НОВУС

НОВУС

NOVUS – мережа супермаркетів європейських стандартів, одна з найуспішніших та найперспективніших мультиформатних мереж в Україні. Масштаби бізнесу NOVUS відкривають для кожного співробітника необмежені можливості для розвитку та подальшого зростання.

Отзывы о работе в НОВУС, зарплаты

1. 22 мая 2023

Можете будь-ласка розповiсти щодо вакансii комплектувальника? Дуже часто публiкуються поруч, зараз в пошуках, ось думаю йти чи нi — але цiкавить чому так часто оновлення вакансiй й розумiю що правди не отримати вiдразу.

2. 23 апреля 2023

Ненормальне керівництво — литовці жлоби, які використовують працю наших людей. Наші люди батрачать за мінімальний тариф, зп не більше 8000-9000 — це коли ти вже попрацював шість років, ще потрібно підтвердити свій тариф екзаменом. Люди, які працюю не знають комп’ютера, бо користуються планшетом, смартфоном, людям за 50 років, а екзамен на комп’ютері. Це в голові тирса і полова. Взагалі там керівництво нелюдів. ПІДІЙМІТЬ ЛЮДЯМ ЗАРПЛАТИ!!! Взагалі в нас мають бути профсоюзи, які захищають працю. Це огидна компанія, ніколи не йдіть у цей супермаркет. З моменту відкриття були найнижчі зарплати по Україні, керівництво часто не фахове.

3. 20 апреля 2023

Пропрацювала рівно 1 день, навіть не повний, багато роботи, перерв мало, цілий день на ногах, при звільнені потрепали нерви, і хотіли звільнити по статті, і це з урахуванням що я стажер, та що я навіть не сканувалась

4. 11 апреля 2023

В цій компанії працюю 8 років, і зараз мені треба здать екзамени, щоб підтвердить свій тариф,а що я за ці роки його не підтвердила?,коли працюєш одна за трьох? Дуже прикро що в цій компанії не цінують своїх робітників!!!

5. 6 апреля 2023

Работы очень много, желание работать есть, но хочется чтоб твой труд ценили и наконец повысили тариф

6. 4 апреля 2023

Щоб тобі підняли ЗП, треба здавати продавцям екзамени, питання будуть такі ж неадекватні, як і керівництво цього незрозумілого супермаркету. ЗП продавців зі стажем більше 5 років 9000 грн, а пахати треба за чотирьох. Взагалі в цьому супермаркеті вже не хочу нічого купувати, знаючи їх політику і ставлення до українців, краще вже в АТБ.

7. 2 апреля 2023

Чи має право керівництво магазину не нараховувати години роботи працівникам магазину за час повітряних тривог. Бориспіль магазин таке практикує

8. 2 апреля 2023

Охорона вчиняє неправомірні дії проти касирів. Без проведення будь якого службового розслідування змушує касирів сплачувати за неправильно пробитий товар, не дозволяючи робити повернення. Відбувається при цьому подвійна оплата товару, покупцем і касиром. Магазин Бориспіль

9. 1 апреля 2023

@Гость, Пишіть мені особисто на почту електронну [email protected] розповім все в деталях

10. 31 марта 2023

@Віктор, привіт Вікторе, а в якому магазині працювали? Щоб дізнатися більше про це, тому що ситуація аналогічна в Київі

11. 29 марта 2023

@Віктор, кращим рішенням було б перехід в інший Новус, під будь-якою вигаданою причиною. С Ніколи не варто скаржитись на колег чи колектив, бо це вилізе боком проти вас. Це правило стосується будь-якої роботи і не тільки в Новусі. Завжди і скрізь потрібно бути «собі на умі».

