Сварог Вест Грyп

Отзывы о работе в Сварог Вест Грyп, зарплаты

1. 24 июля 2016

с.В.скнит ферма за останні місяці відбуваються крадіжки кормів їх просто не стигають завозити з травлина так звана *служба безпеки* закриває очі….
    р.с. це переірено та є докази…$$$

точно після звільнення завферми красти почали ще більше та усі кому не лінь..

2. 24 июля 2016

р.с. це переірено та є докази…$$$

3. 24 июля 2016

прочитала останю настанову що до одежі секретарів так це дурка щеб вибриті виски чорний галстук і чорна пілотка і буде не секретар а СС СВАРОГ

та да…

4. 19 июля 2016

Сварог — це не компанія, а г»мно. З приходом «добродія» Дячука все кардинально змінилось в гіршу сторону. Працівники тікають, як миші з тонущого корабля. Подарунки на мільйони гривень можуть дарувати один одному, а мізерну зароблену зарплату працівникам виплатити зазь.

5. 10 июля 2016

Відношення керівництва до підлеглих, як до собак. Зароблені копійки не платять по три місяці. Інформація про прекрасну корпорацію не достовірна.Не рекомендую.

6. 6 июля 2016

Це *авно повне, а не компанія. До людей відносяться як до бидла, зарплату затримують по 2-3 місяці. Примусово виводили людей перекривати дороги бо Верховна Рада змінила податкове законодавство і тепер вони змушені платити ПДВ.

7. 5 июля 2016

Корпорація класна тільки на словах, а насправді гниль.Зарплати в 2016 році стабільно затримують на 2 місяці!Такого безпорядку немає ніде! Про простих роботяг не думає ніхто! Назріває бунт на кораблі! І тоді стане видно, на що спроможне мажорне керівництво,без простих роботяг!

8. 17 июня 2016

мда корпорация монстров =). раздули штат дармоедов вот и приходиться простым работягам работать чтоб прокормить их. зато даже простую уборщицу без тестирования на роботу не примут понимаешь она должна иметь «корпаративну компетенцію» и быть профессионалом чуть ли не с дипломом Оксфорда=). лучше делом занимались, в поле их бы выгнать с офисов может в голову хорошие мысли придут! =)

9. 3 июня 2016

Чув,що Потапчук знову повернувся в господарство,це правда???

10. 15 мая 2016

@Гость, компанією керують злодюги

11. 21 апреля 2016

В Дячука днюха наближається так що просьба всім башляти но не меньше пів косаря, на кожному підприємстві є смотрящий вот він і відповідає за здані башлята

нда такого маразма я еще не слышал!!!

12. 21 апреля 2016

@Гость, Странно, когда я стокнулся по работе с этим «професионалом» у меня сложылось совсем другое мнение…

Сначала научитесь грамотно писать

меня учите, а сами не знаете как жи, ши пишеться!

13. 21 апреля 2016

Сначала научитесь грамотно писать

а Вы научитесь писать правду, а не фигню всякую!

14. 20 апреля 2016

А держрнєстратор сьогодні казав по сікрету що сваро скоріше за все признають банкротом

15. 18 апреля 2016

наказ № 32 від 16.04.2016р це плювок на втчизняну медецину і ше раз показує що там керують психічно не здорові люди які напевне досконало перечитали майн кампф

16. 11 апреля 2016

17. 31 марта 2016

@Гость, Да нечего страшного это ерунда что компания ворует деньги в государства у тех ребят которым не хватает бронежелетов обыкновенной еды. ЭТО ХОРОШАЯ ТЕМА ДЛЯ СРЕДСТВ МАСОВОЙ ИНФОРМАЦИИ не сомневайтесь я об этом побеспокоюсь я выведу вас уродов на чистую воду

18. 30 марта 2016

Ничего нового, большинство фирм платят з/п в конвертах.

19. 30 марта 2016

20. 30 марта 2016

@Гость, главное не грамотность в этой ситуации а суть

21. 29 марта 2016

@Гость, сначала научись грамотно писать

22. 20 марта 2016

@Гость, напишіт заяву прокурору як що є такі факти

23. 16 марта 2016

Да нам тоже платят в «конверте» слышал это детище короленко это он супер экономист.Получаю и стыдно честные деньги а грязные благодаря некоторым деятелям

24. 15 марта 2016

25. 15 марта 2016

@Гость, Останіх 3 відгуки повний бред! Якщо Ви не відповідаєте вимогам Корпорації, то немає чого тут брудом поливати!

