Отзывы о работодателях Торговля оптовая

Вибір-К

Системи опалення, водопостачання. Гуртовий продаж комплектуючих, сервіс.

Орто-Лайф

Керуючись міссією нашої компанії: «З турботою про якість Вашого життя», ми запроваджуємо на ринку України останні розробки інноваційних медичних виробів та медичного обладнання, хірургічних методик з використанням малоінвазивних технологій. Компанія є офіційним дистриб’ютором всесвітньо відомих виробників медичної продукції:Arthrex (США) Medgal (Польща) Maxx Medical (США) Meril Life (Індія) Нашими пріорітетами є: • допомога хірургам в лікуванні […]

NextTrade

Компанія «НекстТрейд» вже більше 8 років займається імпортом та експортом природного газу та електричної енергії. Оперуємо на ринку України та східної Європи. Маємо дочірнє підприємство в Словаччині. Входимо в список найбільших платників податків в Україні.

Чудо Маркет

Оптово-розничная торговля (продовольственные товары). Ресторанный бизнес.

Petimpex

Оптовая торговля товарами для животных.

GSM-Forsage

Професійний постачальник запчастин та обладнання для ремонту мобільних пристроїв будь-яких світових брендів.

УКРПАЛЕТСИСТЕМ

ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» — українське підприємство, що працює на ринку паливно-мастильних матеріалів України з 2003 року. У зв’язку зі зростанням продажів, керівництвом компанії було відокремлено два основні напрями роботи: гуртові продажі (залізничні, бензовозні норми) та роздрібні продажі (розвиток мережі автозаправних станцій під торговельною маркою UPG) . Компанія «Укрпалетсистем» сьогодні — це розгалужена мережа власних АЗК та […]

Євромікс

Компанію Євромікс було створено в 1996 році як дистриб’ютора та імпортера світових виробників в Україні. Вона стала феноменальним проектом свого часу. Євромікс має довгострокові контракти з інтернаціональними виробниками — лідерами в FMCG: Unilever, Beiersdorf, Colgate, Henkel, Ferrero, SCJohnson, SCA, Schwarzkopf, RekkitBenckiser і постійно поповнює портфель брендів новими ТМ. Сьогодні Євромікс — потужний дистрибутор, а також […]

Dermalogica Ukraine

Ексклюзивний дистриб’ютор кращих світових брендів професійної косметики в Україні. Один із лідерів у сфері професійної косметики та космецевтики за обсягами продажів, кількістю постійних клієнтів та широтою асортименту. В основі компанії — любов до якісного догляду за собою та бажання дати можливість клієнтам beauty-салонів користуватися найкращими продуктами, що пропонуються на ринку косметології та SPA в Україні.

ТПК Арсен

Космед Груп

Компанія «КОСМЕД ГРУП» — національний дистриб’ютор косметики марки VICHY, L’Oreal Professionnel, Kerastase, ексклюзивний дистриб’ютор марок L’Oreal у містах України.

Сфералайн ЛТД

ТОВ «СФЕРАЛАЙН ЛТД» — компанія з більше ніж 10 річним досвідом роботи в області комплексного постачання електротехнічної, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції. На базі власних виробничих потужностей, проектуємо та виготовляємо широкий комплекс електрощитового обладнання.

Ойкос Украина

Компанія Ойкос Україна — єдиний офіційний представник італійської фабрики Oikos на території України. Ойкос Україна представляє найбільший вибір декоративних штукатурок, фасадних та інтер’єрних фарб. Всі матеріали італійського виробництва, екологічні та надстійкі. Ми працюємо на ринку України понад 30 років та маємо великий досвід в оздоблюванні об’єктів різної категорії, як приватні будинки, квартири, офіси так і […]

Мастерпласт Україна

ТОВ «Мастерпласт Україна» входить до складу міжнародної групи «Мастерпласт» і працює на ринку України з початку 2005 року. Основний напрям діяльності — оптова торгівля будівельними метеріалами. Продукція, пропонована ТОВ «Мастерпласт Україна», є надзвичайно конкурентоспроможною завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості. Метою групи «Мастерпласт» є гнучке, швидке та ввічливе обслуговування клієнтів.

Термопал

Компания «Термопал» уже более 10 лет является ведущим поставщиком материалов для производства мебели на украинском рынке. Среди наших клиентов: крупнейшие мебельные фабрики, крупные розничные сети и розничные агенты. Офисы компании находятся в Одессе и Киеве. Также представляем интересы компании Habitare Interiors (продажа каменного шпона http://habitare.ua/ ).

Тексна

Мы молодая команда, нацеленная на решение самых сложных задач, которые возникают у наших клиентов. Занимаемся мы продажей металлопроката, а так же оказываем услуги по металлообработке. Офис наш расположен в деловом центре столицы, вблизи метро «Выставочная». Соискателям можем предложить дружный коллектив, интересное и прибыльное дело. В своих рядах хотели бы видеть энергичных, нацеленных на достижение результата […]

Топтекстиль Україна

Оптова та роздрібна торгівля меблевими текстильними виробами; Оптова та роздрібна торгівля фурнітурою для м’яких меблів.

Укрпромінвест-Полтава

ТОВ «Укрпромінвест-Полтава», офіційний дистриб’ютор ТМ «Roshen» в Полтавській області для оптово-роздрібної торгівлі.

Теплоарматура

Компанія «Теплоарматура» спеціалізується на оптових продажах продукції для комплектації сантехнічних інженерних систем водопостачання та водовідведення, тепло- та газопостачання, пожежогасіння та сантехніки .

Трейд Граніт Інвест

Компанія, яка стрімко розвивається в сфері торгівлі продуктами харчування. Дрібнооптова торгівля.