Подорожник

Національна мережа аптек «Подорожник»
Більше 1000 діючих аптек по території України.
Представлені в усіх областях та районних центрах України.

Отзывы о работе в Подорожник, зарплаты

1. 22 апреля 2018

Подорожник, Подорожник мережа не погана до клієнтів як на мене то супер все для клієнта, але не для людей які там працюють. Таке відчуття, що останнім часом там працівників мають за якусь фігню вибачте на слові за г..но, провізор має мити підлогу на залі, відкидати взимку сніг, всюди прибирати 12 годин на ногах і спробуй присісти та так і вмерти можна, завідуючі мають тебе незащо виконує ще і їхню роботу хоти по ресах, розноси звіти, а вони будуть тільки плани виконувати та голди бити у неї план 155%, а втебе 96%, голдів у завідувача на половину більше і ще + загальна ціль а тобі немає як набити їх бож у справах завідувача ходиш вірішуєш питання та проблеми, а поїдуть на збори то регіональному плачуться які, працівникі поганні завідувача не слухають, а вони такі хороші. Фігня просто сил немає уже у цій мережі працювати, а зарплату як платили так і платять а мінімальна то вже коли піднялася, але подорожник не спішить підніматти

2. 22 апреля 2018

@Гость, згодна з вами на 1000000%

3. 12 марта 2018

@Гость, ребята у кого есть номера Когото из руководителей данной багодельни
    У меня мужа тупо кинули на Деньги
    За предоставленное помещение

4. 11 марта 2018

@Василь, як не пробували працювати. якраз в Подорожнику і попрацювали. і ділимось власним РЕАЛЬНИМ досвідом , а не сексуальними фантазіями вроді ваших .

5. 11 марта 2018

люди, знайте собі ціну !!!!!! не вартують зароблені там копійки вашого здоров,я і нервів !!! там добре тільки тим, хто попав туди по якомусь блату … ця мережа просто позор для фармації. Та ще й ДержЛікСлужби частенько туди в гості заходить з перевірками — бо люди скаржаться на фальсифікат. а фальсифікату в них море …

6. 22 февраля 2018

Дуже накипіло……Хочеться щоб люди оминали цю компанію. Плани дуже високі, приходиться працювати при температурі +16. Тільки й маю, що заробітна плата йде на лікування. А завідуючі, то взагалі жах….мало того що тупі, то ще й нічого не роблять, тільки керують. Стоять цілими днями за кассою, хоча в графіку до 12.00, виконують свою частину плану на 150%, а прості фармацевти нехай дотягують собі до 95%. А платять їм за все, за що тільки можна. Тому дуже хочеться, щоб керівництво заставило їх відпрацьовувати ті гроші.

7. 16 ноября 2017

повністю з тобою згоден-їх любимий вислів-без тебе тітанік не потоне,в сміслі фірма,хоча і так тріщить по швах

8. 13 ноября 2017

хороші відгуки про цю компанію можуть залишати лише керівники!Насправді там ставлення до людей як до «ресурсу», абсолютне свавілля та лицемірство! Молоді люди оминайте цю компанію, там дуже багато негативу!

9. 10 ноября 2017

Теперішній завсклад-Вячеслав Вікентійович,з фаміліею Альбертович сволоч рідкісна,тільки і думає з тими,кого він переманив з фарм фірьми БАДМ,як з людей,які вкалують побільше вижати побільше і самим нічого не робити,їх 4 з БАДМ-він сам і ще 3 переманив-Петро(фамілії не помятаю),Олег Колесніков,Юрій Мельник,їх девіз-жизнь без лоха-плоха,вот вони і шукають,кого і як кинути на гроші,не беріть ні в якому разі тих людиноподіпдних в свої фірми і женіть подальше їх,вони нагло в очі брешуть.З людей будуть тиснути всі соки,а самі в той час нічого не робити,в них синдром місцевого царька,а коли звільнився і хотів забрати свої чесно зароблені гроші,то він довго не хотів віддавати,а коли забрав,то так ніби мені велику послугу зробив,ще й відверто і нагло посилав мене.
    Якщо звичайно зарплату кидали на карточку,то останню він сам з бухгалтерії забрав,щоби щось нажити собі з того,і це не поодинокий випадок,він так зі всіма людьми,хто звільняеться поступае!!!
    Бажаю вам не стикатися з такою людиною і йти працювати на склад соломіїя-сервіс!
    З акими відвертими хамами,як вони,краще взагалі не мати справ!!!

