Платинум

Платинум

Компания Platinum – крупнейший импортер и производитель моек, смесителей и аксессуаров для ванны. Основана наша компания в 2009 году. За 12 лет существования мы переживали сложные времена и кризисы, но никогда не изменяли своему внутреннему кредо.

Отзывы о работе в Платинум, зарплаты

1. 9 февраля 2024

Влаштовувався на роботу на керівника філіалу в Польщу. Проходив ряд співбесід і розмов, на кожній з яких наголошувалось про велич компанії , про лідерство, про амбітні плани, про довіру, порядність, чесність, можливість стати партнером в майбутньому і т.д. Затвердили. Все ніби домовлено, я звільняюсь з хорошої роботи, бо бачу тут перспективи, і раптом мені дають на підпис договір з мінімальною заробітною платою, а решту на карточку неофіційно. На моє запитання «ми ж так не домовлялись» відповіли, «а ви що нам не довіряєте? Та ми ж заплатимо 100%». Власник ВВ взагалі заявив «раз ви нам не довіряєте, то нам не по дорозі!» І пропали…. Останнє повідомлення від них «ми так працюємо роками, в нас так прописані процедури в компанії, ми не будемо змінювати їх під одну людину» Які процедури? Платити мінімалку а решту може колись, за якихось умов? Як можна порушення законодавства прописати в процедурах компанії? І де та довіра, порядність, відповідальність? Оминайте їх десятою дорогою.

Добавьте зарплату в компании Платинум

Добавить отзыв о работодателе Платинум

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Платинум?