Каких-то откровенных проблем не было, работать можно.
    По директору — частично правда. Могу сказать, что Наталья Станиславовна активно принимала участие в жизни компании, даже на нашем уровне. Мне кажется, это больше говорит о том, насколько она заинтересована в успехе и прибыльности компании.

По зарплате вопросов никаких, все вовремя и уровень устраивал.

3. 31 октября 2023

Что ж, прочитав здесь отзывы был немного поражен тем, что здесь пишут и решил описать свой опыт работы в этой компании. Работал здесь водителем больше года, но к сожалению — пришлось уволиться по семейным проблемам. Что могу сказать. Парк автобусов здесь — один из самых новых, если не самый новый в Украине. Это уже играет очень большую роль в качестве услуг компании. Что еще радовало — компания очень беспокоится вопросами безопасности. Все автобусы регулярно проходят техосмотр в странах ЕС, всегда ремонтируются и т.д
    Как для работы — условия неплохие. Отдых между рейсами всегда регламентирован, с этим напряга не было никогда. Кроме того, очень хороший коллектив, как водителей, так и на базе. К каждому нужен свой подход, но так везде:)
    В общем, если качественно делать свою работу, результат не заставит долго себя ждать.

4. 30 сентября 2023

Доброго дня.
    Хочу залишити відгук, про дану компанію, так як працювала в ній тривалий період часу.
    Стосовно зарплатні, все брехня! Платить *шановна* НС копійки, за те що працювати менеджери та логісти повинні цілодобово. А саме 15000 + 1000(за вихід в вихідний), але якщо в тебе є бажання відчергувати 10 днів вихідних щоб заробити кошти. То ні твоя заробітна плата не збільшиться, чому? ну тому що якось так.Платити більше 20тис то багато, і постійно тільки чути що ви всі отримуєте високу ЗП.
    Власниться дійсно жадна, я скільки раз чула про премії, а насправді це тільки слова.
    дійсно не рекомендую дану компанію. Тут у вас буде поламана психіка, постійний стрес, жодного впевнення в майбутньому та адекватного заробітку.

Будьте уважні.

5. 7 сентября 2023

Що можу сказати. Краще вмерти з голоду, ніж прийти працювати в дану компанію. Що власниця, що її донька дві не адекватні жіночки, які горлянки готові пережерти одна одній за гроші. Про працівників вони взагалі не думають, а точніше вони плювали на них. Водії дійсно бідні, вони роблять рейси з розвороту, а їх потім ще і штрафують не зрозуміло за що.
    Просто одне запитання, коли НС нажереться тих грошей?
    Можливо час дати працівникам гідну зарплату??
    А ще краще відірвати свою *** від німеччини і приїхати в Україну під обстріли, а потім розказувати про патріотизм??

6. 18 января 2023

Условия труда это полнейший ужас и стыд. Уверена, что если бы клиенты увидили, что там творится, не стали бы делать покупки и поддерживать такой бизнес. Владелица компании, это дно, жадная, мелочная. Она за одно евро готова удавиться, ей все мало. Лживая, хамка, постоянно врет, о зарплатах своих сотрудников, о премиях( настолько я поняла, их вообще там никто никогда не видел), только обещания на словах.А по факту 15 тысяч( по ее словам большая зарплата), за 12 часовой рабочий день с понедельника по пятницу, и на выходных ей все обязаны отвечать, иначе скандал и вечно всех увольняет.
    Я не знаю как сотрудники это терпят. Мне их просто жалко.
    Услышите Волк Наталя бегите, поверьте связаться с этим человеком себе дороже.

7. 16 января 2023

Жахлива компанія.
    Власниця Наталя, це створіння( по інакшому навідь не можу сказати).Не поважає нікого, особливо своїх працівників, менеджерів та водіїв. Лецемірна брехуха, від спілкування з нею самі жахливі відчуття.
    Стосовно оплати, ну тут так би мовити вас беруть на ставку 20тис.+ бонуси, а по факту 15тис.за які на роботі ти повинен жити. Нікому не раджу з цією особою звязуватися.
    Єдине, що добре на фоні всього цього, це колектив, який намагається один одного підтримати та допомогти

8. 2 января 2023

Виктор :
    Я работал водителем в Євроклуб больше 6 лет. Были разные ситуации и в каждой с них была полностью вовлечена Наталья, она же директор этой фирмы. Любые проблемы с ней можно было обсудить и решить как в 11 вечера так и в 6 утра. Все ради полноценного обеспечения компании с ее стороны всегда выполнялось. Странно здесь читать чьи-то рассуждения о том какое руководство или что где-то что-то не так. Конечно в некоторых ситуациях руководство строгое но всегда справедливое. Я уверен что так и должно быть. А что касаемо оплаты труда, то всегда все в полном размере и вовремя выплачивали. Если бы не возраст работал бы и дальше с удовольствием.

