Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ

Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ

location_on ,
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату 🔔  Подписаться
verified_user
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

«Кромберг енд Шуберт Україна Жу» — підприємство з 100% іноземними інвестиціями. Тут виготовляють електричні бортові кабельні системи для автомобілів світового класу (Volkswagen, Seat, MAN, Skoda).

Отзывы о работе в Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ, зарплаты, вакансии

  1. Відвідувач
    2 Июн 2026

    @ Гость , Працюю тут не перший час, тому можу поділитися власним враженням. У туалет, звісно, відпускають — із цим проблем немає. Загалом підприємство надає багато можливостей і створює хороші умови для працівників.

    Але варто розуміти, що робота тут не з легких — потрібно дійсно працювати та виконувати свої обов’язки. Щодо майстрів, то, як і всюди, люди бувають різні. Є ті, з ким легко знайти спільну мову, а є й ті, до яких можуть виникати питання. Проте судити про всіх за одним випадком не варто.

    На підприємстві працює близько 3000 людей, тому взаємовідносини багато в чому залежать і від самих людей, від того, як вони будують спілкування та взаємодію в колективі.

  2. Гость
    26 Май 2026

    Расскажите те кто там работает.Как в целом работа? Реально ли отойти во время работы в туалет? Отношение к рабочим мастера? Или играет роль человеческий фактор

  3. Гость
    18 Апр 2026

    @ Гость ,
    Яка вдячність??
    За знущання? За приниження? Що навіть додому людей не відпускають, коли хтось з батьків раптово помирає?
    Такого нелюдського відношення немає ніде!!
    Це кодло, де готові скоро нагайками людей бити!
    З людей всі соки викручують, жінки падають виснажені, в туалет неможна вирватися збігати!!
    Це принизливе рабство!!

  4. Гость
    9 Апр 2026

    Працюю в компанії, де справді відчувається турбота про людей. Є довіз до роботи, що дуже зручно, особливо в наш час. Харчування — окрема перевага: безкоштовні комплексні обіди, і це не «для галочки», а нормальна повноцінна їжа.
    Також на території є медпункт, де можна отримати невідкладну допомогу — це додає впевненості та спокою під час роботи.
    Заробітна плата стабільна і гідна, без затримок. Але, як і всюди, є просте правило: якщо працюєш — маєш результат і відповідну оплату. За просто так тут не платять, зате для тих, хто справді хоче працювати, є всі можливості.
    Загалом нормальне місце роботи.

  5. Гость
    12 Мар 2026

    звільнився з цього кодла, говорити можна багато — найголовніше це начальник зміни *** козир , який з себе ніц не представляє, пузата клуша закине черево на стіл і стоїть весь день , плани нереальні, на інших заводах немає такого *** і близько, в луцьку на свята подарували гроші — в житомирі 70г красної риби з костями на 30г ))) кумовство на заводі процвітає, ти ніде не пролізеш вже

  6. Педро
    18 Янв 2026

    Як тимчасова робота щоб перебитися на пару місяців можна витерпіти,якщо на постійній основі то це жахіття!!!Таку роботу за малу зарплату важко назвати нормальною ,а фізичне навантаження часом невідповідає здоровому глузду!Місцевих працює мінімальний %,а сільськім людям підходить бо є підвоз і вони більше не мають варіантів крім цього.

  7. Ната
    1 Дек 2025

    Звільнилася)) мені цікаво,а начальники знають як поводять себе майстри з людьми які працюють??чи риба гниє з голови)) Якщо ти працюєш,а майстру не подобаєшся,значить ти не будеш там працювати) Майстрів там треба на місце поставити,тоді буде там порядок.І тікучки такої не буде)А то деяким корони тиснуть!

  8. Гость
    2 Сен 2025

    Козирь то взагалі людина яке все життя крутила худобі хвости ,а тепер керує людьми ,є адекватні начальники змін але точно не він! Робота тяжка але можна миритися😉,а з такими неадекватами нестерпно працювати🙂‍↕️

  9. Гость
    30 Авг 2025

    @ Гость ,

    Підтримую! Козирь С . начальник зміни теж не адекватний до людей , постійне знущання , насмішки, всі терплять і тихенько мовчать 🤣🤣🤣🤣

  10. Bytysov
    28 Авг 2025

    Єдине що там дуже гарне , то дівчата! Особливо влітку,коли спека!))) Все інше на особистий смак. Працювати можна якщо домашніх клопотів не багато , робота займає багато часу+ частенько робота по вихідним.

  11. Гость
    8 Июл 2025

    ігор броновицький це шистьора начальника ,а ще всі його знають як шторщик ,взагалі на його потрібно звернути увагу керівництву щоб не страждали робітникі!Зарплата гідна але через отаких кадрів потім є проблема з робочим персоналом!

  12. Гость
    14 Июн 2025

    @ Гость , тестування не складні! банльні розрахунки на рівні 7-го класу, завдання на логіку і завдання типу на розрізняння кольорів.

  13. Гость
    11 Июн 2025

    Читаю відгуки і у шоці. Просто вирішила написати, бо аж дратує.
    Де вдячність людей?
    Завод по європейським стандартам, для Житомира зп хороша, не всюди і знайдеш!
    Тебе возять, годують.
    Так, не легко, але що ж ви хотіли, коли працевлаштовувались?
    Вас, що мішку привезли? Не бачили? … дивує

  14. Едуард
    11 Июн 2025

    Для кугутів з села це топ,а для містян всі знають не кращу репутацію завода !
    Перше це: щось неподобається за віртушку і такі відповіді на все !

