Здоровый климат

Здоровый климат

Компания «Здоровый климат» предоставляет широкий спектр услуг и товаров в области холодоснабжения, кондиционирования, вентиляции и отопления.

Основной специализацией нашей компании является предоставление услуг по монтажу холодильных камер, овощехранилищ, продовольственных складов и других объектов холодоснабжения. С помощью специальных программ, мы сможем подобрать для Вас все необходимое холодильное оборуд собранные специально по Вашему заказу, и смонтировать его в любом регионе Украины.

Отзывы о работе в Здоровый климат, зарплаты

1. 3 января 2024

Ця компанія ніби казка ,казка дрімучого сну. Олег хреновий бізнесмен,понабирав ідіотів а тепер розхльобує.

2. 12 декабря 2023

@Гость, Шановна людино, не можу зрозуміти хто Ви? Спочатку «надсилала резюме», а потім «почав збирати інформацію». Оксано, ви вже напевно запуталися в самопозиціюванні коли кожен наступний раз пишете недобрі відгуки. Спочатку потрібно думати що пишете, і бажано підписуватися кожен раз і чітко і грамотно висловлювати претензії.В компанії не збрід а прапцюють компетентні люди. А некомпетентні нажаль мусять залишати компанію. І залишають вони компанію цивілізовано і залишаються в хороших стосунках зі мною. Зарплати у нас виплачують всім, крім тих хто обкрадає компанію і своїх колег. А зарплати у нас хороші, так що не обовязково ще займатися кражами. І з повагою у нас все в порядку, на всіх рівнях компанії.

3. 28 сентября 2023

Звільняють без попередження, просто виставляють за двері, при прийнятті проходиш тести, як в престижну компанію, а от звільняють, ще такого не бачив. Нема поваги до працівників, навіть до тих що працюють.

4. 25 сентября 2023

Неодноразово при звільненні не розраховуються з працівниками. На підприємстві багато не компетентних працівників, велика плинність кадрів, ніхто не хоче працювати з таким керівником, хоча новим працівникам обіцяють високі зарплати. Не рекомендую.

5. 1 августа 2023

В компанії збрід некомпетентних людей.
    Власник не вважає за потрібне підвищувати зарплату.
    Якщо хочете високу зп на співбесіді скажіть, що він вас не потягне по фінансах.
    Власник не завжди врівноважений і багато керівників перекладають провини на підлеглих аби нічо не робити.
    Фінансова сторона компанії побачите самі.
    Не рекомендую.

6. 1 июня 2023

Останній відгук цікавий. Висока зарплатня та гарні умови, навіть Ігор сподобався, але прийшлося відмовитися тому що коли надсилала резюме не знала де офіс і де буде місце роботи…. Я пізно почав збирати інформацію про роботодавця і можу сказати що є великі питання яких співробітників компанія взагалі шукає. Складається враження що вони щось шукають але не знають кого і скільки готові платити.

7. 8 мая 2023

Нормальна компанія, була на співбесіді. Мені далеко до них їхати, але пропонували високу зарплату і гарні умови. Сподобався їхній Ігор

8. 21 апреля 2023

Дещо себе переоцінюють як роботодавця. Ведуть себе не чесно і безвідповідально відносно співробітників.

Добавьте зарплату в компании Здоровый климат

Добавить отзыв о работодателе Здоровый климат

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Здоровый климат?