NetLS

NetLS

NetLS – команда професіоналів, метою якої є створення успішних інноваційних програмних проектів, які б перевершували сподівання наших клієнтів.

Отзывы о работе в NetLS, зарплаты

1. 23 ноября 2020

@Любомир Р,
    1) Я не пишу под разными именами!
    2) Все делалось согласно постановок задач и в сроки как положено
    3) Сроки в 3 недели это вы может с клиентом обсуждали, я был частью команды которая что то каждый день делала на проекте функционал, у меня каждый день были задачи на выполнение и всегда редмайн получал от меня апдейты и на каждый митинг у меня было что показать
    4) Вы проект закрыли с клиентом и отговорки «лидер команды» что то там посмотрел…. Где фидбек от тим лида? Где что то сказано что не устраивает. Ничего нету, часы отрепорчены были и пол ора месяца вы не оплатили

Комментарий на мой отзыв так себе, вилами по воде. Он еще раз доказывает что вы меня кинули раз не сказал ты что «такого человека не было в команде»

2. 10 октября 2020

@Виктор,Нажаль працівника ти підрядчика ВІКТОР за останніх 5 років у компанії не було

3. 9 октября 2020

@Максим,
    Максиме, ти забув основне.
    Відносно витка оплата здійсюється за зданий функціонал та якісний код.
    Нажаль мої менеджери дійсно зробили помилку і взяли тебе до виконання чітко оговореного в дедлайнах критичний функціонал.
    При виконанні тобою:
    1) обумовлений термін здачі додтриманий не були;
    2) час виконання з трьох тижнів переріс в шість тижнів;
    3) два рази презентація клієнта переносилась;
    3) через шіть тижнів лідер команди вперше подвився на твій код перед вигрузкою на препрод і сказав що приймати відмовляється.

Також прошу не пиши під різними псевдонімами.

4. 9 октября 2020

@Антон,

Антон :
    @Evgen Zhorov, здесь на сайте есть кнопка «все отзывы автора» и Вы там пытались оставить два позитивных отзыва об своей компании. Это так, на заметку :)

Антоне як тобі не встидно брехати що ти працював в компанії НетЛС. Прошу напиши свою фамілію та імя, також подай в суд на мене бо Я не заплатив гроші. Так як по твоїх словах ти працював у мене і Я або Мої менеджери тебе кинули. Також прикріпи в даних жовтих сторінках хоч один доказ начатої роботи далі прийнятої роботи за яку не заплатили.

5. 1 июля 2020

6. 1 июля 2020

@Виктор, плюсую. Два года обещают деньги вернуть

7. 1 июля 2020

Кидают на деньги, плюсую отзыв Максима. Работал с этой компанией, не хотели сделать договор и платить официально, а в результате кинули на 2 последних зп

8. 7 апреля 2020

Напишу сразу — все доказательства того что я напишу ниже у меня есть.

Начал работу я в этой конторе с августа 2018 года ( на удаленую работу)
    Нашла меня на work.ua HR которую они наняли (не штатная) созвонились все поговорили. Согласовали ЗП условия и понеслась
    Первое что они дали это НДА как сказали после мы пришлем по почте договор на сотрудничество (я его так до сих пор и не получил)
    Как выяснилось взяли меня не на ставку (о которой я оговаривал на собеседовании), а на почасовку. Дали проект HelloAlex который трещал по швам и они пытались залатать дыры, вел его Александр Корниенко (с виду я так понимаю у человека есть какие то проблемы со здоровьем, ну тут лукавить не буду, всякое бывает) но вел он политику работу довольно строго — не отчитались вовремя, или что то не сделали — минус час, минус полчаса с отчета по времени :)

Шло время, первую зп заплатили на карточку приватбанка, договор еще не пришел чтоб с ФОП на ФОП платить, кормила бухгалтерия завтраками, шли митинги все ок, работа кипела (зп выдавали обычно через неделю две после начала нового месяца).
    Итого следующий месяц я поработал и наработал там не полную сумму по оплате, ничего страшно — заплатили снова через неделю или 2 после начала следующего оплачиваемого месяца. Я еще раз напомню это 2018 год, заплатили 136 часов
    Я тут сделаю отступление, в сентябре тут откуда не возьмись появилось требование чтоб я установил просмотрищник моего экрана во время работы — то есть они в любой момент получали скрины моего экрана (аля не лукавлю ли я там или что то еще)
    И теперь самы сок
    Прорабатываем мы командой октябрь, начинается ноябрь проработали мы еще неделю (октябрь наработано уже 166 часов то есть ставка — работал я не джуном, ни мидлом, сами понимаете сколько там должна была быть оплата (скрины все есть у меня и если ты читаешь Любомир то просто так все не будет) нарабатываю я 32 часа еще ноября и тут вечером после завершения рабочего дня мне звонит Александр Корниенко с тем что все капец проект закрыли клиент закрывает проект и оплаты не будет

