Global Distribution Ukraine

Global Distribution Ukraine

Ми, Global Distribution Ukraine, з 2009 року є дистриб’ютором продукції унікальних французьких брендів, а саме: ТМ L’Occitane, ТМ Сaudalie, ТМ Melvita, ТМ Rene Furterer.
Наша продукція представлена в 11-ти роздрібних магазинах ТМ L’Occitane, великих аптечних мережах, Brocard Ukraine, салонах краси.
У догляді за собою, ми не згодні вибирати між ефективністю та натуральністю. Тому, наша місія — надавати якісний продукт, який втілює в собі все найкраще, що може подарувати природа.
Команда Global Distribution Ukraine — це професіонали, які допомагають дбати про вашу красу, здоров’я шкіри і неповторність кожного дня, а також освітлюють в Україні унікальність брендів та їх цінності.

Отзывы о работе в Global Distribution Ukraine, зарплаты

1. 23 января 2024

Пропрацювала в компанії 3 роки на посаді офіс менеджера.
    Хочу застерегти всіх дівчат,які планують іти працювати в цю компанію.
    Да все здорово косметіка,-30 % знижка. Вас зустрінут чудово я прийшла мій функціонал був 6 пунктів. За 3 роки мій функціонал став 30 пунктів. З початку війни я з другого міста їздила на роботу (щоб вести повний документооборот по фірмі,і у мене це получалось 1 в офісі бо всі розїхались. Ви думаєте це оцінили ні та заробітну плату приходилось "вигризати" (На вас будуть вішать обов"язки ( якщо ви покажете що це вмієте,то це даже не оцінется),а коли преде час оплати то і ще не все віддадуть. Готуйтесь до того що треба бути прибирати ( недопалки від цігарок і бігати за спиртними напоями директору).Вас використують по повній а в кінці ,якщо витримаєте то отримаєте нервовий зрив від того як з вами поводились

Добавьте зарплату в компании Global Distribution Ukraine

Добавить отзыв о работодателе Global Distribution Ukraine

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Global Distribution Ukraine?