Сварог Вест Грyп

Отзывы о работе в Сварог Вест Грyп, зарплаты

1. 21 января 2020

Сварог выкупили ? Что ждёт работников Сварога,кто что слышал ,напишите пожалуйста

2. 13 ноября 2019

@Гость, кому платять? Мені цікаво ким ви поацюетє що вам платять???

3. 13 ноября 2019

В мене померла бабуся майже рік назад а гроші на поховання я так і не отримала ,то це як понімати??? Землі(паї) в людей позабирали користуетєсь а людям платите копійки??? Що в нас час 8000 тисяч,які ще агрофірми платять такі такі гроші,а ? На скільки знаю то це тільки сварог плате копійки. Безсовесні ви ! На вас також час прийде. Ви наживаетесь на чужому горі. Е дуже гарна поговорка кінчаемо торгувати ,бо нема чим здачу давати. То це про вас ,немаете чим платити то йдіть нахрен!!!

4. 19 августа 2019

Сварог Вест груп заплатіть людям зарплати хоть за два місяці люди які працюють у вас не мають за що жити ви розуму наберіться заплатіть зарплату с*кі

5. 23 мая 2019

а де зарплата ви що там слабоумні як люди жити мають

6. 4 декабря 2017

вже давно не працює

7. 15 августа 2017

А,що, Анатолій Паляниця,вже не працює в Сварозі?

8. 18 мая 2017

Пропрацював на Сварозі не один рік. Дуже шкода зараз дивитись, як один з найбільших Агрохолдінгів просто довели до занепаду! Дуже важко працювати, напружений графік, людей просто вижимають як лімон. Відношення до людей скоцке, затримки по зп від двох до трьох місяців, за житло та авто компенсації не виплачують. Скорочення шалені! Хороші спеціалісти уходять, тому що запити по роботі просто абсурдні. Не раджу йти на Сварог працювати!

9. 16 мая 2017

холдінг вже на ладан дихає- треба було меньше красти . та ізначально це все було придумано шоб обєгорити людей побільше напхати собі кішені і почали вже потихенько тікати ті шо вже нахапались а люди ходятьяк баклани бачать все це і мовчать бояться остатись без роботи .це шо зарплату дають в конвертах то єрунда ніхто не задумується шо може колись прийдеться на пенсію йти і тіряють на біржі десятки тисяч -люди відкрийти очі ви шо дураки гоніть їх вон з вашої тереторії це хуже фашистів

10. 14 мая 2017

@Гость, никто никуда обращаться не будет. Официально у всех минималка, остальное в конвертах. Судиться из-за трех тысяч никто не будет, потеряет намного больше.

11. 19 марта 2017

А про Черкеса і Василівця щось чули?

12. 9 марта 2017

Судячи з відгуків є багато проблем всередині корпорації… Відкритим залишаються питання: Що роблять люди, чиї права в оплаті праці було порушено, щоб змінити існуючий стан речей? Чому не звертаються в прокуратуру, чи Державну інспекцію з питань праці в Хмельницькій області?
    Якщо Ваші права порушено і Ви не хочете з цим миритися вихід є, залишається лише діяти.
    Вищеназвані державні структури покликані захищати Ваші права, відновлювати порушені права. Звертатись чи ні це особиста справа кожного… Оскільки, м. Шепетівка нажаль не дає кращих альтернатив ніж Сварог Вест Груп для працевлаштування і забезпечення себе та власної родини. А Звідси і «рабська свідомість» про яку писалося одним з гостів сайту.

13. 23 февраля 2017

@Гость, Там сидять такіж специ як і у вашій компанії , тут не ржати треба а плакати , тото і воно бардак в нашій Державі через таких ржачів , всі все переводять в ржачку , ну ржіт колись прийде пора і плакати не завжди котові масляна,як я і очікувала тут всім всьо до одного місця ,не треба бути наівною.Більш ніколи в житі не зайду ні на один сайт сварога.тут нема на шо дивитись і шо читати це всьо фейк.

навчіться писати, я вас прошу )

14. 23 февраля 2017

15. 20 февраля 2017

У Вас є туча юристів які зовсім нічого не роблять ,зовсім не цікавляться станом справ в місцевості де компанія тримає землю.Наприклад, наш сільський голова з подтішка а де і нагло вставляє палки в колеса компанії, то в нього якісь проблєми з землею то буряки не так вивозять як йому хотілобся,а сам **** здає квартиру грибе за ню гроші не платить жодного податку ні в пенсійний ні на армію, вже має купляти на виручені гроші другу хату в с. вереміївка ну чим це не корупція, чим не злочин він же державний службовець хіба ви не можете його поставити на місце,заткнути йому морду шоб не мішав працювати,якщо вже цего ви не можете зробити то яка ви компанія , скажете то не ваша справа ні ви помиляєтесь вот саме з цего і починаються відносини між людьми і холдінгом,він подає вас людям як загарбників а ви на це закриваєте очі.Саме з таких мєлочних справ і підривається довіра до вас.Мова йде про с Митинці Красилівського району.Як можна передайте цей лист вашому керівникові , він чоловік молодий завзятий він все добре зрозуміє , повірте наші люди не протів працювати в вашій компанії , платять гарну зарплату премії чого ще хотіти , но таких гадів треба на корню істрибляти шоб не мішали жити , поможіть ми виберемо другого голову даже і прислухаємось до вашої думки, це лист не від однієї людини, це пише просто один, це думка десятка , сотні людей.Вибачте якщо вас деремне потурбував.