В общем каждодневные завтраки клиента ждем ждем и т/дю к ничему не привели, через несколько месяцев мне закрыли все доступы в редмайн и т/д по скайпу иногда отвечали но последнее что мне предложили — продай код что ты писал кому то кому надо такое и получи свои деньги :) аааа боже….. в общем хочу сказать что с комментариями тут я согласен

Кто подумает что я так наговариваю и порчу репутацию — можете ответить на этот комментарий своим номером вайбера/почты я с вами свяжусь

А тебе Любомыр хочу передать — не надо так кидать людей!!! я думаю несколько тысяч долларов что ты кинул меня с ЗП станет тебе поперек горла
    А вам сотрудники скажу как в фильме властелина колец часть первая — «Бегите глупцы !!!»

9. 2 марта 2020

Начал работь 7 месяцев назад и все устраивает. Хорошее отношение руководства, удобное — просторное рабочее место, открытое нормальное пространство, коллектив дружный и друг-другу помогают. Так же есть возможность работать удаленно. На данный момент все хорошо.

10. 27 февраля 2020

Компания на страдии роста.
    Есть нюансы, но все поправимо.
    Многое улучшается, и планы по развитию компании — есть правильные.
    У компании есть огромнейшие перспективы!
    CV у компании очень шикарное
    Коллектив супер!
    Рабочая обстановка отличная, комфортная
    Расположение компании нормальное и удобное.
    Самое главное, есть ребята кто направит в правильном направлении,
    а так же отлично и доступно обьясняют ))

Касательно негатива выше — не могу понять!
    Я в данной компании с первых чисел Июня 2019 и
    отзывы ребят не совпадают с теми кого я видел и слышал о работавших ранее.
    Бред..

Советую компанию однозначно!

11. 26 февраля 2020

Сподобалося, що в компанії менше формальностей, ніж на минулих моїх роботах. Немає проблем з відпустками, вихідними. Роботодавець забезпечує всім необхідним, включаючи чай, каву і т.д.
    У разі проблем завжди можна підійти і попросити допомогу, йдуть на зустріч. Ну мені жодного разу не відмовляли, що не знаю як іншим.
    Ще круто !!! що враховують побажання працівників, стараються виконати. Не відразу, ну тим не менш приємно, не скрізь так. Коротше, офіс open space, умови комфортні, офіс в центі, ​​що мега зручно.

12. 25 февраля 2020

Фірма на етапі розвитку, стабільний колектив. Як всюди, є працівники на випробувальному періоді які не справляються з поставленими задачами відносно ролі, або менеджер/Tech Lead не приймає роботу через неякісне виконання з подальшим обгрунтуванням. Цікаво зауважити що протягом 4 років в компанії стажера чи працівника Віктор/»анонім»/»Доброжелатель» не бачив .
    Таке Враження що на даному сайті одна людина публікує негативні публікації, яка не справилась з поставленими задачами.
    РЕАЛЬНИЙ працівник має можливість виставити відгук на спеціалізованому сервісі DOU.
    Думаю чим менше анонімів тим професійніший колектив.

13. 24 декабря 2019

ЗП ниже рынка намного, задолбуют задачами не связанными с кодингом — кроют матом, требования не четкие, больше времени тратишь на бюрократию и митинги, босс неадекват — за 15 минут до конца рабочего дня собирал всех и устраивал летучку на час, кароче токсично пипец

14. 14 октября 2019

СЕО увольняет сейчас всех потому что дорого содержать людей, галера походу идет ко дну…не рекомендую, могут кинуть на бабки, как меня.

