SSA Group

SSA Group

SSA Group is an IT services and solution provider with development centers in TOP-4 cities of Ukraine

Отзывы о работе в SSA Group, зарплаты

1. 6 сентября 2022

Трохи розповiм про процеси всередині компаніїі та з чим прийдеться зіткнутися майбутньому спiвробiтнику.

— Компанія робить акцент на «seniority level» спеціалістів — це звучить круто, але по факту основне посилання в цих словах — це продавати джунiв/трейнi по рейтам синьйорiв, обманюючи при цьому клієнтів як поточних, так і потенційних. Хочеться лише виділити декiлькох людей, які дійсно володіють серйозною тех. базою, з якими було приємно попрацювати на проектах.

Про рівень англійської мови: у деяких мемберiв він на хорошому рівні, як письмовий, так і розмовний. Але у більшості співробітників (з ким працювали на проектах), він на такому рівні, що про здатність висловлюватися на мітингах мова не йде, а у чатах пишуть з помилками. У компанії працювала людина на момент написання відгуку, з якою довелося перетинатися за проектами — це займаючий посаду керівника у відділі .NET, Володимир Удалов. Для мене особисто завжди було таємницею, як людина може займати таку високу позицію в компанії, при цьому мати англійську на рівні програми середньої школи. На мiтiнгах здебiльшого поводив себе в стилi “тихіше трави нижче води”, щоб не довелося навколишнім тiм мемберам i клієнту чути це посміховисько.

— Що до звільнення, що практикується в компанії. Наприклад: збирається аля мiтiнг з командою о 17:00 в понеділок і командi повідомляють, що один з команди вже з нами не працює, тому що людину звiльнили сьогоднішнім числом в кінці робочого дня. Спостерiгали таку практику у своєму відділі і чули з інших відділів такий же підхід. Висновок робіть самі

— Дiя.City: коли 90% компаній приєднуються і підтримують ініціативу, об’єднуючись на державному рівні, CEO компанії Тарас написав мейл усім співробітникам з текстом, що компанія утримується від приєднання до цієї ініциативи. Мабуть, в пріорiтети компанії не входить на перший план прозорiсть процесів і підтримка країни у військовий час проти окупанта. Я можу тільки зробити висновок (вiн не обов’язково вiрний, висновки за вами), це тому, що оплата праці практикується у формі готiвки в конвертах, так що податки державi яка веде війну, не доходять у повній формі (точнiше доходять, тільки з мінімальної офіцiйної зарплатнi в Українi в той час, коли співробітник отримує свій дохiд x10 від цієї суми в конвертi). Також через причину несплати податків під час війни, компанія відкрила офіси у Філіппінах та В’етнамі. До речi, ніякої підтримки для армії від компанії за весь військовий період здійснено не було на кшталт загального збору коштів і т.д.

— CEO компанії, Тарас: переїхав у сонячну країну як тільки почалася війна, поки всі співробітники компанії у повному складі залишилися у Львовi. Можна тільки здогадуватися, як у нього це вийшло і з якої причини він це зробив. Капітан покинув шлюпку першим. Без коментарiв.

— Камери у кiмнатах, де працюють співробітники = стеження 24/7. Кого влаштовує, можете не звертати уваги.

— Рiвень заробітних плат — все просто: якщо хочете розумiти скiльки будете отримувати, берете ринкову ЗП на djinni і віднімаєте від неї 30%.

— Рейтинги компанії на dou: нехай не вводять в оману. Компанія на performance review просить працівника поставити високу оцінку за всіма параметрами і слідкує за цим за підсумком, а якщо співробітник цього не робить — це впливає на результат перегляду.

— Про тайм трекінг: коли почалася війна і співробітники не мали можливості працювати за банальною причиною, що їх райони бомбили або у них не було електроенергії у домiвках, компанія просила всіх трекати такі періоди часу, взявши години зі своєї законної відпустки.

Сподiваюся, що компанiя зрозумiє помилки та зробить висновки, щоб цей експiрiенс надалi тільки допоміг у становленнi, щоб стати бiльш вiдвертими та насправдi чесними, маючи можливiсть почати бути схожими по процесам на локомотиви IT-компанiй, а не лицемірно зображати “сеньйорний рівень” одягаючи маску, працюючи по процесам на рівні шарашкiної контори.

Незалежно вiд цьго, бажаю SSA Group вiдповiдати крiтерiям прозоростi та людяностi, у повному обсязi стати частиною держави у воєнний час, долучитися та пiдтримувати податками країну (i не тiльки податками по можливостi, беручi приклад з iнших), щоб перемога України була якомога ближче та швидше.

Слава Українi!

2. 26 января 2022

В компании работал больше года. Был очень интересный проект из Healthcare индустрии. Очень хорошая команда была на проекте, умный и квалифицированный PM, ребята все дружелюбные и готовы были помочь с любой непонятной ситуацией. Один из плюсов — можно работать удаленно из дома. Главное вовремя и качественно выполнять свою работу.

Добавьте зарплату в компании SSA Group

Добавить отзыв о работодателе SSA Group

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании SSA Group?