12. 29 марта 2023

Доброго дня.
    Пропрацював в компанії «НОВУС» 1 місяць. Враження довосторонні, і хороші та погані теж є. Я звільнився.
    Коли я влаштовувася на роботу, мене прийняли тепло і все було чудово. Проблем ніяких все чесно, але в 1й день роботи (стажування) до мене почалися притензії що я погано працю, Карл! в перший день. Я пішов до відділу роботи з персоналом заніс жалобу і все наладилось, я продовжив роботу. І дівчина Лена, яка мене прийняла на роботу яка була відділом кадрів звільнилась через 2 неділі як я прийшов. Після того почався ад, Я працював продавець на відділі води. До мене мали притензії всі (вантажники, приймальники, адмін Юля, яка мене взагалі вперше бачила) і я почав рить чому так, і виплтло, той довго працює тут, той родич комусь, а той друг родича і директор сама так то хороша жінка, але нечого не могла зробити і покривала безпредел своїх любих давніх колег та родичів. В кінці за неділю до звільнення я почав вже виговарюватись всім і кожному, адже я приняв рішення уйти звіддти і неколи не повертатись в НОВУС ізза цьої анархії.
    Умови і оплата праці все чудово, брехня це що там щось погано, є столови є роздягальні єдуш, туалети. Все для роботи є. Те що там є фортеля ( персонал притертий) це є. Негатив там відходить тільки від працівників що довго працюють, від нових 1-5 місяців що працюють дуже хороші люди і мало злих, нормально вітаюця і прощаюця і можна поговорити. Тіж хто працюють більше 3х років, з ними неможливо говорити взагалі, на питання ( ти йдеш в столову? може разом підем?) Ответ чуєш ( з якою целью інтересуєшся? Іди собі в ту столову чи мені тебе з ложички піти покормити?).
    Короче господа Висновки: Компанія нормальна, якщо керуючий держить всіх в кулаку, але такого там нема, тому якщо любите коли вас осуждають ципляють вам клеймо, говорять що ти там хтось (цензура) і т.д То велком! Якщо поважаєте себе то підшукуйте роботу в том же новусі але при влаштуванні питайте (який колектив і чи зможете ви звернуця з жалобою до адміна чи деректора в разі грубих висловів від колег в вашу сторону) Якщо так тоді можна йти сміливо і все буде чудово.

13. 28 марта 2023

@Гость, якщо вже така потреба в роботі тоді краще вже йти у Фору або в Сільпо.Новус це справжнє болото,де немає елементарних умов для людини,люди їдять не присівши ,на вулиці,хто біля смітника,відношення як до бидла.Сама найнижча зарплата в Україні мабуть.Новус це реальне дно,люди як раби.Якщо жити на роботі ,без вихідних,то можна заробити нещасних 12 тис,а так 7-8 тис грн.

14. 28 марта 2023

@Гость, роботи не багато,а от незрозуміло,що від Вас хочуть і кого вони шукають)))зп норм,але за спиною люблять пліткувати,не цінують та і не хочуть,щоб Ви розвивались,бо Ви попрацюєте,а за цей час вони свого підучать,а Вам скажуть,що Ви їм по якимсь незрозумілим критеріям не підходите,у них своє бачення менеджера)))))от і все…інтриги,якщо будете фальшивими та їм підігрувати,то може й лишать)))там є ті,які довгий час працюють,але як копнути,то сестра,брат і т.д))))

15. 26 марта 2023

Скажіть, будь ласка, чому НОВУС періодично виставляє вакансії категорійних менеджерів та їх помічників? Люди не витримують,бо великий об’єм роботи чи низькі зп?
    Чи їх там ,,їдять,,?))
    Що вхагалі коїться у головному офісі і чи варто йти туди працювати?

Жодного конструктивного відгуку не написали. То що там насправді, завеликі об’єми роботи, низька зарплата, чи що взагалі…?

16. 24 марта 2023

Влаштовуєшся продавцем у відділ кулінарії. А по факту ти будеш ще в рибному, і м’ясному. І тяжке тягати(ящики з льодом) і посуд мити(багато), і вітрини протирати і на кухні помагати.

17. 15 марта 2023

Текучка,отношение непонятное,развиваться не будете точно

18. 15 марта 2023

Не советую ити на офисные должностя,к Вам отношение вроде и норм,но потом за спиной обсудят когда вас втихаря уволить.Не советую ити в ИТ-офисы,не ведитесь на зарплату,бегите сразу

19. 15 марта 2023

@Гость, чому «не доведете»? На якій посаді ви працюєте? В Новусі почасова оплата праці, скільки відпрацював — стільки й отримав. Ви ж скануєтесь, і відмічаєтесь в журналі… І + камері спостереження також фіксують вас.

20. 15 марта 2023

@Гость, то переходьте самі в приймальники. Будете теж «ховатись в кабінеті» :) Взагалі, якщо важко працювати на овочевому відділі, то це питання вирішується з управляючою. Підходите і просите, щоб вас перевели на інший відділ чи посаду, або в інший магазин, якщо в цьому немає вакансій. Бо так, ви просто спортите робочі відносини, враховуючи, що самі ж вказали відділ у якому працюєте.

21. 15 марта 2023

Зарплатня не та, що зазначена на співбесіді-шахрайство (і неважливо, що вона біла, нічого не доведете). Робоче місце не налаштовано як слід, компанія жалкує для своїх людей нормального обладнання. Фіксация кожної хвилини відсутності на робочому місці, камери. Багато речей компанія просто змусить робити, бо ти раб за зарплатню. Погана компанія, краще пошукати іншу.