Водитель Виктор, который проработал в компании 6 лет и уже не работает, заходит почитать отзывы о работодателе?-не смешите людей! Все кто в этом Евроклубе работали менеджерами прекрасно знают, что Волк Наталья , она же владелица, сама пишет отзывы о компании и заставляет менеджеров создавать аккаунты в соцсетях и тоже писать лестные оды. Достаточно посмотреть на лайки и дизлайки отзывов на этом сайте и всё становится ясно.
    Провальная тактика, наталья Станиславовна, лучше научитесь честно работать, не унижать людей и выплачивать зпл, согласно своих обещаний!

9. 2 января 2023

10. 23 декабря 2022

Проработала в компании 2 месяца, больше не смогла терпеть хамского отношения со стороны владелицы Волк Натальи. Постоянные оскорбления и унижения сотрудников, все для нее идиоты, тупые и дураки.
    На собеседовании по телефону обещала одну зарплату, с первого же месяца не доплатила 2000грн. Со второго , также минус 2000гр, без аргументации. Владелица за свои слова не отвечает, ведет себя крайне хамски и высокомерно. Необъяснимые задержки по зарплате, удивляюсь как там есть люди, которые работают по несколько лет и терпят хамство и унижения стиснув зубы. Компанию основал ее муж и получила она ее по наследству, наверно потому что досталось все готовое не знает, что такое порядочность и честность.

11. 21 декабря 2022

Хочу подякувати колективу компанії Євроклуб, особливо Людмилі Миколаївні та Ярославі (дівчата завжди допоможуть і підкажуть, хоча і роботи завжди багато).Колектив справжні професіонали і Люди з великої літери. Працювала в офісі на Золотоустівській менеджером по роботі з клієнтами. Працюючи тут потрібна самоорганізації, самонавчання, «відсидітись» не получиться. Тут потрібно ПРАЦЮВАТИ і якщо ви ідете на посаду менеджера, треба розуміти, що відповідати на дзвінки,то є ваша робота! Допомогати людям, то є ваша робота!Виконувати поставлені задачі, то є ваша робота! Також, хочу сказати спасибі Андрію, Валерію та менеджерам Миколі, Олесі і Ігорю, з вами було приємно працювати.
    Ще хочу додати, що ЗП завжди вчасно,навіть в тяжкі часи.

12. 6 декабря 2022

Ужасный коллектив и еще хуже это руководитель Наталья! Никому не советую работать в этой компании. Мало того, что директор общается как с быдлом, так еще и хамское отношение коллектива! Заставляют каждую секунду отвечать на звонки, постоянный контроль куда ты идеш, а если сделаешь ошибку, так как только первые дни работаешь и это нормально, так можно услышать столько гадости в свою сторону!

Как долго вы проработали?

13. 2 декабря 2022

Катя, пишите в фейсбук в группы в которые она заставляла делать рекламу, в прикрепленном файле список. Я так и делаю, знаю она там читает и для нее это важно. Как я ниже писал со мной она также поступила мерзко и украла у меня из зарплаты деньги.
    https://www.vnutri.org/wp-content/uploads/2022/12/ в facebook для регулярного моніторингу та коментарів.docx

14. 2 декабря 2022

15. 29 ноября 2022

Купив автобусний білет у березні 2022 року до Франкфурту. Через воєнний стан звернувся для повернення коштів за квиток. Відповідь: «В нас є правила на сайті. Ми не повертаємо гроші і т.д., і т.п., але ми вам їх бронюємо на рік. Зможете потім кудись поїхати». Цікаво що це за правила такі, які вищі за ЗУ?! Дуже смішно. Звернувся «перебити» квиток на іншу людину і у відповідь від якогось типу керівництва отримав «за 700 грн переоформимо». За що, бл*ха?! Плюнув на них та й усе. ДУЖЕ не рекомендую. Не працюють по ЗУ. Якщо скажуть, що це фейк — будь-кому надам докази.

