Отзывы о работодателях Ровно

Рівненський завод високовольтної апаратури

Рівненський завод високовольтної апаратури (Высоковольтный союз) здійснює повний цикл виробництва обладнання високого, середнього та низького класів напруги — від проектування до шефмонтажу та сервісного обслуговування.

Ховер Україна

3D моделювання

Релембуд

Оптово-роздрібний продаж будівельних інструментів.

Світ Покрівлі

Компания «Світ Покрівлі» занимается реализацией материалов, которые могут понадобиться при строительстве дома любого типа.

AppTube

AppTube — молода компанія, що стрімко розвивається. Наша мета — дарувати людям задоволення, а найкраще для цього підходить техніка Apple. Якщо коротко, то ми люди, які бажають надати Вам кращу техніку за найкращою ціною в Україні.

Amber Phoenix

Dybok.ua

ДУБОК — если нужна мебель. Мы не продаем красоту, вдохновение, или аромат свежезастеленной постели. Мы продаем мебель. Просто мебель. Чтобы просто жить. Кухню – чтобы готовить, кровать – чтобы спать, стул – чтобы сидеть.

Торговий дім «Гольфстрім»

Кампус Нетворкс

Campus Networks — Інтернет провайдер

ОВИС

Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «ОВІС» працює на ринку продовольчих товарів України з 1994 року. Ми є одними з підприємств гуртової торгівлі продуктів харчування західного регіону України, що міцно закріпилось в цій галузі.

Західна оптова компанія

Оптовая торговля минудобрениями.

Интерсофт

Компанія ІнтерСофт спеціалізується на обслуговуванні, навчанні, оптимізації та програмуванню продуктів 1С:Підприємство 8 як для корпоративних так і приватних осіб.

Смарт Телеком Сервіс

Компакт-Комп’ютер

Магазин комп’ютерної техніки «Компакт» здійснює роздрібну та оптову торгівлю комп’ютерною технікою, витратними матеріалами до друкуючої техніки, а також надає широкий спектр послуг по обслуговуванню фізичних та юридичних осіб.

2 CALL

Call центр 2 CALL

АМ Лингвиста

Три Максимум

Радоніт

Радонит — оптовая торговля подоконником и оконными аксессуарами.

Т-Стиль (Льонокомбінат)

ТОВ «Т-Стиль» було засновано 6 березня 2008 року на базі Рівненського Льонокомбінату. Сфера діяльності – текстильна промисловість.

А.С.Т.

АСТ (Аграрні системні технології) – це група компаній з корпоративною структурою, яка постійно вдосконалюється. Багаторічний міжнародний досвід і ефективне корпоративне управління дозволили нам налагодити успішне виробництво зернових культур в Україні.