  15. KATE
    11 Июн 2025

    Мене все влаштовує. Довіз, харчування, зп вчасно та стабільно. Мінус що довго їхати, але це краще ніж коли працювала в Києві по 16 годин і сімʼю бачила раз в два тижні. Тут 7.30 робоча зміна + 30 хвилин перерва. Менеше втомлююсь.

  16. Гость
    10 Июн 2025

    Welkom to kroshu, ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В АД!
    Це місце де тебе постійно будуть принижувати, штрафувати за будь що ,виснажувати фізично в нуль так як ти немаєш права зупинитися ні на секунду,підеш в туалет також маєш відчитатися,можуть і не пустити. А такий майстер (каратель ,дуже карає людей на догани)Броновицький Ігор ***,надресерований знущатися з людей !!!
    Умови праці чудові ,а система знущання над людьми гнила.

  17. Інна
    3 Июн 2025

    Не раджу. Там працюють і тримаються за місця токсичні люди, які виживають інших, підставляють і грузять роботою Тюрьма. Нормальні довго не витримають. Та зарплата не варта Ваших нервів і здоровʼя. В Житомирі є кращі альтернативи.

  18. Гость
    23 Май 2025

    @ Гость , так ты начал первая к ней гарчать) она тут не причем, на уроках ты не вникала а всё время говорила своим подругам или они что-то поняли и смеялась себе сидела. Запомни на будущее, не наводи клевету без весомых аргументов)

  19. Гость
    23 Май 2025

    @ Гость , нет, абсолютно всё просто и легко, на тестах тебе даже помогут, говорю по своем опыту.
    Главное вникать в то что происходит в округе и делать свою работу правильно и без ошибок а за тесты даже не волнуйся, там на столько всё легко что нету смысла переживать

  20. Гость
    21 Май 2025

    @ Гость , скажіть будь ласка,що таке тестування,чи складно його проходити,я хочу влаштуватись на роботу

  21. Гость
    2 Май 2025

    @ Неизвестный , подтверждаю ! Я хотела учится , работать но тренер ( а точнее тренерша объявила меня своим врагом ) за то что я задавала вопросы она на меня бросалась . Но я ведь задавала вопросы по работе а не от балды или по их мнению было бы лучше что бы я молчала , ничего не понимала а потом когда поставили б на линию то я ни бе ни ме …. Я наоборот училась не хотела бы в будущем подводить людей на линии …. В итоге я прошла только 3 дня учёбы а на четвертый пошла и уволилась … Тренер Марина полное *** ( да ещё и сплетница )… ну будет сама крутить те провода так как новенькие там не задерживаються

  22. MARIIA
    18 Мар 2025

    Найкраще підприємство! З довозом не треба думати, як ти доберешся, бо за тебе все продумало підприємство. Обіди готувати не треба, бо є їдальня! Ми з чоловіком дуже задоволені. Спеціально нас поставили так, щоб ми ходили в одну зміну-дуже зручно. Майстриня завжди йде на зустріч, коли щось сталося і треба відпроситися. Тому не розумію такого дикого негативу. Працювати не просто, але де зараз легко? Чи у Польщі раком стояти по 16 годин легше?! А тут і сімя поруч, і заробітна плата завжди вчасно. Ще й є акція «приведи друга» за яку нормально доплачують. Премії стабільні.

  23. Роман
    23 Июл 2024

    Шлях до успіху?
    Працюй в 3 зміни-незнай життя
    Хочеш взяти відпкстку-кромбергу краще знати коли тебе відправити!
    Хочеш відпроситись, бо щось сталося?- забуть про відгули,виконання плану стоїть вище твоїх проблем, ну і нижче премії твого начальника!
    Не хватає нервів, щоб відпроситись-попробуй здати кров, кажуть, дають справку.
    Хочеш закордон к відрядження?-А бо ти везунчик, або навчись лизати [вырезано] начальству!!

  24. Каріна
    19 Окт 2023

    Нещодавно влаштувалася. Дуже повезло із начальницею. Готова розібратися у ситуації перш ніж робити висновки.
    Робота динамічна, як раз для мене. ЗП вище ніж на інших підприємствах по Житомиру

  25. Наталія
    18 Окт 2023

    Хочете зіпсувати собі здоров’я, вел кам ту кромберг. Майстер, який спить із жонатим начальником, проявляє по відношенню до працівників неабияке хамство, зверхність і приниження. Використовуючи службове становище, не реагуючи на людей, робить що хоче. Використовуючи інтимні стосунки в майстра стрімко зростає кар’єра. Не робота, а кобло змій…

  26. Неизвестный
    30 Июл 2023

    Кромберг-место где работаютсамые токсичные люди, новых людей просто выживают, оскорбляют, не обучают нормально, мастер вообще полный ноль, позволяет грубости, и запрещает ходить на обеды аргументируя что не делаешь норму, но ее никак не волнует что ты только пришел и за неделю на чдалаешье норму которую делают люди работы тут несколько лет, если хотите испортить себе нервы,то вперёд на кромберг.

  27. Tata
    7 Фев 2023

    Непроста робота, але звикаєш. Дуже зручний довіз додому і на роботу, гарний соц. пакет. Надзвичайно приємний колектив і дуже крутий майстер.

Все зарплаты добавляются анонимно

Добавьте зарплату в компании Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв Оцените работодателя Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ: расскажите о плюсах, минусах, условиях работы и атмосфере в команде.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Оставить отзыв