EduStream

EduStream

We are EduStream. Our mission is to help students succeed by offering them tailored educational support. We provide services, guidance, and resources to assist thousands of people around the world in their pursuit of academic excellence.

Отзывы о работе в EduStream, зарплаты

1. 31 августа 2023

Чесно кажучи, у мене є сумніви щодо великої кількості кандидатів із ступенем кандидата наук та 15-річним досвідом роботи.

2. 30 августа 2023

Доброго дня!
    Дякую за відгук. Саме зараз в процессі розгляду велика кількість кандидатів!
    Вибачайте, але запросити всіх підходящим ми не зможемо, бо немає такої кількості вакансій.
    Можливо передивимось Варе резюме ще пізніше.

Гарного дня і мирного неба усім!

3. 30 августа 2023

Відправила резюме, прийшло повідомлення що компанія передивилась його. Але відповіді нема, хоча в резюме вказано, що я кандидат наук, з великим (15+ років!!!) досвідом перекладів і редагування. Не можу зрозуміти, які там критерії відбору кандидатів, якщо навіть такі не підходять.

4. 7 июня 2022

Питання на співбесіді стосуються минулого досвіду роботи, навчання (я студентка останнього курсу), чи зможу поєднувати з роботою, інтересів. Також обговорювали тестове завдання, яке виконувала заздалегідь. Інтерв’ю українською, були питання англійською.

5. 2 июня 2022

Уважаемый Богдан Гребенюк, только Вы один из всех кандидатов могли написать данный отзыв. Очень жаль что свои промахи при отклике на вакансию Вы решили списать на нас и компанию. Да, действительно вакансия называлась Редактор переводчик и да действительно Редактор переводчик английского языка нам требовался в Отдел поддержки клиентов. Описание вакансии никто не отменял, а в нашем описании были прописаны все обязанности по данной вакансии, которые никак не связаны напрямую с переводом как таковым. То что сотрудники разговаривают на русском языке, никак не означает что мы поддерживаем войну. Да и сами Вы с нами отлично на русском говорили. Это ведь не значит что Вы войну поддерживаете?! У нас работают люди из различных стран, сложилось так что и люди из рф работают, хотя сейчас мы не набираем людей оттуда! Вы поведали нам о предыдущем hr какой то другой компании, которая Вам также не угодила. От чего Вы злитесь на всех? Я Вам скажу что так некрасиво поступать по жизни и делать из других виноватых, еще и приписывать поддержку войны. Вы в своем уме?!
    Компания помогает ВСЕМ сотрудника финансово из Украины!
    Интересно а чем Вы сам помогли?!

6. 3 мая 2022

Я подав резюме на посаду редактора-перекладача, зробив тестове, настав час співбесіди.
    По-перше, компанія зовсім не розрізняє, що таке редактор-перекладач, а що таке customer support representative. Наскільки я зрозумів, вони хочуть, щоб працівник спочатку редагував тексти, а потім в якості кар’єрного росту займався продажами і проблемами клієнтів, що взагалі дикість. Спеціаліст-перекладач НЕ розвивається до працівника колл-центра!
    По-друге, на питання про те, з якими ринками вони працюють, конкретної відповіді отримано не було, але з їх сайтів і взагалі специфіки роботи зрозуміло, що з росією співпрацю вони досі не припинили. Тобто компанія мало того, що не має ЖОДНОГО посту чи натяку щодо підтримки ЗСУ чи України, вони не збираються йти з ринку росії, тим самим підтримуючи вбивства, зґвалтування, і обстріли мирних мешканців.
    Висновок. Компанія не знає, який співробітник їм потрібен, дівчина, яка мала бути моїм куратором, взагалі думала, що проводить співбесіду на customer support, тому hr довилось підключитись і змінити тему розмови. Вочевидь, спілкування між відділами не налагоджене, ось вам і виходить. Також підтримка війни в Україні. Щодо графіків роботи, зп, і іншого. Добре, що не довелось зустрічатись з іншими проблемами компанії і витрачати ще більше часу. Дивіться на їхні сайти, перевіряйте інформацію яку вам надає роботодавець.

Добавьте зарплату в компании EduStream

Добавить отзыв о работодателе EduStream

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании EduStream?