10. 8 ноября 2017

та це точно якийсь регіональний написав … хто ше себе похвалить

11. 8 ноября 2017

на всі 100% правда. В цій мережі феодалізм рулить. шкода , що стикнулася з цим особисто (((

12. 8 ноября 2017

всі негативні репліки — це все правда. працівників мають за сміття.

13. 20 октября 2017

Василь :
    Всім доброго дня!
    Я є працівником Компаніі Подорожник і горжусь цим.
    Отримавши шанс працевлаштування в мережі я здобув різнобічний досвід роботи як на позиціі фармацевта так і керівника аптечним закладом.
    Компанія Подорожник надає можливість як професійного росту так і карєрного зростання.
    А Ви шановні «Гості» вмієте тільки критикувати! Працювати не пробували?
    Щодо зарплат я можу стверджувати що керівництво нікого недурить — всі отримують кошти відповідно до обітцянок і своїх функціональних обовязків.
    Якщо зробити підсумок — потрібно працювати якісно, добросовісно і відповідно Вас оцінять.

Керівник!!!??? А в школі Вас вчили правопису??? І по Вашим словам відчувається, що Вам замовили написати так Гарно!!!

14. 13 июня 2017

Працював там водієм.
    Коли прийшов, то об»єми перевозки були не великими.Водій сам загружає товар і сам розвозить. Але з часом мережа збільшилась, та і об»єми відповідно. Але ні зарплати не збільшелося відповідно до збільшення роботи, ні експедитора немає.
    Маршрути великі до 800 км на день. На наступний вихідний, але часто могли на наступний заставити кудась їхати.
    На машину ставлять відстеження, слідкують за вами.
    Амортизація також мала — ціни на запчастини ростуть, але це нікого не хвилює — Декілька серьозних поломок та ремонт у 20 000 грн — мене вибило, це не зовсім варто вбивати свою автівку за невисоку зарплатню.
    Крім того, відпустка — її не було, а якщо хочешь, то шукай собі заміну, або за свій рахунок…
    Начальство не рахується з працівниками, тримає за рабів.
    Я пішов від них, і не шкодую.
    Може комусь згодиться мій відгук.

15. 10 мая 2017

@МЕН, це не правда я працюю вже 4 місяці,найменше я отримала 1 місяця роботи 4200 ,решта місяців вище 5000

16. 14 апреля 2017

Працівнки ХАМИ! Відділ кадрів у місті Львові некомпетентний. КЗпП не дотримується. Повне свавілля. Шукають як не виконувати умови працевлаштування.

17. 16 марта 2017

@Ольга, Доброго Дня.Навіть і не думайте,на завідувачів вішають всіх собак і всі гріхи,умови ужасні,штрафи космічні,корупція в ЦО А регіональні менеджери повинні скотськи ведуть себе з працівниками.Оминайте цю фірмочку Солємію Сервіс третьою дорогою.Ліки поставляють не офіційно,фальсифікат.Я не раджу Подорожник всій Україні!!!!

ваше прізвище часом не Фреймут?

18. 18 января 2017

19. 7 января 2017

В м.Млинів Рівненська обл. відкрилась аптека Подорожник.Все ніби нічого доки не прийшли морози.В аптеці крім кондиціонера немае жодного обігрівача!!! Як може такий гарний колектив в таких умовах працювати,коли в приміщенні +5.Регіоналам нас****ти.

20. 19 декабря 2016

@Марія Стадник, Я в підтримку » Гостя «. Можу сказати просто по-людськи хочемо помогти тим хто хоче йти туди бо реально там «жжжж» і це правда нетреба розказувати шо ви там всі класні , а простий люд всі хрин. Чому від вас так люди йдуть ні Втікають непобоюсь цього слова , а ваш хід ( нечесно працюють, брешуть, в цілому всі пагані) , а ви бідні нещасні ……… Жах надоїла ця брехня.

21. 7 декабря 2016

Всім доброго дня!
    Я є працівником Компаніі Подорожник і горжусь цим.
    А Ви шановні «Гості» вмієте тільки критикувати! Працювати не пробували?

22. 7 декабря 2016

Скільки людей, стільки й думок,як негативних так і позитивних, всім догодити неможливо, особливо в наш час,але все змінюється і оцінюється в порівнянні, тому потрібно спробувати, я думаю, не пошкодуєте. Не все так погано, як пишуть, позитиву більше.

23. 6 декабря 2016

Думаю піти на завідування в цю мережу. Хтось може сказати із вже працюючих там на завідуванні чи варто чи ні? Розумію, що всюди є свої недоліки в будь-якій мережі, але все ж якщо зважити?!