22. 15 марта 2023

Магазин 1078 понабирали непотрібних приймальників в яких мало роботи або курять або ховаються в кабінеті мерзнуть.
    А людина яка працює одна на великому овочевому відділі розривається і всерівно щось не так.Пропишіть вакансію фасувальника в помічники.

23. 13 марта 2023

В Новус берут переселенцев не рассчитанных с предыдущего места работы?

24. 13 марта 2023

Чи їх там ,,їдять,,?))
    Що вхагалі коїться у головному офісі і чи варто йти туди працювати?

25. 13 марта 2023

Все правильно написано.так все і є. Правда мені ще трохи пощастило.але іншим все що описано все правда.скрізь так. І дуже мала зарплата в основному.і багато требують те чого в твої обов’язки навходить.хтось мовчить,хтось звільняється.тому там постійний набір співробітників.

26. 11 марта 2023

@Гость, якщо у вас є впевненість, що в іншому місці буде краще, то переходьте. Але я раджу декілька разів подумати. Якщо є можливість, то взяти відпустку, щоб зважити усі за та проти. По супермаркетах зарплата більш менш однакова, але скрізь свої правила, і зарплатні ньюанси. Я наприклад знаю, що в одному супермаркеті зарплата 70 грн./год., але там потрібно працювати на усіх відділах, і + там немає вантажників, які б вивозили «клітки» з товаром (в Новусі в них возять молочку з ковбасами). Також не у всіх супермаркетах прозора виплата заробітної плати. Якщо ви жінка, то як варіант перейти на касира. На КСО зарплата — 13000. А візьмете 2 дня на підробіток, вже буде 14000. А хочете ще більшу зарплату, можете піти на фронт, там від 20000 зарплата.

27. 10 марта 2023

@Гость, краще знайти нормальну роботу,підвищення там не буде ніколи,таких низьких зарплат мабуть немає ніде.

28. 10 марта 2023

@Гость, Можна ще жити на роботі ,взагалі без вихідних,тоді і 12 тис можна дотягнути ,може спробувати?

29. 8 марта 2023

@Гость, єдиний шанс підняти собі зарплату в Новусі — це брати підробітки, та працювати 5/3. Тоді зп — 11500 виходить.

30. 8 марта 2023

Чому на роботу в Новус повторно влаштуватись неможливо ?

31. 7 марта 2023

Підніміть продавцям зарплати, 9000 грн, що це взагалі таке, вже зовсім очманіли там у Литві своїй. Ціни на продукти бачили. Що ви творите, поробили рабів тут. Одні на фронті гинуть, інші пашуть за копійки, що це взагалі таке.

32. 5 марта 2023

@Гость, мушу вас розчарувати, але все так само у 99% приватних компаніях в Україні. Трудовий кодекс в Україні не працює. Хотіли в Європу, а попали в …. Сумно, але це факт.

33. 4 марта 2023

Також хочу додаьт, що в Новусі процвітає ейджизм. Начальство не раз наголошувало, що хочуть, щоб всім було до 50 років. Чим молодша — тим краще. А також бажано бути дуже доглянутою (це із зп в 10 тис грн і роботою по 12-14 годин на день)

34. 4 марта 2023

Новус вирішив, що оскільки в країні війна, то можна відноситись до співробітників, як до рабів. Змушують виконувати не свої обов’язки (це норма). Під час тривоги змушують працювати, не даючи змогу заховатися від небезпеки. Спілкуються з співробітниками, як із сміттям, указуючи на те, що заміну швидко знайдуть, адже війна і багато людей без роботи (тому терпи). І рівень зарплати при теперішніх цінах досить низький. Але, знову ж, маніпулюють тим, що в країні війна. Люди в Новусі працюють по дуже багато годин, без відпочинку. Мусять брати більше годин, щоб хоч якось проіснувати на ту зарплату.

35. 2 марта 2023

Головний плюс Новуса — це те, що не обманюють із зарплатою, і вона повністю «біла». Так, вона не велика, але виплачують без затримок. Я працював у двох магазинах, постійно рахував відпрацьований час, і мене ні на копійку не обманули.

36. 27 февраля 2023

Хто працював приймальником товару? Яка виходить ЗП в місяць? Які плюси і мінуси цієї професії у Новус?