16. 25 октября 2022

Нікому не раджу зв’язуватися із цією компанією. Директор компанії, вона ж власниця, Наталія Станіславівна — дуже жадібна, брехлива, лицемірна людина.
    Співробітників називає ідіотами, за свої обіцянки взагалі не відповідає. Особисто у мене при звільненні за власним бажанням вона із зарплати вкрала 3000грн.
    Насилу додзвонившись їй з іншого телефону, т.к. мій вона заблокувала, спробував з’ясувати причину недоплати. Нічого конкретного вона не змогла менi на це питання вiдповисти,
    а коли я повідомив її, що напишу відгук, то вона мене просто послала на «х..» і кинула трубку. Вирішувати вам чи хочете ви працювати на злодія з несамовитою психікою.
    Додаю кілька скріншотів її неадекватного спілкування у робочій групі.А коли їй у групі написали, що платну послугу з перевезення багажу необхідно легалізувати, вона просто видалила ініціатора з групи.

17. 15 февраля 2022

Работала в компаниии в 2012 году год
    Всегда выплачивали зарплату вовремя.платили бонусы и была прекрасная команда
    После института получила чудесную практикума ,выучила язык и познакомилась с немцем на работе
    Вышла замуж .чем обязана Евроклубу .
    Руковолители были классные ,хотя и строгие
    Но недаром фирма лидер
    Сейчас передаю передачи из Берлина и скучаю за работой
    Жду открытия представительства в Берлине

18. 6 декабря 2021

Работала в украинской компании, уволили даже не сказав ничего, подделав подписи в отделе кадров, выписалась из фирмы и в немецкой компании работала на руководящих должностях, но заставляли работать до 8 месяца, руки ноги опухали из за нервов на фирме, сотрудницы змеи, главный руководитель не смотря на родственные связи вычитывал всю беременность по выходным и нагружал работой так что приходилось сидеть по 10 часов без обеда. Вся работа на одного человека падает плюс ещё надо каждый день кучу г*вна выслушивать.

19. 3 декабря 2021

Працював водієм в Євроклубі п’ять років .
    Робота не з легких ,дійсно з пасажирами дуже важко ,нічні рейси та кордони .Зараз працюю на фурі з початку корони .
    Але сумую за Євроклубом дуже .Часи роботи були як хвилини .
    Що хочу сказати,що в нас порівняно з іншими фірмами були чудові умови,був теплий парк ,слюсарі ,кузня,душі та тепло .
    Я до цього в іншій фірмі лежав на асфальті ,а в Євроклубі нам всі заздрили ,що ми на нових автобусах .Да було інколи строго,але я рахую зо ми заробляли ,нам давали заробити і є водії які і зараз вже 25 років заробляють добре .
    Я не дуже грамотний ,але читаю той бред ,хто кого
    Були в нас тупі дівчата ,плутали місця,нас пасажири сварили ,а конечно потім їх сварила шефіня,а хто ж любить коли їх сварять
    Ну зараз молодь слаба ,то в нас тьотя Люда ,була спец,всі автобуси розтавляла нам гарно .Гарний був досвід ,подякував

20. 23 ноября 2021

Работала в период карантина в Евроклуб
    Очень многому научилась,что теперь мне помогает на основной работе .Руковолитель строгий,но справедливый ,если Вы накосячили ,то будете исправлять ,а если хорошо работали получите премию .Зарплату выплачивали день в день,а главное все официально оформлены,не как в других фирмах по чёрному .
    Ездила бесплатно с семьей за границу .
    Во Львов бесплатно и очень скучаю за трешом .
    Если бы не переезд в Запорожье работала бы с радостью .
    Читаю отзывы и думаю,эти люди просто не хотели работать
    Сейчас работаю в грузоперевозках .

21. 15 сентября 2021

@ Лиза , а в Харкові є ця фірма? Чи беруть на роботу водіїв?