26. 12 марта 2016

@Гость, а що то за чорна зарплата напевне прокуратура не вкурсі

27. 11 марта 2016

28. 10 марта 2016

компанія фуфло вона не має майбутнбого хто в сварозі працював той в цирку не сміється

29. 10 февраля 2016

@Гость, ЛОЖЬ!

30. 23 января 2016

Щоб потрапити на роботу в корпорацію — марна трата часу, якщо немає «даху», не подавайте резюме, несправедливість до кваліфікованих спеціалістів

31. 28 октября 2015

32. 22 октября 2015

Директор юр департаменту, професіонал, знає свою справу, комунікабельний, на нього завжди можна покластись!@Гость,

33. 25 мая 2015

Ким тyт працює Савчук Юрій Миколайович та що з себе являє як спеціаліст та людина?

34. 30 апреля 2015

Працюю в Сварозі вже три роки! Корпорація має багато плюсів. ЗП вчасно, і вся офіційна що на даний момент зустрічається рідко!!!!!!!!!!!!!

35. 19 февраля 2015

Працює директором департаменту казначейства. Людина досить позитивна

36. 17 февраля 2015

Дуже багато чув про компанію. Ким тут працює Дембрович Світлана, що це за людина?

37. 26 января 2015

Об Ит отделе: зп белая, так что Вы автоматически теряете 30%, нет индексации. Начальник ИТ — милая девушка Алина, которой 23 года, и ПЕРВОЕ И ЕДИНСТВЕННОЕ место работы! — это начальник ИТ отдела компании Сварог. Думаю, коментарии излишни.. О прозрачности в повышениях, уровне зп,кадровых решениях можно даже не мечтать.

38. 24 октября 2014

Так хлопець дуже моторний, всім хотів керувати і сам себе з’їв

39. 23 октября 2014

Бачу цей Потапчук добрим дядьком був,стільки «позитивних»відгуків про нього.

40. 19 октября 2014

Да, Потапчук добрий підлизник був.Кругом старався бути першим,щоб потім доповісти начальству який він працьовитий.

41. 4 октября 2014

Так ферма в нього була і там працювала свароговська техніка по повній програмі. Навіть їсти возили із Славутського району. Дарма що відстань далека, уміли рахувати прибутки.Але під час каруселів з ним, ферму мали вилучити і закрити. Згодом про нього чув у одному з агрохолдингів. Мабуть піднімає виробництво. Бо коли прийшов у Сварог то навіть не знав як 2*2 скласти, не кажучи про 2*3….:-) :-) :-)

42. 28 сентября 2014

Потапчyк,я чув, на даний час взяв в орендy чи купив(не знаю точно)фермy в Костопільськомy районі Рівненської обл,де закyпляє молодняк і хоче зайнятися власним тваринництвом.

43. 9 сентября 2014

@Гость, Так ятеж чув що ним КРУ займалось і виявили схеми на міліони грн.

44. 9 сентября 2014

А що сталося,сам пішов чи попросили.

Дуже кру попросило

45. 9 сентября 2014

Потапчук рідкісна … Там мабуть у твариництві і спеців немає. Прийшов Нетяга замість Потапчука теж підлості через край. Потап прямо все казав, а цей насере всім і зад лиже Паляниці.

46. 16 июля 2014

@Гость, Потапчук вже не працюе його вигнали, як людина непотриб

47. 5 апреля 2014

А що сталося,сам пішов чи попросили.

48. 5 апреля 2014

@Гость, уже не працює

49. 31 января 2014

Дуже багато чyв про цю компанію. Скажіть бyдь ласка, ким тyт працює Потапчук Юрій Миколайович і
    що це за людина.

1. 6 июля 2016

2. 7 сентября 2016

В Сварозі хоч і затримки, але платять!!!! Навідміну від інших!!!! Хто хоче працювати той і буде працювати!!!!!

Добавьте зарплату в компании Сварог Вест Грyп

Добавить отзыв о работодателе Сварог Вест Грyп

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Сварог Вест Грyп?