37. 23 февраля 2023

Магазин 1056, керуючий взагалі неадекватним,таких неадеватних ще пошукати в мережі потрібно, хоча на вигляд начеб-то порядна людина
    На будь-яку скаргу на гарячу лінію починає тероризували персонал, не розібравшись належним чином, всім погрожує звільненням, зняттям тарифу, штрафом та ін.І все це робиться в присутності покупців, а постійні покупці взагалі в шоці, так як більшість персоналу це професіонали, які кожен знає свою справу досконало та ще може працювати на різних напрямках. Складається враження, що йому немає чим зайнятись, бо весь час бігає або стоїть спостегіє начеб то контролює працівників чим вони займаються, а якщо його немає то цим займається заступник по персоналу. Начебто в магазині роботи немає, планограму допомогти комусь поміняти, які кожен тиждень міняють, терміни придатності передивитись на відділах де продавці фізично не встигають це зробити. До переселенців зі сходу у керуючого взагалі ненависть, деяким вже прийшлось звільнитись, інших до цього спонукає та шукає будь-який привід. В країні безробіття, дуже багато професіоналів шукають роботу та мають достатній досвід і ще психічно врівноважені.

38. 17 февраля 2023

Працювати на магазині 1062 з приходом нового завідувача Діани Віталіївни стало абсолютно неможливо — неповага до персоналу, нецензурні звернення на постійній основі, розмови тільки в грубій формі та на підвищених тонах,виживає персонал з магазину і перетягує своїх подруг, кумів з Комфорттауну,на додаткову подработку вийти дає тільки своїм подружкам!!!!!!І на додачу в нас купа протермінованої продукції на виробництві яка заморожується і використовується в зв’язку з неадекватними обсягами замовленої сировини!!!!!Просимо прийняти міри в зв’язку з цією ситуацією!!!!!

39. 10 февраля 2023

Новус это как юра шатунов..был но уже нет.. с того старого новуса практически никого не осталось. В основном это бывшие сотрудники биллы. Перешедшие в новус.ностальгирую за теми временами.

40. 30 января 2023

Как все говорят это 1077европейская сеть но что то не видно что она такая европейская зп меленькая 7000,8000грн требуют много.Как в такое время можно сокращать людей если маг.зарабатывает кажлый день по милиону,два и больше денег. Хотя б раз похвалили или премии дали продавцам. Зато у нас админи и товароведи работники вкалывают аж сног падают.Несправедливость полная.Обеды просто ужасные кормят как буто пост все соблюдают.Много хамства разговаривают так с сотрудниками что б все боялись .Но это всё зависит от управляющей что админи,товароведи хамки они себе много позволяет и матом кроет так сотрудника это просто кошмар так нельзя себя вести.Куда смотрит вышее руководство гениральные.Как прожить за такую зп,а раб.надо с утра до вечера.Люди просто вкаливают на их что б они жили в шеколаде понабирали жополизов и стукачей и эта охрана безпределом занимаеться много себе позволяют.Обратите внимание гениральные директора если вам не всё равно.Сами воруют,а на работников спихают и обыскивают как буто на зоне.

41. 28 января 2023

Унизительное хамское отношение к сотрудникам, каждый должен работать за троих и все равно все плохо. На обед и технический перерыв можно за целый день вообще не попасть, и это никого не волнует. Я продержалась в магазине 1115 полтора месяца. Старший кассир Зарицкая с первых минут знакомства начала на меня орать, и так продолжалось постоянно, как будто бы я виновата во всех ее проблемах. Я проработала в предыдущей компании 8 лет, и за это время со мной никто ни разу так не обращался.

42. 28 января 2023

Куда смотрят гениральные директора.Зарабатывают на людях.Это же европейская контора.

43. 25 января 2023

Новус 1077 ужасный.Рукводство ужасное отношение к сотрудникам хамское,товароведи что на мясе ,на рыбе просто такие люди хамки,грубиянки.Админи вообще возомнили что они цари магазина.Зарплата вообще меленькая 8000грн.в каком веке платили такую зп.и ещё заставляют раб.на других отделах просто жах.Люди увольняються если скажеш слово нет сразу обьяснительная полный безпридел и никакой управы на них нет никто неможет повлиять.Вкалываеш как проклятый и всё плохо и никто не работает.Как так можно благодарочки никакой.Всёобещают поднять зп.но увы это просто слова.

44. 20 января 2023

Доброй день работала в Новусе 7018 , зарплата не вся приходит на вопросы почему не вся ответ один в зарплату придет в аванс и так 2 месяца подряд . Продукции много заказывают на вопрос зачем столько дорогой продукции ответ один автозаказ .
    В итоге в первом месяце получила 4500, в тором месяце 6900. Совет это самая худшая работа в Киеве. Больничный за всю мою работу в Новусе не разу не выплатили, не уверена что правильно по ставке в день платить .