22. 25 августа 2021

Работала в компании во время карантина
    Хороший коллектив ,очень переживающий за результат,
    Директор справедливый и энергичный ,зарплату платили вовремя ,задержки не было
    Уютный офис.Но конечно с клиентами трудно ,так как все нервные клиенты

23. 19 февраля 2021

Прекрасна фірма , і прекрасний директор , яка не тільки дає можливість працювати в такий надскладний час , а і переживає за кожного менеджера , водія , і саме головне пасажирів ! Працюю в Євроклубі вже 5 років і можу сказати що задоволений усім , прекрасне ставлення нашого Директора яка завжди підскаже як має бути і ніколи в грубій формі не відповість Вам , новий сучасний автопарк , що дає змогу Водієві з задоволенням виконувати свої обов’язки , і бачити усміхнених , та вдячних пасажирів які комфортно проводять час у дорозі . Можу сказати одне що це найкраща фірма на даний момент в Україні , як для клієнтів , так і для персоналу який тут працює. Надіюсь фірма Євроклуб ще багато років буде тішити своїх пасажирів , і надавати послуги в сфері Міжнародних перевезень!!! А ми як водії , в цьому обов’язково допоможемо , щоб наші пасажири завжди були задоволені ! Дякую Директору за можливість працювати в фірмі Євроклуб .

24. 30 октября 2020

Жахлива компанія. Умови роботи жахливі. І дійсно влпсниця заставляє писати на всіх сайтак позитивні відгуки про сою компанію. НІКОМУ НІКОЛИ НЕ ЗАПРОПОНУЮ МАТИ ДІЛО з компанією Євроклуб.

25. 20 сентября 2020

Абсолютно согласна! Евроклаб — ужасная компания. Скотское отношение. Меня развернули на Венгерской границе и ни один с 3 водителей не подошёл ко мне. Более того я заплатила 2000 грн за билет, мне не вернули даже половину денег, хотя я доехала только до границы, а заплатила до Вены…это вообще КАК????
    Никому никогда не посоветую!
    ОТВРАТИТЕЛЬНО!!!!!
    впервые ехала с Euroclub, и 1000% в последний раз

26. 7 сентября 2020

Нажаль, позитивні відгуки написано співробітниками компанії на замовлення власників, або самими власниками.
    Хочете вивалятися в багнюці і випробувати приниження на собі — Вам сюди.

27. 15 июля 2020

Працювала замінним менеджером два місяці,на літній практиці
    Залишилась дуже задоволеною.Колектив чудовий,дружній
    Всі переживають і працюють на результат
    Власників на даль побачити не вдалося ,але вони були постійно на зв’язку і по закінченню я отримала не погану премію
    Співробітники казали,що зарплату не затримали ніколи не на день
    А як бонуси,то дуже багато всього
    На жаль не відомо ,як тепер буде після карантину,але бачу автобуси по стогодні на трасі і трохи сумую за ними
    Водії взагалі супер,бо до них багато вимог
    Директора не бачила,але нами керувала пані Люда та пан Валерій
    Дуже приємні,та доброзичливі .

28. 7 июля 2020

Була на стажуванні в компанії
    Робота з людьми завжди нелегка,але вся команда чудова
    Вперше бачила людей,що так переживають за всю командну роботу .Може і бувають стреси,але майже всі співробітники цінують роботу в компанії .Водіі взагалі кращі ніж де
    Директор строгий,але її всі поза осі називають мамою
    Якби не мій переїзд в Польщу ,працювала би в Євроклуб і надалі .Хочу щоб вони відкрили представництво у Кракові ,з задоволенням стану членом команди
    Так тримати Євроклуб

29. 16 апреля 2020

Решил написать и я отзыв, все же работаю здесь уже 15 лет.
    Работы в компании много и обязанностей тоже, видимо поэтому некоторые сотрудники (бывшие) ожидая легких денег и другой халявы устраивают цирк…. Но все обязанности, которые мы выполняем оплачиваются соответственно, и есть премии — поэтому учись работать, делаешь ошибки — исправляй и не повторяй их более и все получится как говорится….
    Компания постоянно развивает и совершенствует свой сервис, что бы держать лидерство среди других перевозчиков; поэтому работать в Евроклубе интересно и перспективно.
    Хочу обратить внимание на то, что график работы компании действительно 7 дней в неделю, но каждый из нас работает 5 дней и 2 дня выходной. Дни выхода на работу согласовываются заранее, да всегда можно поменяться сменами в случае необходимости, не понимаю почему для некоторых это стало такой великой проблемой….
    Зарплата выплачивается вовремя 2 раза в месяц, в сезон платят бонусы по результатам работы.
    Для меня Евроклуб — это вторая семья наверное…

30. 15 апреля 2020

Начал читать отзывы, бросил, нет смысла читать глупости. Работаю в Евроклубе 3 года.
    Хорошая фирма, хороший директор, фирма развивается, новые автобусы. До карантина, даже в самое межсезонье много пассажиров, потому-что хорошая фирма. Работа специфическая, не каждому подходит, поэтому некоторые и пишут здесь глупости.