24. 2 декабря 2016

От читаю коментарі і думаю. «Гость» — звертаюся до Вас, з надією на те, що ви надзвичайно професійний спеціаліст з фармопіки і супер-компетентний спеціаліст аптечного бізнесу (виходячи з Вашого коментаря щодо певних працівників компанії і самої мережі). Не каламутьте воду, не засмічуйте інтернет простір пустими висловами, а якщо маєте чіткі факти, перевірені, правдиві — тоді і висловлюйте свою думку. Дуже шкода, що Ваша поведінка на цьому ресурсі є нікчемною — Ви просто виливаєте бруд і вводите в оману людей при цьому залишаючись просто «Гостем». Це неправильно і несправедливо по відношенню (і з-за поваги) до читачів.Поважайте себе і відвідувачів сайту. Я бажаю Вам мудрості,добра і гарного настрою, здорового грузду і звичайно гарної роботи, де Ви зможете найти професіоналів Вашого рівня.

25. 29 ноября 2016

@гость, А они там все такие Не адекватные.Лидирует по хамству и наглости Шыра Ксюха та еще хабалка,ей бы на Одесском Привозе рыбой торговать

26. 29 ноября 2016

А це у *****ожник такой маркетинговый ход,впариватт голд Препараты,тоисть просрочки и левандос

27. 29 ноября 2016

Так дійсно регіонали (яворська)не знає ані препаратів ані як вийти з ситуації правильно тільки кліпає оченятами, а вирішення проблеми нуль і ніколи не захистить свій колектив,де була чаус коли затверджувала її на регіонала-чи яке їхало таке здибало?!,Друзі яку Ви хочете фармопіку,якщо регіонали і комерц директори тупі в ній,вибрали собі,яворська брехлива і некомпетентна хамка ,тому дійсно не попадайте до них.

28. 31 октября 2016

нічого доброго про персонал , який знаходиться у м.Кузнецовськ тепер (м. Вараш)по м-ну Вараш 11 сказати не можу!понабирали молодих ,які не то що рецепта правильно не можуть прочитати , а навіть і глухі усі разом із завідуючою! препарат ,який купували дали не той , а коли прийшли обміняти то всі в один голос твердять , що ми так і назвали цей препарат! Як можна назвати препарат назвою ,яку ніколи не чув! препарат коштую не дешево, а вони навіть не спробували нічого запропунувати! поступили по хамськи! це не перший негативний поступок в цій аптеці! Біільше не ногою в цю аптеку!

29. 27 октября 2016

Найгірша мережа зі всіх мереж у Заході !!! Все через *опу відбувається , як в офісі так і в аптеках , працювала не довго , радію що літом втікла з цього ПЕКЛА! Регіональні сірі миші , які не можуть допомогти в складну хвилину з проблемами аптеки, лиш стеляться начальству в офісі. Люди , тут справді бардак, понабирали молодих регіональних таких як Яворська , яка навіть проблеми внутрішньо аптечні не може вирішити , бо не знає як! Лиш штрафувати вміє… Зарплата мізер , а працюєш по 13 годин! Не давайте робити з себе рабів !!!!!

30. 21 октября 2016

@НАТАЛЬЯОй чесно працювала Боже упаси, йти в то пекло! Чесно моя порада і думка!!!!!!!

31. 20 октября 2016

…рекомендації потрібні -тільки чесно!!хочу йти на роботу у П одорожник -що рекомендуєте????

32. 10 сентября 2016

Не смешите мою печень.Хахахаха.На словах гарная а в реале зарплата мизер.Обходите Пидарожник апцеку стороной.

33. 10 сентября 2016

Такая хорошая что люди убегают от Вас как от волка

34. 24 августа 2016

яка ж то аптека така має 4-5 тисяч зарплати?

35. 11 августа 2016

Працюю в мережі вже досить давно. І можу сказати тільки хороше. Гарна зарплатня! Добрі заохочення, погане про мережу може сказати певно лише людина яку звільнили. Корупціонери? Феодали? Це просто смішно) особливо що стосується регіональних директорів. Якщо ви будете чесно працювати то таке до вас буде і ставлення! Зарплатня 4-5 тис (і ні я не працюю в офісі!!) простий фармацевт. Навіщо відлякувати людей від мережі неправдою…?

36. 16 июля 2016

МЕН :

Пропрацювавши в мережі подорожник Я можу сказати тільки один негатив мережа з «верху дуже примазана і гарна»,але це тільки на перший погляд з середини вона сплошна гниль,працювати з ними одна мука,ставлення до працівників взагалі як до «кріпаків» одним словом система ФЕОДАЛІЗМУ.Люди думайте 100 раз перш ніж йти до них…….

