Центр громадського здоров’я

Центр громадського здоров’я

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України.

Отзывы о работе в Центр громадського здоров’я, зарплаты

1. 6 сентября 2023

Отзыв посвящается проблеме дискриминации, а конкретно эйджизму. Сотрудница HR(!) посчитала, что раз особа молодого возраста и невнушительного телосложения, то можно хамить на полную и системно, ну правильно. Одним словом, Боровик — хамка. Работать в подобном месте? Нет, спасибо.

2. 11 августа 2023

Сначала рекрутер Андрей будет вас активно звать на собеседование, вы пожертвуете другими кампаниями, отдав предпочитание этой. А потом этот рекрутер просто пропадёт не дав обратную связь о которой вы заранее договаривались! Поэтому даже не тратьте свое время на этих аферистов, им кандидаты нужны для статистики. Крайне не рекомендую.

3. 8 июня 2023

Шарашкіна контора.
    Рекрутер Андрій непрофесійна людина, просто краде чужий час. В умовах воєнного стану знущатися з людей,знаючи що нікого не приймуть на роботу, бо все вирішує блат — злочин.

Не раджу витрачати час!

4. 11 декабря 2022

Проходила співбесіду на посаду економіста.
    1 етап з рекрутером Андрієм, де обговорили навики, обов’язки. Через 15 хв після закінчення зустрічі, рекрутер мені зателефонував і став запитувати на скільки я готова знизити свої очікування по зп, на що почув однозначну відповідь що я не згодна на нижчу зп. Через кілька днів він же зателефонував і запросив на 2 етап співбесіди з керівником відділу кадрів ( нагадую що вакантна посада — економіст). Рекрутер зустрів мене і попросив зачекати. Очікування тривало 40 хв!!! Це був кінець робочого дня. Після чого з’явилось т.с. керівництво, одним оком кинуло на резюме( очевидно вперше його дивлячись). Оцінувався явно більше зовнішній вигляд, тітку дуже цікававив мій дорогий годинник і обручка, мої ж навички були зовсім нецікаві. Потім вона спитала чого я очікую від цією роботи і чого хочу таку оплату за свою роботу. Після чого фиркнула, засміялась і вийшла з кабінету. Зустріч тривала 7 хв в присутності 2 працівників організації, один з яких вищевказаний Андрій.
    Не витрачайте час на цей дурдом на призьбі!

5. 27 мая 2022

Предыдущие отзывы не зря оставлены,большая текучка персонала,отношение к людям как у мусору.

6. 30 апреля 2022

Маю підозру що написанням коментаря від організації займалась та сама славнозвісна HRD,адже рекрутери дуже коректні та чітко дотримувались таймінгу,тож хочу звернути увагу на таке:
    1.Якщо ви раптом не знали — відділ кадрів є обличчям роботодавця,для HRD недопустиме хамство,запізнення без попередження на співбесіду(яку самі ініціювали) більше ніж на 40 хвилин,питання особистого характеру,приниження кандидатів,тим паче у присутності інших людей,та некомпетентність у робочих процесах.А якщо ви не можете відповісти на питання чим має займатись на посаді людина яку ви оцінюєте,то про вашу компетентність таки мова не йде.
    2.Емоціями можна і треба керувати,але вони і дані людям для розуміння що відбувається, тож не треба терпіти відкрите хамство та мовчати про нього,відгук є логічним завершенням вкрай неприємної зустрічі з вами. Мені,як і знайомим що були у ЦГЗ раніше, так і не вдалося зрозуміти чи ви намагаєтесь знайти працівників чи розважаєтесь змушуючи кандидатів чекати вас по 40 хвилин щоби ви задовольнили свою хвору психіку недоречними питаннями про особисте життя,заробітні плати та плани на майбутнє.Якщо немає розуміння що таке професійна етика та в чому заключається місія вашого відділу, то про вашу компетентність таки не йдеться.
    3.У відношенні вас ніякі це не епітети,а слова що коротко і ясно характеризують вашу неадекватну поведінку, бо інакше вийшов би лонгрід.

Відгуки про вас,вашу поведінку та недорозвинуті управлінські якості,добре розносяться сарафанним радіо,тож даремно намагаєтесь себе виправдати. Ну і пам’ятайте що життя циклічне і невідомо хто з сьогоднішніх кандидатів на посаду,завтра буде проводити співбесіду з вами у якості представника роботодавця.
    Ви даремно займаєте чиєсь робоче місце і псуєте клімат в організації.

7. 10 февраля 2022

Безумовно, бувають ситуації, коли співрозмовники не дійшли до спільного рішення, але Центр громадського здоров’я завжди виступає за цивілізоване та відкрите обговорення будь-яких ситуацій та за пошук оптимальних рішень.
    Процеси підбору персоналу у Центрі громадського здоров’я побудовані таким чином, щоб максимально зменшити вірогідність обрати кандидата, який:
    — на основі зустрічі з рекрутером ставить оцінку процесам організації і дає поради, що треба зробити;
    — не знає, що емоціями можна і потрібно керувати;
    — дозволяє собі використовувати епітети, які вихована людина намагається уникати.
    Бажаємо Вам знайти те місце, де Ви будете потрібні, і де Вас все буде влаштовувати.

8. 24 ноября 2021

В оргранізації що має займатися здоров’ям громадськості працює хвора на всю голову керівниця служби HR.
    Такого нахабного та некомпетентного відношення давно не доводилось зустрічати. Незрозуміло за які заслуги ця неадекватна особа стала керівницею відділу, але точно не за професійні, бо вона елементарно не знайома з діловою етикою, не кажучи вже про сучасний хайринг.
    Не маючи жодного поняття про робочі процеси та обов’язки працівників,чомусь вважає допустимим витрачати час шукачів роботи,нівелює роботу рекрутерів і поводиться як остання хабалка.
    Вже не знаю чи це відображення робочих процесів чи самодіяльність, непрофесійність і мікроменеджмент в одному флаконі, але дуже не раджу витрачати час на це місце.

Добавьте зарплату в компании Центр громадського здоров'я

Добавить отзыв о работодателе Центр громадського здоров’я

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Центр громадського здоров’я?