31. 20 февраля 2020

Мене звати Аліна, я колишній співробітник компанії ТОВ «ЄВРОКЛУБ», протягом роботи в даній компанії в мене залишилися тільки приємні спогади та позитивня емоції. Колектив в якому я працювала: дружелюбний, щирий, завжди готовий підтримати та допомогти у вирішені будь-яких питань. Хочу висловити особливі слова подяки Директору компанії ТОВ «Євроклуб» Волк Наталії Станіславівні,за те що повірила в мої здібності та дала можливість релізуватися в своїй компанії. А також співласнику компанії Вашевій О.Г.,за довіру, навчання життєвій мудрості для досягнення довгострокових цілей .Від щирого серця бажаю компанії : процвітання , дружньої атмомсфери в колективі , щоб залишалися №1 в рейтингу перевізників в Україні та Європи. Пишаюсь, що працювала ТОВ «ЄВРОКЛУБ».

32. 30 января 2020

Да-да, начните с орфографии и грамматики ваших сотрудников (https://www.instagram.com/p/B6nctEABhxd/?igshid=1hubr37f4igw)

33. 22 января 2020

Компания занимается пассажирскими перевозками из Украины в Европу. Зарплату платят без задержек. Работать можно. Но везде есть но. Работа не для слабонервных. Одобряется стукачество, есть прослушка, видеонаблюдение за сотрудниками. Сильная текучка кадров. Обязательно надо уточнять что вменяется в обязанность при приёме на работу. Т.к. впоследствии Вам придётся тянуть ещё несколько обязанностей за бесплатно. А спрашивать и штрафовать будут по полной.
    За последние 5 лет ничего не поменялось в лучшую сторону.

34. 13 января 2020

Евроклуб прекрасная фирма.Евроклуб один из лучших перевозчиков Украины.Команда Евроклуб и новые инвесторы будут делать все,чтобы занять лидирующее место в сфере международных перевозок
    Большое спасибо за отзывы,они помогают нам более тщательно подбирать кадры,и с уверенностью двигаться дальше

35. 12 января 2020

Как приятно,что даже 31.12 Евроклуб не забыт

36. 12 января 2020

Галя забыли тебя пригласить,
    29.12 на очередной корпоратив

37. 12 января 2020

Парень,тебя видно страх как зациклило,что на работу не взяли.У наших сотрудников нет времени на переписку с неадекватами,которые не могут найти работу и от безделья и злости пишут гадости .Полные автобусы компании говорят сами за себя,ну а ущербных людей мы жалеем,поэтому можешь писать сколько угодно,реагировать на душевнобольных мы не будем

38. 31 декабря 2019

@Людмила,
    Вам не мешало бы научиться грамотно писать, прежде чем оставлять подобного рода «отзывы». Уровень образования сотрудников данной фирмы говорит сам за себя…

39. 24 декабря 2019

Евроклуб. Предоставьте доказательства, что с вас качали деньги за удаление негативных отзывов. Кому вы нужны? Если такая крупная и процветающая фирма, почему интересует такой «сайтик»? Рекомендуем проверить постоянных работников (пару человек) и руководство у психиатора. И репутация уже у вас давно подмочена

40. 8 декабря 2019

руководство компании реагируя на то,что пишут некоторые уволенные и не взятые на работу сотрудники оставляет здесь свой отзыв.Мы сто процентов уверены,что этот отзыв будет удалён ,по причине того,что такие сайты созданы для качания денег с работодателей за снятие негативных отзывов .В свою очередь работники,по каким либо причинам,не удержавшиеся в компании ,понятное дело выливают свою жёлчь и каждый выплёскиваете то низкое внутри,из-за чего он не смог задержаться .
    В негативных отзывах никому не хватило смелости даже представиться и указать период работы,реальный.
    Мы не собираемся платить за удаление отзывовкоторые не соответствуют действительности ,так как компания работает 22 года и ее успешность на рынке в качестве лидера говорит за себя .В свою очередь весь негатив ,который выплескивается после увольнения некоторых сотрудников никаким образом не мешает нам уверенно работать .Самое главное в компании это моральный климат и только за одно мы благодарим такой сайтик,что нужно делать тщательный моральный отбор уже по принятии сотрудников,проверяя их на адекватность и умение работать на результат в команде
    Мы настоятельно требуем оставит этот отзыв на странице,хотя вышеперечисленные негативы не влияют на нашу деловую репутацию