Це просто феєричний пост, дякую, поржав.

Викиньте з голови ваш совок, ідіть в прокурвтуру, якщо є докази, а не чекайте, поки холдинг вирішить ваші проблеми

16. 16 февраля 2017

17. 8 февраля 2017

@Гость, така (хороша)корпорація що всіх працівників які наставці в примусовому порядку відправили в відпуск за власний рахунок щоб за січень небуло нарахувань по заробітній платі.а за грудень забули заплатити.

18. 8 февраля 2017

@Гость, якщо безвихід спробуй.

19. 12 января 2017

Вірно тут пишуть, що коли тебе переманюють працювати — то обіцяють «золоті гори», а реально шалена затримка ЗП!!!! І ти ще маєш приводити якісь доводи чого тобі ту ЗП мають дати.

20. 12 января 2017

Дійсно затримують ЗП і немає ніякої гарантії що її заплатять. Дійсно жалію що прийшла.

21. 21 ноября 2016

Компанія шахраїв.З/п-по документах мінімалка, все інше типу в конверті, але на картку. Затримка з/п як завжди 2 місяці. За оренду авто, ні копійки не виплатили. Премії в кінці сезону, як в інших нормальних агрофірмах немає. Такого бардака та скотського відношення до працівників, навіть мілкі фермери не дозволяють.

22. 12 октября 2016

@Гость, краще тікай. Там скоти а не люди. Кругом одні начальники, обіцяють одне — дають інше. Зарплати мізерні, лише оболочка серйозної корпорації

23. 10 октября 2016

Гордійчук дуже занявся меценацтвом ти повідавай людям зарплату паї

24. 5 октября 2016

Так ви собі думаєте

25. 27 сентября 2016

А
    чому це неплатять орендної плати за зелю ,мало того що обманули дали 6 процентів (на томість як федьченко по 7 герега по 10) той ще так шось мутят кинули на карточку 4000 і то тільки 20 чоловікам , а деж ще 930 грн ви що думаєте ми будем мовчати ви глубоко помиляєтесь гнати вас треба в три шиї ми на вихідні зберемо людей вже згоду прийти дали більше 600 чоловік і за вами аж зашипить . звернулись на тв критичну точку тоже обіцяли бути .

26. 23 сентября 2016

Привіт всім………..запропонували роботу в цій фірмі…………як думаєте, варто зголошуватися???

27. 18 сентября 2016

мене звылинили з роботи бо пощитали що не здав тести але я знаю що це чистої води брехня просто треба було очистити таку посаду то нашо когось робити ідіотом ці тести напевне здавби навіть першокласник основна база питань на схвалені роботи в сварозі а в мене два студенти і ви тепер хочете щоб я всім розказував яка корпоація добра , просто короленку так захотілось а ти дізь в петлю йому до одного місця ви просто безсовесні люди тут більш нічого не можна сказати .

28. 13 сентября 2016

Попередній коментатор — а хіба за вчасно виконану роботу не повинні платити? Хіба треба радуватися, що тобі заплатили?

Робітники кредитують Сварог своїми зарплатами. Може ще Сварогу вклонитися, що він такий молодець і платить раз в 2-3 місяці? Може хай платить раз в півроку, чого ж там, а ви зуби на полку — і за кредитом в банк.

Ось через таке рабське мислення працівників, роботодавець може ігнорувати законне право на своєчасну виплату зп.

29. 7 сентября 2016

В Сварозі хоч і затримки, але платять!!!! Навідміну від інших!!!! Хто хоче працювати той і буде працювати!!!!!

30. 30 августа 2016

А я чула від знайомої, що в Сварог багато людей проситься, але не всі потрапляють. Так що не така вже й погана компанія, якщо до неї черга стоїть. І щодо затримки зарплати вона каже, що не так все погано. Наскільки я розумію, затримки були весною, а зараз зарплати виплачують стабільно щомісяця, просто із запізненням.

31. 22 августа 2016

@Гость, Якби Ви хоча б вміли грамотно писати, то можливо розуміли б, що держреєстратор не володіє такого роду інформацією!

32. 9 августа 2016

Затримка зарплати 3 місяці. Навіть цепні пси-КРУ, налаштовані звільнятись масово… Сварог на межі…

1. 6 июля 2016

Це *авно повне, а не компанія. До людей відносяться як до бидла, зарплату затримують по 2-3 місяці. Примусово виводили людей перекривати дороги бо Верховна Рада змінила податкове законодавство і тепер вони змушені платити ПДВ.

2. 7 сентября 2016

Добавьте зарплату в компании Сварог Вест Грyп

Добавить отзыв о работодателе Сварог Вест Грyп

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Сварог Вест Грyп?