45. 3 января 2023

В магазині 1117 адмін приходить на работу в алкогольному оп*янінні , ледве стоячи на ногах . А управляюча це прикриває . Також урізають робочі години працівникам щоб менше платити зарплатні , яка і так мізерна , хоча роботи дуже багато . Відношення до персоналу зі сторони упраляючої скотське . Верещить наче потерпіла , кричить матом . Всі мовчать , бо бояться втратити роботу

46. 31 декабря 2022

В цій компанії жодного разу за 10 років не привітали подарунками чи премією продавців і касирів з Новим роком, навіть коробочкою Рафаелло чи шампанським, що роблять інші компанії. Керівництво жлобів.

47. 26 декабря 2022

Що це за зарплати у 8000 грн у продавців??? Ціни підвищилися на продукти, чому немає перерахунку зарплат?

48. 24 декабря 2022

Тоже самое касается и других супермаркетов. В других супермаркетах где зарплаты выше, там вообще меняют работников часто, просто что хотят то и делают. Потому что счас на одно место 100 других найдут

49. 24 декабря 2022

@Гость, не вижу аргументированного ответа по поводу как ты выразился «идиотской системы для мерчендайзеров». Будет какая-то конкретика?? В данный момент, я вижу (как и предполагал) мерчика-обиженку, ХАЛЯВЩИКА, который старается незаметно прошмыгнуть в зал, пофоткать, поправить продукции своей конторы, и быстренько «слинять», а тут его видите ли заставляют работать, выполнять свои должностные обязанности! Ух какие!

Идиотская система- это бегать искать админа который находится фиг знает где…а все для того чтобы эти уважаемые господа соизволили дать пропуск на выход.Если учесть что у мерчендайзеров не один такой «хороший» магазин. Большую часть времени приходитя тратить на поиски этих господ, которые ведут себя так будто они хозяева мира а ты тут никто и вообще ты полное ничтожество… Напоминаю, что у продавцов есть тоже свои обязанности, а не ждать когда за них выполнят всю работу мерчендайзеры… Продавцы, которые только и могут что шариться по курилкам и чаи гонять.. а еще указания раздавать Ни в одном нормальном супермаркете такого нет…На Лобановского работают некоторые люди с неустойчивой психикой и неплохо бы было сотрудников проверить у психиатора. А то мания величия у некоторых налицо…

50. 18 декабря 2022

На Святошинській 3 м.Київ, дуже ЖАХЛИВЕ ставлення до людей в касі самообслуговування, а саме співробітниця Юкиш, хамить, вихватує з рук товар, штовхає покупців, і дуже не вічливо спілкується. Набрали аби кого. Із-за такого ставлення інший раз приходити не хочеться. В касах касирів НЕМАЄ, а на самообслуговуванні самі хами неввічлеві працюють.

1. 5 июня 2012

Компанія Новус — це фірма, яку вирощуюють на продаж. Це очевидно вбачається з відношення керівництва до організації всіх процесів. Це тимчасові власники і керівники і відносяться до цього бізнесу як до всього тимчасового, як попало, відповідно добирають на посади топ-менеджерів людей, які би відповідали мисленню тимчасового власника, тобто щоб процес трохи крутився, ніяких зірок з неба — це все йде на нижчі рівні. І відносяться, як до свині, яка запланована на продаж, а тому має швидко рости, щоби була маса, та шоб більше вторгувати на базарі. І неважлива якість, а тому свиню можна годувати гімном.
    Ситуація зміниться, коли Новус продадуть та прийдуть справжні власники та том-менеджери, ну ще може, якщо теперішні відчують, що такий їхній товаряк Новус з душком, і капітал при розумі ніколи його не візьме. Але це навряд -там мізків мало. Тому теперішньому власнику і керівництву абсолютно наплювати на процеси в колективі. Не майте іллюзій — ні кар»єри, ні заробітку ви в Новусі не отримаєте. Новус — Абсолютно безсперспективне дно української торгівлі.

2. 22 февраля 2013

Если тебя все по*уй, то ета робота для тебя зарплату платят нормально. Я работаю уже 7 месяц продавцом и не жалуюсь, хотя и персонал меняется как носки, не понимаю что их не устраивает, круче новуса негде нету.

Оператор видеонаблюдения 1
Продавец мяса 1
Товаровед 2

Добавьте зарплату в компании НОВУС

Добавить отзыв о работодателе НОВУС

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании НОВУС?