Отзывы о работодателях Торговля оптовая

Термопал

Компания «Термопал» уже более 10 лет является ведущим поставщиком материалов для производства мебели на украинском рынке. Среди наших клиентов: крупнейшие мебельные фабрики, крупные розничные сети и розничные агенты. Офисы компании находятся в Одессе и Киеве. Также представляем интересы компании Habitare Interiors (продажа каменного шпона http://habitare.ua/ ).

Тексна

Мы молодая команда, нацеленная на решение самых сложных задач, которые возникают у наших клиентов. Занимаемся мы продажей металлопроката, а так же оказываем услуги по металлообработке. Офис наш расположен в деловом центре столицы, вблизи метро «Выставочная». Соискателям можем предложить дружный коллектив, интересное и прибыльное дело. В своих рядах хотели бы видеть энергичных, нацеленных на достижение результата […]

Топтекстиль Україна

Оптова та роздрібна торгівля меблевими текстильними виробами; Оптова та роздрібна торгівля фурнітурою для м’яких меблів.

Укрпромінвест-Полтава

ТОВ «Укрпромінвест-Полтава», офіційний дистриб’ютор ТМ «Roshen» в Полтавській області для оптово-роздрібної торгівлі.

Теплоарматура

Компанія «Теплоарматура» спеціалізується на оптових продажах продукції для комплектації сантехнічних інженерних систем водопостачання та водовідведення, тепло- та газопостачання, пожежогасіння та сантехніки .

Трейд Граніт Інвест

Компанія, яка стрімко розвивається в сфері торгівлі продуктами харчування. Дрібнооптова торгівля.

Тропік

Діяльність компанії «Тропік» орієнтована на забезпечення фруктами та овочами широкого спектру споживачів — від мереж супермаркетів до невеликих магазинів, від гуртових клієнтів до приватних підприємців. Філії компанії «Тропік» присутні у 12 містах України. Переваги нашої компанії: стабільна, цікава, динамічна робота, можливість професійного, кар’єрного та матеріального зростання.

Prestige Group

«PRESTIGE GROUP» — це торговельна компанія, що динамічно розвивається і займається оптовою та роздрібною торгівлею непродовольчої групи товарів по всій Україні!

Ін-Терм

Компания ООО «ИН-ТЕРМ» — быстроразвивающаяся компания-импортер. Сфера деятельности — импорт электрического теплого пола и ламината для продажи оптом и в розницу.

Мегатек Дістрибьюшн

Мегатек Дістрибьюшн — офіційний дистриб’ютор світових виробників обладнання та програмного забезпечення для IoT-рішень. Наші основні напрями діяльності — мережеве обладнання (роутери, комутатори, точки доступу тощо) та GPS-трекери. Ми входимо у ТОП-3 найбільших дистриб’юторів брендів Linksys (США), MikroTik (Латвія) та Teltonika (Литва). Чому у нас добре працювати? Лояльне та прогресивне керівництво. Більшість топ-менеджерів пройшли навчання в […]

XPert Auto-Parts

Компания XPert Auto-Parts занимается продажей автозапчастей в розницу и оптом.

Політек Імпекс

Компания «Политек Импэкс» была основана в 2009 году в г.Киеве и за время своей работы зарекомендовала себя надежным поставщиком крановой и подъемной техники. Кроме продажи строительной техники компания также уделяет большое значение развитию сервисного и ремонтного направления. В 2014 году была открыта сервисная база по ремонту и обслуживанию автокранов и подъемников импортного и отечественного производства.

Аквасервіс

Гуртова торгівля інженерними мережами, опалювальним обладнанням, насосним обладнанням.

Гринпоинт

Молода виробнича торгово-оптова компанія «ГРІНПОІНТ» (Печерський р-н, вул. Тверська), Салон краси «Milfey»

РуссКартон

ООО «РуссКартон» (RussCarton LLC) — торгово-промышленная компания осуществляющая производство и оптовые продажи технических видов картона, бумаги, гофрированного картона (гофрокартона), изделий из бумаги и гофрокартона (в т.ч. гофротара).

LaLa Vape

Оптово-розничный магазин по продаже ароматических добавок и прочих компонентов для Эл.сиг, Кальянного табака, мыловарения и в целом — пищевой промышленности.

Прогрес-компані

Компанія « PROGRES» — один з лідерів постачання будівельних матеріалів та послуг спецтехніки по всій території м. Києва та Київської області. За понад 20 років наша компанія зарекомендувала себе надійним постачальником, який співпрацює з великими будівельними компаніями та приватними замовниками. Ми пропонуємо великий сертифікований асортимент бетонних сумішей та розчинів, ЗБВ, ФЕМ та маємо власний автопарк […]

Мир Инженерной Сантехники

Оптовая и розничная продажа инженерной сантехники

ICM Holding

Наша компанія спеціалізується на виготовленні збірних пластикових моделей військової техніки та виробництві ливарних форм. ICM Холдинг — це український виробник, який працює для вітчизняного ринку та експортує продукцію до більшості країн Європи, Америки, Азії та Австралії. Місія компанії — Популяризація та розвиток збірного моделізму, як хобі та цікавого захоплення для молодого покоління. Мета — Розвиток […]

Амиран ХХІ

Компания «Амиран ХХI» — 10 лет на рынке Украины. Являемся одним из крупнейших импортеров полимерной продукции; лидер отрасли в продажах поликарбоната, монтажа, установки металлоконструкций и кровельных систем. В 2013, 2014, 2015 гг. заняли 1 место как Импортер Года по данным статистики Украины. Наша миссия: Лидер рынка полимеров, формирующий тенденции и дающий новые возможности в комплексных […]