Дорогв колега ! Це правда і дуже сумно що на людському горі клан Федечко І Коляда збагачують статки а людей за людей не тримають

Але це завжди так не буде прийде час

37. 16 июля 2016

МЕН :

Мережа просто жахлива, працювати в ній нестерпно і нереально.Нелюдяне ставлення до працівників фармацевтів-провізорі з боку керівництва.Купляють великими зарплата а потім: постійно «таємний,план,стандарти» і вибачайте накрилась ваша зарплата. При любій ревізії постійно штучно створюють недостачі.Випускники фармації тримається подалі від цього БОЛОТА…

Шира Оксана та Ольга Стрілецька НАЙБІЛЬШІ КОРУПЦІОНЕРИ МЕРЕЖІ

Ще забули вказати Яворська Уляна і Кузніцова Вікторія і Чаус Наталя ото ще ті ну і безпосередньо боси, не те слово корупціонери » феодали корупціоністи»

38. 29 июня 2016

Шира Оксана та Ольга Стрілецька НАЙБІЛЬШІ КОРУПЦІОНЕРИ МЕРЕЖІ

39. 29 июня 2016

А мені нормально. Свої 5-6 тис завжди маю, керівник адекватний, все стабільно. Звичайно є стандарти, але ж де їх немає. Люди, усе у порівнянні….ви ще в Сімейній і 3І не працювали

А ти мабудь в офісі працюєш та жируєш.Бо в Аптеці фармацевт навіть 3 тис не отримує

40. 29 июня 2016

41. 29 июня 2016

Аптека 3і в порівнянню звашою фірмочкою найкраща.Сашко та Тарас дурять працівників а мегера Шіра та ще їх і принижує.Люди оминайте цю бутафорну фірмочку Солємія-Сервіс мтороною.А ліки в них ФАЛЬСИФІКАТ КРЕЙДА

42. 11 мая 2016

43. 7 мая 2016

44. 27 апреля 2016

45. 23 февраля 2016

@Гость, звідки така інформація?

46. 13 февраля 2016

Крім того в мережі даних аптек торгують краденими ліками які призначалися воїнам АТО

47. 16 августа 2015

Аптека «Подорожник»-это адская работа и мизерная оплата.Я провизор с двумя дипломами,работаю уже третий месяц, еще все на испытательном сроке.В этой фирме умеют только обещать. В реалиях все состоит иначе.Зарплата- вместо обещанных 3500 гривен,выплачивают 1700 гривен из которых половину вычтут за якобы недостачи, в итоге работаю,как говорят, на доброго дядю Сашу.Стандарты-это стремление к европейскому с настоящим Совковым.Не выполняя этот маразм Вас лишают половина оклада.Заправляют всей работой директора регионалы, которые курируют по 10 аптек в каждом регионе.Одна из таких, моя начальница,назову ее Дуся Шикарная.Эта тетка то и умеет,что орать,хамить. А говорят,что львовяне культурный народ.Я КАТЕГОРИЧЕСКИ не рекомендую эту фирмочку Солемия-Сервисэ и их детище «Падарожник».

48. 6 июля 2015

Шановні випускники фармацевтичних закладів. Минайте «Подорожник» 10 дорогою. З вас вижмуть всі соки і ще повішають суттєву недостачу при розрахунку з роботи.

49. 29 марта 2015

мережа орієнтована на вижив усіх соків з працівників. торгівля організована дуже добре, але фармопіка як така відсутня — конвеєр покупців — продав і забув. графік роботи по 13 годин на день — 15 днів на місяць, і це при умові що всі фармацевти присутні. бо коли відпустки чи хвороби — пашеш тижнями( і це по 13 годин) часу на себе, на сімю, на друзів майже нема. зарплата — обіцяють золоті гори, але за умови виконання драконівських планів продаж, їх виконують хіба старожили які болт забили на своє особисте життя. якщо ти просто фармацевт — ти повинен цьомати *опу завідуючому — бо якщо не сподобаєшся йому втратиш половину зарплати. як на мене добре лише керівництву — яке очолило цей потік ліків і грошей.

50. 8 октября 2013

Класна мережа, дуже комфортно та затишно у ній працювати, достатньо привітні керівники, завжди допоможуть із будь-якими запитаннями, хороший рівень зарплат, реально недурять те що обітцяють — те і платять!
    Марія.

Провизор 6
Фармацевт 21

Добавьте зарплату в компании Подорожник

Добавить отзыв о работодателе Подорожник

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Подорожник?