41. 6 декабря 2019

Я працюю в компанії Євроклуб вже 13 років
    І хочу заперечити брудні чи брехливі відгуки,які
    Написани неадекватним студентом,з яким не було продовжено термін роботи ,та співробітницею ,яка всю родину за рахунок Євроклуб возила в Німеччину ,знаходилась багато разів за рахунок фірми в Кьольні і неприємно вразила всіх співробітників такими брудними наклепами .Я пишу цей пост більше для адміністрвцііі сайта,яка публікує непрпвдиву інформацію певно заради заробітка потім видалити,чи заради розкрутки сайта
    Тому раджу всім людям,краще один раз побачити,ніж сто разів почути,тим більше брехню
    Приходьте до нас,самі побачите і наші супер затишні і модерні офіси,і наші кухні для обідів ,і наших задоволених
    І дружніх співробітників.А якщо хочете поїхати з нами,то теж ми Вас чекаємо ,бо всьому колективу подобається працювати

42. 27 ноября 2019

@Гость, Доброго времени суток, я хотел бы с вами связаться и узнать подробнее о данной компании. Если вы хотите сделать мир немного чище от таких работодателей, то напишите мне в телеграмм @DanilSrk

Если кратко про мою заинтересованность в вопросе : действиями сотрудников компании (водители) был нанесен ущерб моему имуществу, не говоря уже о значительном моральном. На сколько я сужу из изложенного вами — рыба гниёт с головы и определенные компетентные органы могут очень заинтересоваться евроклабом)

43. 27 ноября 2019

@Гость, Хах, забавные вы ребятки, ещё и без юристов нормальных. Вам светит увлекательный анальный карнавал с налоговой и прокуратурой (при небольшой рассылке писем счастья) а вы пишете убого составленные угрозы о «процессах в юридическом отделе».
    Мне, юристу, смешно читать этот бред. Особенно учитывая то, что даже выиграв суд по нанесению вреда деловой репутации (а вы его не выиграете) — вам светит максимум «публичное» извинение. В данном случае, на что-то более «публичное», чем коммент здесь вы можете даже не рассчитывать )

44. 17 сентября 2019

@Ірина,
    Ахах, в компанії Євроклуб ЖОДНИХ СВЯТ ЧИ КОРПОРАТИВНІ, ЖОДНИХ ! Усі дні робочі, навіть, 1 січня.
    Тільки встигай грошима скидуватись на якусь херню для керівництва, яку вони самі ЗАЗДАЛЕГІТЬ замовляють, типу картин чи столів для масажу. А тобі на день народження смайлики у чаті!

45. 17 сентября 2019

Працювати в компанії Євроклуб однозначно НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
    Так, заробітню плату плятят у 98% вчасно, однак це не біла зп. На карту йде лише мінімалка.

Ставлення керівництва до працівників, м’яко кажучи, похабне, а самі в свою чергу, навіть,сформулювати свої «накази» чи прохання не можуть, через що виникає багато проблем.

Якщо хворієш — працюй, якщо взимку мало звінків — відпочиваєш за свій рахунок, якщо обіцяли премію — забудь, в суботу — працюй ( ще й без обіду і отримаєш на 50 грн меньше ніж за будній день, коли мало бути навпаки х2) , на свята — працюй. На заперечення повний пофігізм, «мне что офис закрыть?»

Залякування юридичним відділом постійно і всюди, однак це повна нісинитниця. Його ніколи не було, а мав би бути нарешті, і договори мають складати юристи, а не працівники будівельники!