15. 28 мая 2019

@Виктор,
    Цим постом хочу висловити позицію компанії NetLS та внести деяку ясність щодо пунктів, які були перечислені в даному пості:
    1. Стосовно співбесід: я як HR даної компанії, яка мала можливість спілкуватися із кандидатами на співпесідах, хочу перепросити, якщо я чи хтось із моїх колег когось образили. Ми стараємося завжди надавати правдивий фідбек кандидату, опираючись на технічні та софт скіли. Якщо ви вважаєте, що наш фідбек не був обєктивний, то ви завжи можете звернутися до мене і ми проговоримо все по пунктиках.
    2. Так, ми пропонуємо безкоштовне НАВЧАННЯ, адже це є навчання , а не робота. Ми нашим кандидатам пропонуємо таку можливість, щоб вони мали змогу відчути робочу атмосферу, мали змогу задати технічні запитання нашим розрозбникам та мати кінцевий кодревю. Під час навчального періоду кандидатам формуються тестові, некомерційні проекти, де ми ми можемо перевірити технічний рівень та навички освоєння нових технологій. Тож, кандидат під час НАВЧАННЯ не зобовязується та не допускається до комерційної роботи. Після закінчення навчання ми найкращим пропонуємо роботу на реальному проекті з відповідною заробітньою платою до знань кандидата.
    3. Щодо затримок після робочого дня: в нас звичайний 40-годинний робочий тиждень ( державні вихідні- вихідні). Всі наші працівники звітуються в баг-трекінгові системі. Тож, якщо ви зустріли нашого працівника пізно вечером на робочому місці, то це повязано з тим, що його графік зміщений та погоджений з менеджером. ( різниця в часовому поясі з клієнтом, відлучення в робочий час на навчання і тд)
    4. Цікаво від не аноніма, кому зарталата була затримана чи не виплачана за приняту роботу. Усім заробітня плата виданна. Проблем немає.
    5. Кожна людина має свій власний характер, який може подобатися чи не подобатися іншим. Наш СЕО — людина прямолінійна і вимагає якісне виконання роботи та результат. Дана риса характеру підходить нашій культурі компанії, адже ми стараємося бути чесними і відкритими перед нашими колегами та клієнтами.
    6. Стосовно робочого місця: кожний працівник має своє персональне робоче місце з усім необхідним. Якщо комусь зручніше працювати із своєю технікою, то велкам. Щодо температури в офісі, то в нас встановлені кондиціонери, пульти від яких стоять в виробничому приміщенні та кожен може взяти та відрегулювати температури, погодишви це із своїми колегами. Із світлом дійсно є проблема, але ми над нею вже працюємо і можемо вас запевнимити, що більше про проблеми із світлом в нашому офісі ви не почуєте.
    7. Сайт зараз на редизайні. Обовязково відгуки клієнтів будуть відображені.
    8. Відносно команди та процесів — інформація в пості не відповідає дійсності . На кожному проекті є кодревювер ( з нашої сторони або сторони клієнта), тім-лід та пм або акаунт-менеджер.
    9. Кожен наш працівник є цінним для нас, тож при закінченні проекта при форс-мажорних обставинах, ми пропонуємо йому бенчовий проект, якщо ми не можемо відносно скілів розробника перекинути його на інший проект. Ми намагаємося, щоб бенчові проекти не тривали довше, ніж 1,5 місяці.
    10. Що стосується перегляду зп : стандартний перегляд зп відбувається щопівроку. Якщо перегляд не відбувається, то причина озвучується виконавцю та погоджується з ним, що трапляється доволі рідко.
    11. Інформація стосовно проектів не відповідає дійсності. Логічно ж, якщо би всі проекти були не успішні, то компанії би не існувало. НДА =)

16. 22 мая 2019

Всім привіт. Хочу поділитись досвідом роботи в Івано-Франківській ІТ компаніі NetLS.
    Все дуже дивно, починаючи від співбесіди. Запитують про речі які не пов’язані з посадою, англійську мову перевіряє HR (поставивши 3 запитання на англ. так визначають рівень англ. мови), ставляться зверхньо та намагаються вселити зневіру в свої навики та досвід, питають особисті речі. Пропонують безкоштовне «навчання», але насправді ти працюєш як і інші працівники, просто 2-4 тижні безкоштовно, повний робочий день в офісі. Не офіційне працевлаштування. Ні контракту, ні договору, нічого. Суто усна домовленість. Офіційно оформлено 2-3 працівників зі всієї компанії.
    В офісі дуже напружена атмосфера, часто затримують після роботи. ЗП виплачують не вчасно кожного місяця. СЕО дозволяє собі не цензурну лексику в сторону працівників, підвищувати голос, погрожувати (що не виплатить ЗП) а також просто принижувати працівників та говорити про них неправду позаочі. Немає зручних крісел, офіс темний, немає хорошого освітлення (після робочого дня часто болять очі), немає хороших комп’ютерів (були такі працівники що носили свою техніку з собою). З бонусів: англ. мова, яку тобі самому потрібно оплатити (повну суму). Холодна вода а також ХОЛОД — взимку люди сидять в ковдрах.
    Немає компетентних працівників з досвідом, люди там змінюються кожні 1-3 місяці, що і не дивно за таких умов. Немає спеціалізованого ПЗ для роботи, немає сайту, немає портфоліо, немає позитивних відгуків від клієнтів, тільки негативні. Немає ні Техліда, ні код ревювера, тільки 2 мідли та 7 джунів та trainee яких продають як сіньйорів. Розробникам обіцяють проекти, але садять на бенч (5год) та тільки обіцяють. Уникають питання щодо розгляду ЗП. Немає ні одного успішного проекту, головна ціль – виманити гроші з клієнта, провалити проект і знайти нового. І так по колу.

Добавьте зарплату в компании NetLS

Добавить отзыв о работодателе NetLS

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании NetLS?