Макромеблі

Макромеблі

Торгівельна мережа «МАКРОМЕБЛІ» займається гуртовою та роздрібною торгівлею меблями. Являється офіційним представником передових меблевих виробників України.

Отзывы о работе в Макромеблі, зарплаты

1. 1 февраля 2022

Працював колись,за сивої давнини,в Макромеблях. Той, хто пройшов через цю контору, знає всі нюанси. Описувати всі + і — не буду. Але з тим колективом, який розпочинав роботу в Рівному, я і зараз готовий піти і у вогонь, і у воду.

2. 24 января 2022

А чому К.Л.В., якщо все так прекрасно???
    Похваліть свого роботодавця, висловіть подяку, чому тоді коменти пишете під нінейм?
    Це все, на що здатний HR менеджер?

3. 24 января 2022

Доброго дня.Мала досвід роботи на фірмі Макромеблі.Умови,графік і виплата зарплати була відповідно по домовленості на співбесіді.Як на кожній роботі є нюанси робочого процесу,але в моєму випадку вирішувалися без проблем.Колектив з яким працювала я дуже хороші люди.Завжди домомагали і йшли на зустріч(рада була з ними працювати).Працюючи на роботі кожна людина виносить свій особистий урок у компанії в якій працює.Комусь добре а комусь погано.Тому вибір завжди за нами.Бажаю успішу !!!

4. 28 декабря 2021

А є хоч одна людина, задоволена досвідом роботи з Макромеблями?)))))
    Писати можна довго. Про вищевказану брехню, на*обування по «прозорій» оплаті праці, недалекий розум і обмеженість кругозору власника і його фанатичне бажання вирахувати з зарплати пофіг за шо — шоб мене боялись, і то дууужжжеее))) Все чиста правда. Тому не дивно, що компетентністю відрізняються одиниці працівників фірми (звідки ж та компетентність візьметься при такій плинності кадрів? ;)
    Дивно інше. Фірмі і на клієнтів на*рати. З таким стикаємось вперше. В умовах тотальної конкуренції на ринку так халатно ставитись до людей, з яких ти черпаєш свій дохід???
    З хорошого — приємно, що колишні менеджери Макарчука успішно працюють (а дехто й на його конкурентів;) ), набравшись досвіду в цій с*ральні :)

5. 16 декабря 2021

Все сказане користувачем Рита цілковита правда.
    Якщо захочеш звільнитися, то потрібно відпрацювати дві неділі, навіть якщо трудові відносини тільки на словах.Все що обіцяють-БРЕХНЯ!!!! Не вірте жодному слову!

6. 12 ноября 2021

Шарашкина контора нерекомендую зв’язуватися і тратить свій час

7. 21 апреля 2021

Знаю для чого і ким написано було попередні відгуки, їх реакція конкретно мені аукнулась. А значить даний сайт свій функціонал виконує справно і інформації з даного джерела насправді остерігаються.

Дякую вам, дорогі колишні колеги. Мені сподобалось.
    ?

8. 15 апреля 2021

Я теж мала невдалий досвід роботи в цій компанії! Нездорову обстановку в колективі підігріває сам власник, який постійно шукає винуватих виконавців та з причини і без вішає штрафи на працівників. Про посадову інструкцію тут ніхто і не чув, тому будьте готові на посаді менеджера заміняти і бухгалтера, і комірника, і вантажника якщо ви чоловік. Якщо вам потрібно буде на 2 години відпроситися до дитини на святковий ранок в садок — пишете заяву на 2 години без збереження ЗП. А якщо вам директор скаже залишитися на роботі після 18тої то це ж все на благо компанії, так треба, а не подобається на вихід.

9. 4 апреля 2021

При співбесіді обіцяють і офіційне працевлаштування і вчасну зп.
    По факту власник не виконує ніяких обіцянок. Ні перед клієнтами, ні перед працівниками. Ніякого оформлення нема взагалі. Пару людей оформлені офіційно.
    Але прицьому не можна просто звільнитись івсе. Треба відпрацювати 2 тижні, бо директору треба цей час, щоб знайти якомога більше косяків за тобою і зняти кусок зп. Якщо не всю.

Якщо вас запрошують сюди на співбесіду і ви хочете 15000, то забудьте. 7500 максимум. Більше не заробите.
    І нікому нічого не доведете. НR буде вам гарно вішати, але за місяць часу ви побачите, що все брехня. А місяць втраченого часу — це багато.

Якщо ви сюди потрапляєте — все. Ви в рабстві. Хоча колектив дружній, але не лепечіть язиком. Думати треба що і кому Ви говорите.

Людей тут не цінують, хороших працівників реально чмирять і принижують. Вас здадуть з патрохами там, де і не чекаєте.

Ніколи вам не дадуть премію. Та яку премію, зарплату вчасно не дають.

Винесуть всі мізки з неподаними звітами з продажу.

Шеф невіглас. Не дурний, але про рух вперед не чув ні разу. Ані сайту, ані якоїсь толкової реклами. Навіть сторінки в соцмережах ведуть як ***.

Проблем з відсутністю оформлених працівників не було і не буде, бо ж там всьо порєшано.

Добавьте зарплату в компании Макромеблі

Добавить отзыв о работодателе Макромеблі

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Макромеблі?