Отзывы о работодателях Ровно

Перша Віза

Візовий центр. Працевлаштування за кордоном.

Comfort House

Comfort House – центр дверей та вікон, що має довгу історію успіху. У салоні можна придбати товари з нових колекцій усіх українських виробників.

Макромеблі

Торгівельна мережа «МАКРОМЕБЛІ» займається гуртовою та роздрібною торгівлею меблями. Являється офіційним представником передових меблевих виробників України.

Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ) – багатопрофільний заклад вищої освіти, який здійснює підготовку фахівців з педагогічних, природничих, культурно-мистецьких, економічних спеціальностей. Історія РДГУ розпочинається з відкриття Ровенського вчительського інституту в 1940 р., Ровенського інституту культури в 1979 р. та їх об’єднання в 1998 р. у Рівненський державний гуманітарний університет, що дає закладу змогу поєднати багаторічний досвід […]

Світ-Кераміки

«Світ-Кераміки» — це найбільший спеціалізований торговий центр з продажу керамічної плитки та сантехніки на Західній Україні, площа якого становить 3500 кв.м. Знаходиться у м.Рівне по вул. Івана Сірка 3. Ми уже два десятки років забеспечуємо покупців матеріалами для ремонту та облаштування будинків, ванних кімнат , офісів та будь-яких інших приміщень.

Евромета

Ми — компанія «ЄВРОМЕТА» — національний дистриб’ютор будівельних матеріалів, яка успішно працює на ринку вже 20 років! Наша місія — піклуватися про тих, хто всерйоз і надовго в будівельному бізнесі: доступно і своєчасно спрощувати поставку будівельних матеріалів. Ми представлені в 10 регіонах України: Київ, Львів, Чернівці, Мукачево, Тернопіль, Рівне, Одеса, Біла Церква, Житомир, Харків.

Рівнеазот

Открытое акционерное общество «Ривнеазот» расположено в западной части Украины в 15 километрах от г. Ровно. Предприятие функционирует более 40 лет. Основной его продукцией есть минеральные удобрения, адипиновая кислота и другие продукты органического синтеза.

Rolidas Auto

Пригон и выкуп автомобилей с аукционов Европы и США. Брокерские услуги.

Loro Medico

STATUS VISA

Компанія «STATUS VISA» є Вашим надійним партнером в успішному працевлаштуванні!

Світахо

Сервіс по обслуговуванню автотранспорту.

Лия МП

Дистрибуция продуктов питания

Фибратекс Плюс

В Украине производство санитарных и гигиенических продуктов компанией «Фибратекс Плюс» начато с 2020 году в г. Ровно. Размещение производства на территории Украины позволило сделать продукт европейского качества конкурентоспособным по цене.

Упаковкамаг

Торгівля пакувальними матеріалами.

Нектар Рівне

Виробництво продуктів харчування бакалійної групи. Оптова торгівля спеціями та продуктами харчування.

Imperia HR

Бетолан

Компанія Бетолан пропонує широкий вибір продукції: виробництво тротуарної плитки, бруківки, добірні елементи мощення, малі архітектурні форми, елементи парканів, стінових колотих рваних блоків.

KanсBaza

КанцБаза — торговля канцелярскими товарами! У нас в ассортименте присутствуют все необходимые для школы и офиса канцтовары, бизнес-подарки, детские игрушки, различные наборы и товары для творчества, детская литература и много других интересностей.

Рівненський завод високовольтної апаратури

Рівненський завод високовольтної апаратури (Высоковольтный союз) здійснює повний цикл виробництва обладнання високого, середнього та низького класів напруги — від проектування до шефмонтажу та сервісного обслуговування.

Ховер Україна

3D моделювання