Макромеблі

Макромеблі

Торгівельна мережа «МАКРОМЕБЛІ» займається гуртовою та роздрібною торгівлею меблями. Являється офіційним представником передових меблевих виробників України.

Отзывы о работе в Макромеблі, зарплаты

1. 21 апреля 2021

Знаю для чого і ким написано було попередні відгуки, їх реакція конкретно мені аукнулась. А значить даний сайт свій функціонал виконує справно і інформації з даного джерела насправді остерігаються.

Дякую вам, дорогі колишні колеги. Мені сподобалось.
    😘

2. 15 апреля 2021

Я теж мала невдалий досвід роботи в цій компанії! Нездорову обстановку в колективі підігріває сам власник, який постійно шукає винуватих виконавців та з причини і без вішає штрафи на працівників. Про посадову інструкцію тут ніхто і не чув, тому будьте готові на посаді менеджера заміняти і бухгалтера, і комірника, і вантажника якщо ви чоловік. Якщо вам потрібно буде на 2 години відпроситися до дитини на святковий ранок в садок — пишете заяву на 2 години без збереження ЗП. А якщо вам директор скаже залишитися на роботі після 18тої то це ж все на благо компанії, так треба, а не подобається на вихід.

3. 4 апреля 2021

При співбесіді обіцяють і офіційне працевлаштування і вчасну зп.
    По факту власник не виконує ніяких обіцянок. Ні перед клієнтами, ні перед працівниками. Ніякого оформлення нема взагалі. Пару людей оформлені офіційно.
    Але прицьому не можна просто звільнитись івсе. Треба відпрацювати 2 тижні, бо директору треба цей час, щоб знайти якомога більше косяків за тобою і зняти кусок зп. Якщо не всю.

Якщо вас запрошують сюди на співбесіду і ви хочете 15000, то забудьте. 7500 максимум. Більше не заробите.
    І нікому нічого не доведете. НR буде вам гарно вішати, але за місяць часу ви побачите, що все брехня. А місяць втраченого часу — це багато.

Якщо ви сюди потрапляєте — все. Ви в рабстві. Хоча колектив дружній, але не лепечіть язиком. Думати треба що і кому Ви говорите.

Людей тут не цінують, хороших працівників реально чмирять і принижують. Вас здадуть з патрохами там, де і не чекаєте.

Ніколи вам не дадуть премію. Та яку премію, зарплату вчасно не дають.

Винесуть всі мізки з неподаними звітами з продажу.

Шеф невіглас. Не дурний, але про рух вперед не чув ні разу. Ані сайту, ані якоїсь толкової реклами. Навіть сторінки в соцмережах ведуть як ***.

Проблем з відсутністю оформлених працівників не було і не буде, бо ж там всьо порєшано.

Добавьте зарплату в компании Макромеблі

Добавить отзыв о работодателе Макромеблі

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Макромеблі?