We Work

We Work

We Work — является одним из лидеров на рынке трудоустройства. Мы гарантированно поможем найти тебе работу в Европе без обмана и подводных камней. Возможности, которые дает работа в Польше для мужчин, интересны специалистам различных направлений.

Отзывы о работе в We Work, зарплаты

1. 19 июля 2023

Найкраще, що ви можете зробити для себе — не зв‘язуватися з компанією We Work. Наразі готую скарги до відповідних інстанцій, журналісти зацікавилися цим питанням також.

З We Work ви втратите кошти, час, і нерви. Знаю це з власного досвіду. Я заплатила 200 € за їх «послуги» і отримала наступне:
    1. Постійний активний зв‘язок з вами ДО оплати коштів, після — як пощастить.

2. Відсутня зацікавленість в вашому працевлаштуванні.
    Коли я зрозуміла, що моя справа взагалі не рухається, я звернулася з проханням змінити мого менеджера (з надією, що це змінить ситуацію). На це мені повідомили, що мій менеджер Сергій захворів, а зі мною вже працював інший (Яна) (про це взагалі не повідомлялося), і що в договорі не прописано зміну менеджера за моїм бажанням. Це мені повідомила начебто керівниця Поліна (підписана як HR). Взагалі варто наголосити, що надається суперечлива між собою інформація від співробітників.

3. Неймовірно нахабне відношення. Такого жахливого досвіду в мене раніше ніколи не було (не перебільшую). Поліна, на жаль, не має розуміння, як працювати на благо компанії і замовників, але робить усе, аби відгуки, як цей, було написано. В поверненні коштів нею було відмовлено, підкреслено, що я не маю права змінювати менеджера, але з часом моїм питанням може зайтися новий менеджер, бо всі у відпустках та взагалі не вистачає менеджерів.

ПІДСУМОК: на суму в 200 € (перший внесок) за працевлаштування в Канаді маємо колектив, де один хворіє, інша тільки вливається в процес, третій у відпустці та й взагалі немає кадрів, а керівниця спілкується так, ніби ви маєте бути вдячні за те, що вам взагалі відповідають.

До речі, я неодноразово запитувала про актуальні вакансії, які у них виставлені у соцмережах та сайті, аби хоч на наявні вакансії поїхати, але це ігнорувалося. Можу зробити припущення, що їх просто не існувало насправді.

Зверніть увагу, в Ютубі заблокована можливість коментувати їх канал, оцінити компанію в соцмережах ви також не зможете. Це дуже важливий показник. Хто пише позитивні відгуки — також величезне питання.
    Бережіть себе і буду рада, якщо вбережу вас від помилки, яку зробила сама, звернувшись до We Work.

Добавьте зарплату в компании We Work

Добавить отзыв о работодателе We Work

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании We Work?