46. 3 августа 2019

Я випадково натрапила на відгуки,і хочу сказати наступне:
    Працювала в компанії з 2008 по 2012 рік,і так любила свою роботу,що чекала закінчення вихідних
    Робота з людьми ніколи не була простою,але стільки всьому навчилася у Наталії Станіславівна ,що потім через 4 роки вміла робити майже все
    Інколи будо дуже важко з пасажирами і водіями,але дні пролітали швидко і зарплату платили вчасно і давали премії .Колектив в офісах наполовину жіночий,але дружній.Нас влітку часто вивозили на пікніки,екскурсії
    А особливо приємно було їздити у Відрядження
    Відень , Мюнхен,Кьольн.І цікаво і дуже класно оплачували.Шефііня в нас була строга,але справедлива
    Так ,влітку приходилось дуже багато працювати,але всі були задоволені оплатою наприкінці
    А потім після Мого переїзду у Львів,,я була нарамсзват
    Чотири поки працювала і була вдячна за досвід в Євроклубі і тепер я топ менеджер в Києві на великій компанії
    Подяка команді Евроклуб що навчили мене працювати

47. 16 июля 2019

Юридический отдел компании вынужден открыть процесс по расследованию клеветы,написанной Глебом.Все результаты досугового расследования и судовых решений будут направлены по месту учебного заведения. На работу этого студента мы не взяли,так как он не соответствовал ни одному из требований компании,и в результате трёх собеседований находя т в офисе вёл себя неадекватно ,о чем мы незамедлительно сообщим в университет

48. 16 июля 2019

Працювала в компанії до 2018 року, залишилися гарні спогади, новий офіс в центрі та пані Наталія — добра і порядна людина, в конвертах отримувала від неї та колективу гроші та листівки тільки на День Народження. Робота була цікава. Працювала б і далі але вже живу в Австрії.

49. 6 июля 2019

Как я на работу устраивался
    Сессия позади, лето в разгаре, а значит самое время подыскать работу на месяц-другой.
    Предыстория
    В своей новостной ленте на FB наткнулся на перепост объявления некой Наталии Волк (как выяснилось в дальнейшем — директора автобусной фирмочки»Евроклуб»). На работу приглашаются студенты или выпускники ВУЗов со знанием немецкого языка, уровень В2, командировка в Германию. Связался с Наталией по вайберу, озвученные условия работы были следующими: 2 недели в киевском офисе, 2 недели в кельнском. Оплата — 1000€, что по украинским меркам очень даже неплохо. Первые два дня — стажировка, после этого, в случае если устраивает моя работа, — зачисление в штат и оформление документов. Функциональные обязанности: прием и регистрация пассажиров на автобусные рейсы в телефонном и электронном режиме, заполнение автобусов и т.п. Коллектив — практически полностью женский со всеми вытекающими: постоянные ссоры и выяснения отношений, нездоровая атмосфера и хамство. Хотя, стоит отметить, что в офисе есть несколько приятных интеллигентных сотрудниц, которые хорошо выполняют свою работу и готовы помочь новичку в случае необходимости. Директор Наталия общается с сотрудниками преимущественно в хамской уничижительой форме с позиции «я начальник, ты дурак». За эти несколько дней неоднократно доводилось выслушивать жалобы пассажиров рейсов данной конторы на уровень обслуживания: хамство со стороны водителей, отсутствие обещанных Wi-fi и USB-портов («Вайфаями дома будете пользоваться»), опоздания автобусов с завидной регулярностью и прочее. Теперь по поводу «зарплаты 1000€». После успешного прохождения стажировки и зачисления меня в штат я пошел в бухгалтерию оформлять документы. Выяснилось, что официально сотрудники фирмы получают минимальную зарплату: 4200 грн. Остальную сумму Наталия выдаёт наличными «в конверте». Со слов Наталии, общая сумма за месяц получалась около 10 тыс грн. Предоставлять гарантии в письменном виде о том, что я в конце месяца получу эти деньги, она отказалась, что уже является довольно странным. В случае, если бы я всё-таки поехал в Германию, мне выплачивались бы стандартные украинские командировочные — 30€/день. Откуда взялась сумма 1000€ в месяц до сих пор загадка.
    Естественно, я решил для себя, что работать в этой фирме не стану. Стоит отдать им должное — зарплату за несколько дней моего пребывания там выплатили в полном объеме, к этому замечаний нет.
    Выводы из всего вышеперечисленного: Не советую пользоваться услугами данной конторы и уж тем более идти к ним на работу. Надеюсь, мой отзыв кому-то поможет.

