Отзывы о работодателях Ровно

4 Смаки

4 Вкуса — производитель специй приправ и сушеных овощей более 15 лет на рынке занимаем первые места по производству СТМ для сетей Украины.

Рівненська фабрика нетканих матеріалів

Рівненська фабрика нетканих матеріалів — унікальне підприємство Рівного з п’ятидесятилітньою історією.

Сарненський хлібозавод

Виробництво хлібобулочних виробів.

Прод Майстер

Производственно-коммерческое предприятие, производитель кондитерской и бакалейной группы товаров.

Аттал

Фірма Аттал виробництво текстильних виробів.

Pufetto

Pufetto — інноваційний український бренд меблів, що активно розвивається.

DZGTV (Дубенський завод гумово-технічних виробів)

Компанія YPGROUP ПрАТ «Дубенський завод ГТВ» команда професіоналів, які використовують сучасні технології, для створення продукції з сертифікованої гуми.

LabQ

LabQ Diagnostics is a full-service, independent clinical laboratory servicing New York, New Jersey, and Pennsylvania.

Кроноспан

Компанія Кроноспан є провідним світовим виробником плит ДСП, МДФ, ламінованих плит, ламінованої підлоги, стінових панелей та аксесуарів. Сьогодні заводи групи здійснюють свою діяльність в Європі, Азії та США. На даний момент це 40 заводів у 30 країнах світу.

Vroda

«VRODA_medical_cosmetology» унікальний простір краси та здоров’я.

Стоп! Кукарача

Компанія ТОВ «Стоп! Кукарача» надає послуги в сегменті «Pest Control» (контроль шкідників). Представлені філіями у Західній та Південній Україні. Найбільш швидкозростаюча компанія в Україні в своєму сегменті. Компанія в якій Ви маєте шанс побудувати своє майбутнє, стати фінансово незалежним та професіоналом своєї справи.

Сервис Менеджмент Групп

Компания Сервис Менеджмент Групп за 10 лет работы на рынке Украины зарекомендовала себя успешным работодателем. Занимается уходом за зданиями и покрытиями многие компании (12 отелей в центре г. Киева, 10 ресторанов, 7 бизнес-центров и 3 магазина).

Арм-Еко

Обслуговування і ремонт ліфтів.

Gentlemens Club

Barbershop GENTLEMEN’S CLUB

Limerence Agency

Limerence Agency — крупная компания функционирующая с 2006 года на рынке брачных агентств.

Selecto

Since 2014, our company unites bright minds which create unique IT-solutions with the top-notch design that can’t leave anyone indifferent. A professional approach to business, combined with the broad experience of our developers and designers are what help us succeed at bringing clients’ ideas to life in the best way possible. By choosing us you’re […]

Сокіл, мисливсько-спортивний комплекс

​Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл» на Рівненщині — це територія для справжніх чоловічих захоплень та розваг для всієї родини. Комплекс має 8 тис. га мисливських угідь, зариблені ставки та розвинену рекреаційну зону для відпочинку. Наша мета — створити неповторний куточок лісового раю для всіх любителів природних багатств. Наш обов’язок — зберегти флору і фауну для наших нащадків.

Денді-Захід

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» — це один з найбільших дистриб’юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Лори

«Лори» – сертифицированный производитель товаров для животных.

Перша Віза

Візовий центр. Працевлаштування за кордоном.