50. 23 февраля 2018

1. 5 ноября 2023

Читаю останні чотири відгуки і з посмішкою пізнаю почерк Волк Наталки (директорки Євроклубу), яка так любить писати сама про себе приємні відгуки.
    Бачу, як вона потужно взялася за власну репутацію, яку давно вже поховала своїм ставленням до людей, аж через день почала писати відгуки про себе.
    Відразу згадую, коли ще працював у цій горі-компанії, як вона змушувала всіх менеджерів реєструвати ліві акаунти у фейсбуцi та писати про те яка це хороша компанія
    та які там гарнi автобуси. До речі на рахунок автобусів та їх обслуговування – автобуси дуже брудні (на що дуже часто скаржилися пасажири), половина туалетів працюють, так як водії працюють зовсім без відпочинку нон-стоп, у них немає фізичної можливості прибирати та обслужити транспорт.
    Водії сплять в автобусі під час рейсу по черзі-це весь їхній відпочинок.
    Волк Наталка, знаю що ти читаєш цей відгук, так ось жоден із співробітників,
    включаючи осіб максимально наближених до тебе ніколи не відгукувався про тебе добре,
    тому що твої приниження адресувалися до всіх і одну жінку похилого віку
    ти неодноразово доводила до серцевого нападу. Для Волк Наталки в Україні немає війни,
    адже вона останні 5 років живе в Німеччині і байдуже ставиться до того, що відбувається в Україні. Вона не тільки не надає жодної допомоги ЗСУ, вона ще й змушує всіх працювати
    під час обстрілів, жодних евакуацій офіс має працювати! Якщо ж ви все ж таки вирішили попрацювати на цю особу, знайте що не дивлячись на зупинку метро та іншого транспорту
    під час повітряних тривог ви повинні бути вчасно на робочому місці, навіть якщо вам добиратися з лівого на правий берег (хоч пливіть, хоч пішки йдіть).
    Торік був випадок, що виходить за рамки розуміння, після чого я власне і звільнився: у жінки, яка купила квиток до Німеччини, вбили чоловіка (він боєць ЗСУ)
    під час бойових дій. Жінка зі сльозами просила повернути їй гроші за квиток, на що Волк Наталка заборонила повертати гроші та дала вказівку до офісу не відповідати у чат цій жінці.
    При звільненні вона вкрала у мене із зарплати 3000 грн. і не змогла дати жодних пояснень цьому.
    І до речі з приводу приємного відгуку від неіснуючого водія Миколи, прикріплюю скріншоти з робочої групи, де Волк Наталка дуже однозначно описує своє ставлення до водіїв
    та щодо «супер обслуговування» автобусів. Зараз вона дочитає цей відгук і обов’язково
    напише відповідь від імені якогось водія, слюсаря, менеджера або бухгалтера,
    або як завжди напише мені в WatsApp свої погрози розправитися зі мною, тому що пишу правду.

2. 20 декабря 2023

Я напишу Вам відгук осоьистр від себе
    Чесно кажучі не читала до цього
    Зараз прочитала і зрозуміла що ге можу не відповісти
    Давайте по порядку
    Про ваше звільнення
    Ви написали мені в особисті що звільняєтесь бо боїтесь йти в армію і ідете на удальонку
    По друге , про Німечсину
    Наша крмпанія Ви прекрасно знаєте евакуювала тисячі дітей на початку війни безкоштовно
    Привезла Озматдет дітей і жінок з окупованих теріторіі в Німечсину
    Вам не заплатили премію ,так бо ви втекли і прислати заяву по вайберу
    Доя чого цей бруд,
    Думаю у Вас дійсно якась хвороба ,Бр адекватна людина навіть мені не буде посвящати стільки часу
    В мене теж є скріни про те що ви будете писати ,псувати репутацію ,але я не піду на шантаж .
    Ми постараємося подати до суду
    Але мені здається у вас совість не з’явиться
    Но може штраф і війсткрмат допоможуть зрозуміти що шантажем гроші ге заробляють

Водитель 1
Водитель автобуса большого класса 1
Логист 2
Менеджер 1
Менеджер call-центра 2

Добавьте зарплату в компании Евроклуб

Добавить отзыв о работодателе Евроклуб

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Евроклуб?